Log In
 
 
Team Overview: Columbia University-NYC Also Known As
Team News Ticker Embed This
Team Race History
MABRA Championship/Church Creek Time Trial - #2 (Aug 16 2014)
Zheren Yang Men 40K 3 5 / 13
Page Valley Road Race (Aug 2 2014)
Zheren Yang Men Cat 3 22 / 33
Shenandoah Time Trial (Jul 26 2014)
Zheren Yang Men Senior Cat 3 4 / 8
Giro di Coppi (Jul 12 2014)
Zheren Yang Men Cat 3 8 / 49
Frederick Challenge Criterium - 2014 MABRA Senior Championships (Jul 6 2014)
Zheren Yang Men CAT 1/2/3 49 / 57
Zheren Yang Men CAT 3 4 / 55
Tour de Tysons (Jun 29 2014)
Zheren Yang Men Cat 3/4 Senior 44 / 65
Hunter-Greene Summer Classic - NYS RR Championships (Jun 28 2014)
Madeleine Pascolini campbell Women Cat 4 Senior 11 / 14
Giro Del Cielo Criterium (Jun 21 2014)
Madeleine Pascolini campbell Women Cat 4 25 / 35
Giro del Cielo - TT (Jun 21 2014)
Madeleine Pascolini campbell Women Cat 4 26 / 38
Watermelon Criterium (May 31 2014)
Madeleine Pascolini campbell Women Cat 4 15 / 23
Syracuse Race Weekend - Omnium (May 18 2014)
Lily Rogers Women Cat 4 Senior 18+ 4 / 10
Syracuse Race Weekend - RR (May 18 2014)
Lily Rogers Women Category 4 (35 Miles) 2 / 22
CRCA Racing Series 2014 (May 17 2014)
Madeleine Pascolini campbell Women Cat 4 Senior 17 / 23
Syracuse Race Weekend - TT (May 17 2014)
Lily Rogers Women Cat 4 Senior 18+ (15K ) 12 / 13
Syracuse Race Weekend - Crit (May 16 2014)
Lily Rogers Women Category 4 (11.412 Miles) 2 / 12
Syracuse Race Weekend - Hill Climb (May 16 2014)
Lily Rogers Women Category 4 (9.548 Miles) 4 / 10
2014 USA Cycling Collegiate Road Nationals (May 4 2014)
Gavin Murray Men D1 60 / 166
Nathan Dugan Men D1 146 / 166
Cecilia Davis-hayes Women D1 13 / 71
Anastasia Yanchilina Women D1 44 / 71
2014 USA Cycling Collegiate Road Nationals - Criterium (May 3 2014)
Gavin Murray Men D1 Nationals Crit 47 / 110
Nathan Dugan Men D1 Nationals Crit 100 / 110
Cecilia Davis-hayes Women D1 Nationals Crit 9 / 64
Anastasia Yanchilina Women D1 Nationals Crit 53 / 64
R&A Cycles New York City Cycling Series (May 3 2014)
Lily Rogers Women Cat1-4 Open 28 / 35
2014 USA Cycling Collegiate Road Nationals - Time Trial (May 2 2014)
Cecilia Davis-hayes Women D1 3 / 23
Anastasia Yanchilina Women D1 11 / 23
Nathan Dugan Men D1 34 / 37
ECCC Conference Championships Criterium (Apr 28 2014)
Anna Janas Women Collegiate B 7 / 10
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 19
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 7 / 19
Timothy Schaffer Men Collegiate B 44 / 48
Nathan Dugan Men Collegiate A 36 / 40
ECCC Conference Championships Road RACE (Apr 27 2014)
Anna Janas Women Collegiate B 9 / 11
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 18
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 8 / 18
Timothy Schaffer Men Collegiate B 42 / 52
Nathan Dugan Men Collegiate A 25 / 39
Tour of Page County- Road Race (Apr 26 2014)
Zheren Yang Men CAT 3/4 22 / 69
Nittany Cycling Classic (Apr 20 2014)
Lily Rogers Women Collegiate B 5 / 5
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 9
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 9 / 9
Gavin Murray Men Collegiate A 14 / 32
Nathan Dugan Men Collegiate A 31 / 32
Nittany Cycling Classic (Apr 19 2014)
Lily Rogers Women Collegiate B 3 / 7
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 5 / 8
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 6 / 8
Daniel Jones Men Collegiate C 1 / 42
Gavin Murray Men Collegiate A 13 / 19
Mt. Philo Road Race (Apr 13 2014)
Lily Rogers Women Collegiate B 2 / 9
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 14
Daniel Jones Men Collegiate C 32 / 45
Gavin Murray Men Collegiate A 10 / 30
L'Enfer du Nord Criterium (Apr 12 2014)
Lily Rogers Women Collegiate B 5 / 11
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 3 / 18
Daniel Jones Men Collegiate C 1 / 60
Gavin Murray Men Collegiate A 8 / 35
L'Enfer du Nord Time Trial (Apr 12 2014)
Lily Rogers Women Collegiate B 2 / 10
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 16
Daniel Jones Men Collegiate C 1 / 55
Gavin Murray Men Collegiate A 15 / 27
Army Spring Classic Crit (Apr 6 2014)
Gavin Murray Men Collegiate A 9 / 30
Nathan Dugan Men Collegiate A 30 / 30
Jacob Brennan Men Collegiate C 57 / 59
Anna Janas Women Collegiate B 10 / 10
Aravind Sreenivasan Men Collegiate D1 35 / 42
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 15 / 18
Lian Plass Women Collegiate D 11 / 24
Lily Rogers Women Collegiate C 7 / 12
Army Spring Classic Harriman Road Race (Apr 6 2014)
Gavin Murray Men Collegiate A 17 / 33
Nathan Dugan Men Collegiate A 30 / 33
Anna Janas Women Collegiate B 10 / 12
Aravind Sreenivasan Men Collegiate D1 34 / 35
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 8 / 16
Timothy Schaffer Men Collegiate B 47 / 49
Lily Rogers Women Collegiate C 2 / 13
Army Spring Classic Stony Point Hill Climb (Apr 5 2014)
Gavin Murray Men Collegiate A 20 / 24
Jacob Brennan Men Collegiate C 44 / 45
Anna Janas Women Collegiate B 8 / 8
Aravind Sreenivasan Men Collegiate Intro 3 / 6
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 7 / 15
Taylor Fogg Women Collegiate D 2 / 12
Lily Rogers Women Collegiate C 2 / 10
All American Road Race (Apr 5 2014)
Zheren Yang Men CAT 1/2/3 45 / 54
XPot 4.0 (Mar 30 2014)
Lily Rogers Women Collegiate C 2 / 17
Anna Janas Women Collegiate B 10 / 11
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 11
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 9 / 11
Jingwei Xu Men Collegiate D1 24 / 24
Gavin Murray Men Collegiate A 10 / 28
XPot 4.0 (Mar 29 2014)
Lily Rogers Women Collegiate C 1 / 16
Anna Janas Women Collegiate B 14 / 15
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 2 / 13
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 12 / 13
Jingwei Xu Men Collegiate D1 23 / 36
Gavin Murray Men Collegiate A 12 / 30
XPot 4.0 (Mar 29 2014)
Lily Rogers Women Collegiate C 2 / 15
Anna Janas Women Collegiate B 9 / 16
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 1 / 13
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 12 / 13
Jingwei Xu Men Collegiate D1 27 / 29
Gavin Murray Men Collegiate A 16 / 31
Uncle Sam's Road Race (Mar 23 2014)
Lian Plass Women Collegiate D 5 / 7
Lily Rogers Women Collegiate C 3 / 9
Anna Janas Women Collegiate B 11 / 15
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 9 / 12
Bard Campus Criterium (Mar 22 2014)
Lian Plass Women Collegiate D 4 / 10
Anna Janas Women Collegiate B 11 / 12
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 10 / 13
Philly Phlyer Criterium (Mar 16 2014)
Lian Plass Women Collegiate D 2 / 6
Lily Rogers Women Collegiate C 6 / 22
Anna Janas Women Collegiate B 10 / 13
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 2 / 13
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 11 / 13
Daniel Jones Men Collegiate D 1 / 38
Timothy Schaffer Men Collegiate B 44 / 56
Cecilia Davis-hayes Men Collegiate A 36 / 37
Philly Phlyer Road Race (Mar 15 2014)
Lian Plass Women Collegiate D 6 / 11
Lily Rogers Women Collegiate C 7 / 25
Anna Janas Women Collegiate B 11 / 13
Cecilia Davis-hayes Women Collegiate A 3 / 12
Anastasia Yanchilina Women Collegiate A 11 / 12
Daniel Jones Men Collegiate D 1 / 52
Timothy Schaffer Men Collegiate B 42 / 63
Philly Phlyer Team Time Trial (Mar 15 2014)
Women Collegiate A 4 / 5
Stevens Duck Country Circuit Race (Mar 9 2014)
Lily Rogers Women C 7 / 22
Anastasia Yanchilina Women B 2 / 12
Anna Janas Women B 9 / 12
Cecilia Davis-hayes Women A 1 / 10
Timothy Schaffer Men B 23 / 46
Gavin Murray Men A 11 / 39
Cecilia Davis-hayes NCCA 1 / 275
Anastasia Yanchilina NCCA 2 / 275
Lily Rogers NCCA 7 / 275
Anna Janas NCCA 9 / 275
Gavin Murray NCCA 11 / 275
Timothy Schaffer NCCA 23 / 275
Stevens Duck Country Road Race (Mar 8 2014)
Lian Plass Women D 7 / 10
Lily Rogers Women C 7 / 25
Anastasia Yanchilina Women B 3 / 13
Anna Janas Women B 11 / 13
Cecilia Davis-hayes Women A 2 / 10
Ike Kitman Men D1 31 / 41
Aravind Sreenivasan Men D1 36 / 41
Timothy Schaffer Men B 34 / 52
Gavin Murray Men A 9 / 42
Nathan Dugan Men A 42 / 42
Stevens Duck Country Team Time Trial (Mar 8 2014)
Women A 1 / 3
Men D1 5 / 6
NCCA 1 / 64
NCCA 5 / 64
Carolina Cup (Sep 8 2013)
Isaac Dinner Men Cat 4 33 / 51
Tour de Fort Lee (Sep 8 2013)
Anna Janas Women cat 4 senior 19+ 3 / 6
Isabelle Cote Women cat 4 senior 19+ 4 / 6
Corey Williams Men cat 3 senior 19+ 21 / 51
Hunter Mountain Fall Classic (Sep 7 2013)
Anna Janas Women Cat 4 Open Cat 4 10 / 18
Isabelle Cote Women Cat 4 Open Cat 4 16 / 18
Page Valley Road Race (Aug 3 2013)
Zheren Yang Men 3 13 / 48
Freedom Tour 2013 (Jul 28 2013)
Daniel Marasco Men Cat4/5 44 / 47
Daniel Marasco Men Cat 5 16 / 21
ColaVita NorCal Grand Prix (Jul 14 2013)
Michael Carroll Men Cat 4 20 / 24
Joshua Renick Men Cat 4 23 / 24
Harlem Skyscraper Criterium (Jun 16 2013)
Joshua Renick 4 Men 25 / 66
Leonardtown Criterium (Jun 2 2013)
Zheren Yang Men Cat 3 2 / 22
Orchard Beach Criterium (May 5 2013)
Isabelle Cote Women Cat 4 Senior 8 / 13
Corey Williams Men Cat 3 Senior 16 / 40
Lucie Vagnerova Women Cat 3/4 Senior 8 / 22
Isabelle Cote Women Cat 3/4 Senior 12 / 22
Daniel Marasco Men Cat 5 Senior 18 / 41
Collegiate Road Nationals - Road Race (May 5 2013)
Nathan Dugan Men D1 95 / 165
Dylan Lowe Men D1 141 / 165
Collegiate Road Nationals - Crit (May 4 2013)
Dylan Lowe Men D1 Nationals Crit 31 / 133
Nathan Dugan Men D1 Nationals Crit 102 / 133
Nittany Cycling Classic - Easterns Championships Criterium (Apr 28 2013)
Matthew Sherman Men D1 4 / 33
Vincent Crossley Men D1 7 / 33
Daniel Marasco Men D1 16 / 33
Benjamin Reddy Men B 3 / 45
Zheren Yang Men B 4 / 45
Timothy Schaffer Men B 6 / 45
Michael Carroll Men B 22 / 45
Joseph Lee Men B 38 / 45
Isabelle Cote Women B 8 / 14
Anna Janas Women B 10 / 14
Anastasia Yanchilina Women B 11 / 14
Lucie Vagnerova Women A 6 / 21
Dylan Lowe Men A 3 / 41
Nathan Dugan Men A 11 / 41
Nittany Cycling Classic - Easterns Championships RR (Apr 27 2013)
Matthew Sherman Men D 8 / 62
Vincent Crossley Men D 17 / 62
Daniel Marasco Men D 35 / 62
Benjamin Reddy Men B 4 / 44
Zheren Yang Men B 12 / 44
Timothy Schaffer Men B 24 / 44
Michael Carroll Men B 25 / 44
Joseph Lee Men B 36 / 44
Anastasia Yanchilina Women B 2 / 14
Isabelle Cote Women B 4 / 14
Anna Janas Women B 11 / 14
Lucie Vagnerova Women A 5 / 20
Dylan Lowe Men A 17 / 42
Nathan Dugan Men A 42 / 42
Rhode Race Criterium (Apr 21 2013)
Anna Janas Women B 4 / 16
Isabelle Cote Women B 12 / 16
Benjamin Reddy Men B 9 / 39
Michael Carroll Men B 22 / 39
Timothy Schaffer Men B 24 / 39
Joseph Lee Men B 30 / 39
Lucie Vagnerova Women A 18 / 26
Dylan Lowe Men A 3 / 41
Nathan Dugan Men A 11 / 41
Sydney Charles Men A 36 / 41
Rhode Race Road Race (Apr 20 2013)
Benjamin Reddy Men B 2 / 35
Michael Carroll Men B 20 / 35
Joseph Lee Men B 32 / 35
Isabelle Cote Women B 8 / 17
Anna Janas Women B 9 / 17
Lucie Vagnerova Women A 23 / 23
Isabelle Cote Women A/B Combined 25 / 40
Anna Janas Women A/B Combined 26 / 40
Lucie Vagnerova Women A/B Combined 40 / 40
Nathan Dugan Men A 15 / 39
Sydney Charles Men A 21 / 39
Army Spring Classic Hill Climb Time Trial (Apr 14 2013)
Matthew Sherman Men D1 7 / 18
Daniel Marasco Men D1 17 / 18
Anastasia Yanchilina Women B 8 / 13
Anna Janas Women B 10 / 13
Michael Carroll Men B 5 / 33
Benjamin Reddy Men B 9 / 33
Joseph Lee Men B 31 / 33
Timothy Schaffer Men B 32 / 33
Nathan Dugan Men A 16 / 32
Army Spring Classic Shea Stadium Criterium (Apr 14 2013)
Matthew Sherman Men D1 4 / 29
Daniel Marasco Men D1 17 / 29
Michael Mcguire Men D1 18 / 29
Vincent Crossley Men D1 20 / 29
Isabelle Cote Women C 6 / 30
Benjamin Reddy Men B 13 / 45
Timothy Schaffer Men B 25 / 45
Michael Carroll Men B 34 / 45
Joseph Lee Men B 45 / 45
Anastasia Yanchilina Women B 9 / 14
Anna Janas Women B 12 / 14
Dylan Lowe Men A 5 / 38
Nathan Dugan Men A 36 / 38
Army Spring Classic Harriman Road Race (Apr 13 2013)
Matthew Sherman Men D1 6 / 29
Vincent Crossley Men D1 10 / 29
Daniel Marasco Men D1 17 / 29
Michael Mcguire Men D1 25 / 29
Isabelle Cote Women C 4 / 34
Benjamin Reddy Men B 3 / 47
Michael Carroll Men B 11 / 47
Timothy Schaffer Men B 12 / 47
Nathaniel Herz Men B 22 / 47
Joseph Lee Men B 46 / 47
Anna Janas Women B 5 / 16
Anastasia Yanchilina Women B 16 / 16
Lucie Vagnerova Women A 8 / 21
Dylan Lowe Men A 2 / 35
Nathan Dugan Men A 30 / 35
Sydney Charles Men A 34 / 35
Shippensburg Scurry Horse Killer Road Race (Apr 7 2013)
Michael Mcguire Men D1 22 / 24
Anna Janas Women C 5 / 21
Zheren Yang Men B 7 / 25
Michael Carroll Men B 16 / 25
Benjamin Reddy Men B 17 / 25
Lucie Vagnerova Women B 1 / 8
Dylan Lowe Men A 2 / 36
Shippensburg Scurry South Mountain Hill Climb (Apr 6 2013)
Anna Janas Women C 6 / 16
Michael Carroll Men B 10 / 33
Benjamin Reddy Men B 12 / 33
Shippensburg Scurry Campus Criterium (Apr 6 2013)
Michael Mcguire Men D1 7 / 20
Anna Janas Women C 5 / 17
Zheren Yang Men B 13 / 33
Benjamin Reddy Men B 15 / 33
Michael Carroll Men B 16 / 33
Lucie Vagnerova Women B 6 / 10
Dylan Lowe Men A 5 / 41
Nathan Dugan Men A 10 / 41
Cherry Blossom Challenge (Apr 6 2013)
Corey Williams Men Cat3/4 24 / 55
MIT Road Race (Mar 31 2013)
Isabelle Cote Women C 7 / 34
Anna Janas Women C 9 / 34
Dylan Lowe Men A 6 / 46
Nathan Dugan Men A 18 / 46
Benjamin Reddy Men B 13 / 55
Timothy Schaffer Men B 14 / 55
Joseph Lee Men B 37 / 55
Michael Carroll Men B 51 / 55
Scott Bryant Men D1 17 / 34
Matthew Sherman Men D1 18 / 34
Daniel Marasco Men D1 26 / 34
MIT Criterium (Mar 30 2013)
Benjamin Reddy Men B 21 / 55
Timothy Schaffer Men B 26 / 55
Michael Carroll Men B 33 / 55
Joseph Lee Men B 42 / 55
Dylan Lowe Men A 7 / 46
Nathan Dugan Men A 31 / 46
Matthew Sherman Men D1 14 / 42
Daniel Marasco Men D1 22 / 42
Scott Bryant Men D1 23 / 42
Michael Mcguire Men D1 41 / 42
Isabelle Cote Women C 15 / 33
Anna Janas Women C 16 / 33
United States Naval Academy Road Race (Mar 24 2013)
Zheren Yang Men CAT B Collegiate 3 / 31
ECCC #4 - Bard College Criterium (Mar 24 2013)
Michael Carroll Men B 10 / 19
Dylan Lowe Men A 11 / 26
Lucie Vagnerova Women A/B Combined 3 / 21
Anna Janas Women C 7 / 15
ECCC #3 - Philly Phyler Crit (Mar 17 2013)
Timothy Schaffer Men Collegiate C 4 / 66
Anna Janas Women Collegiate C 3 / 33
Isabelle Cote Women Collegiate C 33 / 33
Zheren Yang Men Collegiate B 3 / 36
Benjamin Reddy Men Collegiate B 11 / 36
Michael Carroll Men Collegiate B 23 / 36
Joseph Lee Men Collegiate B 26 / 36
Michael Mcguire Men Collegiate D 32 / 58
Dylan Lowe Men Collegiate A 9 / 49
Jesus Martinez Men Collegiate A 42 / 49
Lucie Vagnerova Women Collegiate B 1 / 13
Anastasia Yanchilina Women Collegiate B 10 / 13
ECCC #3 - Philly Phyler RR (Mar 16 2013)
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 18 / 29
Timothy Schaffer Men C 9 / 64
Michael Mcguire Men D 32 / 70
Isabelle Cote Women C 11 / 31
Anna Janas Women C 12 / 31
Benjamin Reddy Men B 12 / 43
Michael Carroll Men B 26 / 43
Joseph Lee Men B 38 / 43
ECCC #2: Stevens Duck Country RR (Mar 10 2013)
Michael Carroll Men B 23 / 45
Benjamin Reddy Men B 32 / 45
Joseph Lee Men B 43 / 45
Dylan Lowe Men A 5 / 43
Isabelle Cote Women C 16 / 28
Scott Bryant Men D 9 / 44
Vincent Crossley Men D 20 / 44
Matthew Sherman Men D 34 / 44
Timothy Schaffer Men C 6 / 62
ECCC #2: Columbia Grant's Tomb Criterium (Mar 9 2013)
Ashley Lacavalla Women C 6 / 32
Erin Andreatta Women C 14 / 32
Isabelle Cote Women C 17 / 32
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 21 / 30
Dylan Lowe Men A 12 / 48
Nathan Dugan Men A 30 / 48
Jesus Martinez Men A 32 / 48
Lian Plass Women Intro 14 / 14
Benjamin Reddy Men B 23 / 51
Michael Carroll Men B 33 / 51
Joseph Lee Men B 48 / 51
Timothy Schaffer Men C 12 / 71
Michael Mcguire Men D1 6 / 45
Daniel Marasco Men D1 13 / 45
Vincent Crossley Men D1 16 / 45
Matthew Sherman Men D1 26 / 45
Wilbur Lee Men D1 31 / 45
Scott Bryant Men D1 39 / 45
ECCC #1: Rutgers Circuit Race (Mar 3 2013)
Michael Carroll Men B 15 / 43
Scott Bryant Men D1 17 / 37
Michael Mcguire Men D1 32 / 37
Timothy Schaffer Men C1 5 / 37
Joseph Lee Men C1 18 / 37
Dylan Lowe Men A 13 / 47
Nathan Dugan Men A 38 / 47
Lucie Vagnerova Women C 2 / 22
Anna Janas Women C 5 / 22
Isabelle Cote Women C 9 / 22
Lian Plass Women Intro 23 / 25
ECCC #1: Rutgers Criterium (Mar 2 2013)
Michael Carroll Men B 44 / 44
Joseph Lee Men C1 1 / 37
Dylan Lowe Men A 28 / 49
Jesus Martinez Men A 43 / 49
Scott Bryant Men D1 13 / 43
Daniel Marasco Men D1 14 / 43
Wilbur Lee Men D1 37 / 43
Matthew Sherman Men D1 39 / 43
Lucie Vagnerova Women C 3 / 25
Anna Janas Women C 4 / 25
Isabelle Cote Women C 5 / 25
Lian Plass Women Intro 18 / 26
ECCC #1: Rutgers ITT (Mar 2 2013)
Joseph Lee Men C1 29 / 36
Dylan Lowe Men A 18 / 42
Jesus Martinez Men A 40 / 42
Scott Bryant Men D1 21 / 41
Daniel Marasco Men D1 26 / 41
Wilbur Lee Men D1 27 / 41
Matthew Sherman Men D1 31 / 41
Michael Carroll Men B 29 / 42
Lucie Vagnerova Women C 5 / 24
Anna Janas Women C 9 / 24
Isabelle Cote Women C 16 / 24
Lian Plass Women Intro 13 / 19
Lou Maltese Memorial (Jul 15 2012)
Evan Bauer Men Cat 5 50 / 51
Pawling Mountain Road Race (Jul 8 2012)
Daniel Marasco Men Cat 5 Group B 27 / 27
San Rafael Twilight Criterium (Jul 7 2012)
Michael Carroll Men Cat 4 37 / 62
Giro del Cielo - RR (Jun 24 2012)
Benjamin Reddy Men Cat 4/5 Senior2 19-99 2 / 19
Joshua Renick Men Cat 4/5 Senior2 19-99 19 / 19
Evan Bauer Men Cat 4/5 Senior 19-99 43 / 44
Corey Williams Men Cat 3 Senior 19-99 46 / 59
Giro del Cielo - Crit (Jun 23 2012)
Corey Williams Men Masters 45+ Master 45-99 35 / 40
Corey Williams Men Cat 3 Senior 19-99 12 / 66
Evan Bauer Men Cat 4/5 Senior 19-99 52 / 68
Daniel Marasco Men Cat 4/5 Senior 19-99 65 / 68
Giro del Cielo - TT (Jun 23 2012)
Evan Bauer Men Cat 4/5 Senior 19-99 54 / 65
Daniel Marasco Men Cat 4/5 Senior 19-99 63 / 65
Corey Williams Men Cat 3 Senior 19-99 37 / 58
Rockleigh Criterium Series (Jun 14 2012)
Benjamin Reddy category 4/5 20 / 40
CRCA FBF Open Road Race p/b Lucarelli & Castaldi (Jun 3 2012)
Corey Williams Men Cat 3 11 / 58
Watermelon Crit (Jun 2 2012)
Joshua Renick Masters 35+ 21 / 22
Joshua Renick Category 4/5 Men 25 / 32
Orchard Beach Criterium (May 12 2012)
Corey Williams Men Cat 3/4 8 / 57
ECCC Week 9 - UNH Crit (Apr 29 2012)
Michael Carroll Men B 28 / 42
Zheren Yang Men B 33 / 42
Vincent Crossley Men D1 16 / 22
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 28 / 39
Aimee Layton Women A/B Combined 35 / 39
Joshua Renick Men C 13 / 56
Matthew Lewis Men C 24 / 56
Joseph Lee Men C 54 / 56
ECCC Week 9 - UNH RR (Apr 29 2012)
Zheren Yang Men B 13 / 35
Aimee Layton Women A/B Combined 9 / 37
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 37 / 37
Vincent Crossley Men D 16 / 35
Matthew Lewis Men C 6 / 54
Joshua Renick Men C 13 / 54
Joseph Lee Men C 49 / 54
Army Cycling Classic Crit (Apr 15 2012)
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 32 / 36
Evan Bauer Men D1 2 / 28
Michael Carroll Men B 28 / 50
Matthew Lewis Men C1 19 / 38
Army Cycling Classic ITT (Apr 15 2012)
Matthew Lewis Men C1 11 / 31
Evan Bauer Men D1 11 / 19
Anastasia Yanchilina Women B 8 / 15
Michael Carroll Men B 23 / 32
Army Cycling Classic Circuit Race (Apr 14 2012)
Deeba Zivari Women Intro 4 / 8
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 27 / 35
Evan Bauer Men D1 20 / 28
Daniel Marasco Men D1 25 / 28
Zheren Yang Men B 3 / 45
Michael Carroll Men B 15 / 45
Joshua Renick Men C1 13 / 47
Benjamin Reddy Men C1 16 / 47
Matthew Lewis Men C1 20 / 47
Whitney Boykin Men C1 37 / 47
Joseph Lee Men C1 46 / 47
ECCC Week 6, Lux et Velocitas Crit (Apr 8 2012)
Matthew Lewis Men C 40 / 60
Joshua Renick Men C 57 / 60
Michael Carroll Men B 33 / 42
ECCC Week 6, Lux et Velocitas RR (Apr 7 2012)
Michael Carroll Men B 18 / 42
Zheren Yang Men B 38 / 42
Matthew Lewis Men C1 10 / 32
Joshua Renick Men C1 30 / 32
Joseph Lee Men C1 32 / 32
ECCC Week 6, Lux et Velocitas ITT (Apr 7 2012)
Michael Carroll Men B 24 / 28
Matthew Lewis Men C 35 / 59
Joshua Renick Men C 49 / 59
Joseph Lee Men C 54 / 59
ECCC Week 5 - Penn State Criterium (Apr 1 2012)
Benjamin Reddy Men C1 11 / 43
Joseph Lee Men C1 39 / 43
Michael Carroll Men B 39 / 44
Zheren Yang Men B 41 / 44
ECCC Week 5 - Penn State Road Race (Mar 31 2012)
Zheren Yang Men B 8 / 41
Michael Carroll Men B 29 / 41
Benjamin Reddy Men C 23 / 69
Joseph Lee Men C 57 / 69
ECCC Week 4 - Jersey Devil Crit (Mar 25 2012)
Evan Bauer Men D1 21 / 32
Michael Kushnick Men C 60 / 60
Michael Carroll Men B 27 / 42
Deeba Zivari Women Intro 6 / 9
ECCC Week 4 - Jersey Devil TT (Mar 25 2012)
Michael Carroll Men B 28 / 30
Evan Bauer Men D 30 / 52
Deeba Zivari Women Intro 5 / 5
ECCC Week 4 - Jersey Devil Road Race (Mar 24 2012)
Zheren Yang Men B 17 / 44
Deeba Zivari Women Intro 7 / 9
Benjamin Reddy Men C1 10 / 41
Joseph Lee Men C1 28 / 41
Dylan Lowe Men A 51 / 55
Evan Bauer Men D1 30 / 38
ECCC Week 3, Philly Phlyer Crit (Mar 17 2012)
Michael Kushnick Men D1 11 / 34
Joseph Lee Men D1 14 / 34
Matthew Lewis Men C 32 / 56
Benjamin Reddy Men C 54 / 56
Michael Carroll Men B 30 / 38
ECCC Week 3, Philly Flyer Circuit Race (Mar 17 2012)
Michael Carroll Men B 31 / 40
Joseph Lee Men D1 2 / 34
Benjamin Reddy Men C 27 / 75
Matthew Lewis Men C 46 / 75
ECCC Week 2, Circuit Race (Mar 11 2012)
Anastasia Yanchilina Women B 7 / 13
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 12 / 26
Dylan Lowe Men A 5 / 46
Daniel Marasco Men D2 21 / 22
Michael Kushnick Men D1 12 / 39
Joshua Renick Men D1 19 / 39
ECCC Week 2, Grants Tomb Crit (Mar 10 2012)
Anastasia Yanchilina Women Cat B Collegiate 8 / 14
Michael Carroll Men Cat B Collegiate 41 / 43
Benjamin Reddy Men Cat C Collegiate 17 / 59
Whitney Boykin Men Cat C Collegiate 35 / 59
Matthew Lewis Men Cat C Collegiate 42 / 59
Joshua Renick Men Cat D Collegiate 16 / 77
Daniel Marasco Men Cat D Collegiate 63 / 77
Vincent Crossley Men Cat D Collegiate 65 / 77
Joseph Lee Men Cat D Collegiate 67 / 77
ECCC Week 1, Rutgers Criterium (Mar 4 2012)
Joshua Renick Men D1 13 / 40
Michael Kushnick Men D1 25 / 40
Joseph Lee Men D1 39 / 40
Michael Carroll Men B 36 / 45
Matthew Lewis Men C1 18 / 31
Dylan Lowe Men A 9 / 59
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 12 / 28
Elizabeth Marcello Women A/B Combined 23 / 28
ECCC Week 1, Rutgers Road Race (Mar 3 2012)
Zheren Yang Men B 12 / 52
Michael Carroll Men B 52 / 52
Benjamin Reddy Men D1 1 / 42
Joshua Renick Men D1 15 / 42
Joseph Lee Men D1 42 / 42
Anastasia Yanchilina Women A/B Combined 9 / 26
Matthew Lewis Men C1 38 / 40
Jesus Martinez Men A 41 / 61
ECCC Week 1, Rutgers ITT (Mar 3 2012)
Zheren Yang Men B 26 / 42
Michael Carroll Men B 41 / 42
Anastasia Yanchilina Women B 5 / 12
Matthew Lewis Men C1 26 / 38
Jesus Martinez Men A 43 / 48
Benjamin Reddy Men D1 5 / 44
Joshua Renick Men D1 26 / 44
Joseph Lee Men D1 39 / 44
Roger Millikan Memorial Criterium (Feb 12 2012)
? Joshua Men D1 13 / 40
? Michael Men D1 25 / 40
? Joseph Men D1 39 / 40
? Michael Men B 36 / 45
? Matthew Men C1 18 / 31
? Dylan Men A 9 / 59
? Anastasia Women A/B Combined 12 / 28
? Elizabeth Women A/B Combined 23 / 28
Giro del Cielo - Crit (Jun 25 2011)
Corey Williams Cat 3 17 / 55
ECCC Week 8, Easterns Crit - State College, PA (Apr 24 2011)
Corey Williams Men B 11 / 45
Dylan Lowe Men B 12 / 45
Anish Samant Men D1 23 / 32
Elizabeth Marcello Women B 10 / 16
Chatura Atapattu Men C 54 / 65
ECCC Week 8, Easterns RR - Black Moshannon, PA (Apr 23 2011)
Anish Samant Men D1 29 / 35
Corey Williams Men B 40 / 54
Dylan Lowe Men B 49 / 54
Chatura Atapattu Men C 59 / 70
ECCC Week 7, UNH RR (Apr 18 2011)
Chatura Atapattu Men C 38 / 55
ECCC 7, L'Enfer du Nord Criterium (Apr 16 2011)
Chatura Atapattu Men C 54 / 63
ECCC 7, L'Enfer du Nord Time Trial (Apr 16 2011)
Chatura Atapattu Men C 50 / 53
ECCC Week 6, Lux et Velocitas Crit (Apr 10 2011)
Anish Samant Men D1 28 / 34
Chatura Atapattu Men D1 34 / 34
Shane Ferro Women A 9 / 12
Corey Williams Men B 1 / 48
Tomas Ketcham Men B 25 / 48
Anastasia Yanchilina Women C 18 / 35
Zheren Yang Men C1 7 / 38
Jesus Martinez Men A 16 / 44
ECCC Week 6, Lux et Velocitas ITT (Apr 9 2011)
Corey Williams Men B 27 / 32
Jesus Martinez Men A 29 / 35
Dylan Lowe Men C 12 / 61
Chatura Atapattu Men D1 22 / 38
Anish Samant Men D1 34 / 38
ECCC Week 6, Lux et Velocitas RR (Apr 9 2011)
Chatura Atapattu Men D1 23 / 37
Anish Samant Men D1 37 / 37
Corey Williams Men B 41 / 47
Zheren Yang Men C 5 / 67
Dylan Lowe Men C 12 / 67
Jesus Martinez Men A 21 / 44
ECCC Week 5, Boston Beanpot 2.0 Crit (Apr 2 2011)
Dylan Lowe Men C1 12 / 30
Chatura Atapattu Men D1 24 / 42
Aimee Layton Women A 7 / 17
Shane Ferro Women A 14 / 17
Jesus Martinez Men A 8 / 42
Corey Williams Men B 42 / 58
Tomas Ketcham Men B 47 / 58
ECCC Week 4 USAC Races (Mar 27 2011)
Corey Williams Men 4/5 9 / 37
ECCC Week 4, RPI Crit (Mar 27 2011)
Corey Williams Men B 21 / 49
Chatura Atapattu Men D1 20 / 32
Tomas Ketcham Men C1 9 / 38
ECCC Week 4, RPI RR (Mar 26 2011)
Chatura Atapattu Men D1 20 / 35
Corey Williams Men B 19 / 54
Zheren Yang Men C 25 / 82
Tomas Ketcham Men C 49 / 82
ECCC Week 4, RPI ITT (Mar 26 2011)
Chatura Atapattu Men D1 13 / 25
Zheren Yang Men C 12 / 60
Tomas Ketcham Men C 25 / 60
ECCC Week 3, Philly Phlyer Crit (Mar 20 2011)
Chatura Atapattu Men D1 29 / 40
Anastasia Yanchilina Women C 15 / 28
Tomas Ketcham Men C1 2 / 51
Dylan Lowe Men C1 5 / 51
Matthew Lewis Men C1 21 / 51
Jesus Martinez Men B 1 / 46
Shane Ferro Women B 4 / 18
Elizabeth Marcello Women B 15 / 18
Aimee Layton Women A 11 / 14
ECCC Week 3, Philly Phlyer RR (Mar 19 2011)
Shane Ferro Women B 8 / 17
Dylan Lowe Men C1 1 / 53
Zheren Yang Men C1 17 / 53
Matthew Lewis Men C1 18 / 53
Tomas Ketcham Men C1 20 / 53
Aimee Layton Women A 5 / 13
Anastasia Yanchilina Women C 12 / 34
Jesus Martinez Men B 48 / 50
Chatura Atapattu Men D1 28 / 46
Dominic Condello Men D1 46 / 46
ECCC Week 2, Grant's Tomb Criterium (Mar 12 2011)
Shane Ferro Women B 4 / 16
Radka Pickova Women B 15 / 16
Dylan Lowe Men C 3 / 77
Tomas Ketcham Men C 16 / 77
Zheren Yang Men C 28 / 77
Matthew Lewis Men C 29 / 77
Jesus Martinez Men B 1 / 50
Corey Williams Men B 25 / 50
Aimee Layton Women A 11 / 13
Anastasia Yanchilina Women C 21 / 34
Chatura Atapattu Men D1 19 / 39
Anish Samant Men D1 32 / 39
Weston Andrews Men D1 36 / 39
ECCC Week 1, Rutgers Points Race (Mar 6 2011)
Chatura Atapattu Men D1 32 / 45
Jesus Martinez Men C1 1 / 49
Matthew Lewis Men C1 20 / 49
Tomas Ketcham Men C1 32 / 49
Shane Ferro Women B 14 / 24
ECCC Week 1, Rutgers Criterium (Mar 5 2011)
Corey Williams Men B 32 / 49
Shane Ferro Women B 14 / 24
Radka Pickova Women B 17 / 24
Anastasia Yanchilina Women C 31 / 33
Jesus Martinez Men C1 9 / 60
Zheren Yang Men C1 11 / 60
Matthew Lewis Men C1 19 / 60
Tomas Ketcham Men C1 57 / 60
Dylan Lowe Men D1 1 / 56
Chatura Atapattu Men D1 39 / 56
Anish Samant Men D1 52 / 56
ECCC Week 1, Rutgers ITT (Mar 5 2011)
Jesus Martinez Men C1 3 / 57
Zheren Yang Men C1 12 / 57
Matthew Lewis Men C1 19 / 57
Tomas Ketcham Men C1 36 / 57
Corey Williams Men B 33 / 41
Dylan Lowe Men D1 1 / 52
Chatura Atapattu Men D1 20 / 52
Anish Samant Men D1 47 / 52
Anastasia Yanchilina Women C 16 / 30
Shane Ferro Women B 7 / 19
Radka Pickova Women B 15 / 19
ECCC Week 8 - Easterns at Dartmouth - Road Race (Apr 25 2010)
Aimee Layton Women A 8 / 17
Caroline Savage Women A 17 / 17
James Stoeckle Men C 19 / 85
Francesco Leordina Men B 7 / 68
Joseph Bylund Men B 25 / 68
Russell Ericksen Men B 46 / 68
Isaac Dinner Men B 50 / 68
Corey Williams Men B 53 / 68
Radka Pickova Women B 7 / 19
Elizabeth Marcello Women B 15 / 19
Shane Ferro Women B 16 / 19
ECCC Week 8 - Easterns at Dartmouth - Crit (Apr 24 2010)
James Stoeckle Men C1 3 / 40
Aimee Layton Women A 12 / 22
Caroline Savage Women A 14 / 22
Joseph Bylund Men B 6 / 68
Isaac Dinner Men B 47 / 68
Corey Williams Men B 59 / 68
Francesco Leordina Men B 60 / 68
Russell Ericksen Men B 64 / 68
Shane Ferro Women B 14 / 18
Radka Pickova Women B 16 / 18
ECCC Week 6 - Army Crit (Apr 18 2010)
Aimee Layton Women A 12 / 17
Caroline Savage Women A 14 / 17
Zheren Yang Men D1 2 / 33
James Stoeckle Men C1 14 / 37
Matthew Lewis Men C1 28 / 37
Nicole Seekely Women B 7 / 15
Radka Pickova Women B 12 / 15
Elizabeth Marcello Women B 13 / 15
Shane Ferro Women B 14 / 15
Corey Williams Men B 16 / 55
Joseph Bylund Men B 39 / 55
Francesco Leordina Men B 40 / 55
ECCC Week 6 - Army Hillclimb (Apr 18 2010)
Zheren Yang Men D1 6 / 29
Aimee Layton Women A 12 / 15
Caroline Savage Women A 14 / 15
Francesco Leordina Men B 7 / 43
Corey Williams Men B 33 / 43
Radka Pickova Women B 13 / 14
Matthew Lewis Men C1 8 / 31
ECCC Week 6 - Army Road Race (Apr 17 2010)
Radka Pickova Women B 11 / 15
Shane Ferro Women B 12 / 15
Nicole Seekely Women B 13 / 15
Joseph Bylund Men B 6 / 54
Corey Williams Men B 33 / 54
Francesco Leordina Men B 39 / 54
Caroline Savage Women A 4 / 17
Aimee Layton Women A 13 / 17
James Stoeckle Men C1 26 / 38
Zheren Yang Men D1 1 / 38
ECCC Week 5 - Yale Crit (Apr 11 2010)
Nicole Seekely Women B 4 / 15
Radka Pickova Women B 5 / 15
Elizabeth Marcello Women B 11 / 15
Shane Ferro Women B 12 / 15
James Stoeckle Men C1 18 / 46
Zheren Yang Men D1 26 / 52
Joseph Bylund Men B 6 / 56
Corey Williams Men B 11 / 56
Isaac Dinner Men B 42 / 56
Russell Ericksen Men B 47 / 56
Francesco Leordina Men B 48 / 56
ECCC Week 5 - Yale Road Race (Apr 10 2010)
Zheren Yang Men D1 6 / 57
Joseph Bylund Men B 12 / 54
Isaac Dinner Men B 21 / 54
Corey Williams Men B 25 / 54
Russell Ericksen Men B 40 / 54
Francesco Leordina Men B 49 / 54
Radka Pickova Women B 6 / 16
Anastasia Patejdl Women B 7 / 16
Nicole Seekely Women B 12 / 16
James Stoeckle Men C1 27 / 46
ECCC Week 5 - Yale ITT (Apr 10 2010)
Anastasia Patejdl Women B 6 / 13
Radka Pickova Women B 9 / 13
Shane Ferro Women B 10 / 13
Nicole Seekely Women B 11 / 13
Elizabeth Marcello Women B 12 / 13
Zheren Yang Men D 18 / 95
James Stoeckle Men C 27 / 72
Francesco Leordina Men B 19 / 49
Joseph Bylund Men B 29 / 49
Corey Williams Men B 41 / 49
ECCC Week 4 - Jersey Road Race (Mar 28 2010)
Francesco Leordina Men B 14 / 46
Joseph Bylund Men B 29 / 46
Corey Williams Men B 32 / 46
Caroline Savage Women A 14 / 20
James Stoeckle Men C1 18 / 41
Matthew Lewis Men C1 25 / 41
Aimee Layton Women B 1 / 21
Shane Ferro Women B 16 / 21
Anastasia Patejdl Women B 18 / 21
Elizabeth Marcello Women B 19 / 21
Nicole Seekely Women B 20 / 21
ECCC Week 4 - Jersey Crit (Mar 27 2010)
Corey Williams Men B 8 / 52
Francesco Leordina Men B 30 / 52
Joseph Bylund Men B 34 / 52
Caroline Savage Women A 19 / 19
Aimee Layton Women B 5 / 21
Radka Pickova Women B 11 / 21
Shane Ferro Women B 16 / 21
Anastasia Patejdl Women B 19 / 21
Nicole Seekely Women B 20 / 21
Elizabeth Marcello Women B 21 / 21
Robyn Emerman Women C 17 / 33
Anastasia Patejdl Women C 33 / 33
Matthew Lewis Men C1 16 / 39
James Stoeckle Men C1 18 / 39
ECCC Week 4 - Jersey ITT (Mar 27 2010)
Matthew Lewis Men C1 8 / 26
James Stoeckle Men C1 15 / 26
Caroline Savage Women A 12 / 18
Aimee Layton Women B 5 / 15
Anastasia Patejdl Women B 6 / 15
Nicole Seekely Women B 12 / 15
Shane Ferro Women B 13 / 15
Radka Pickova Women B 15 / 15
Francesco Leordina Men B 13 / 33
Joseph Bylund Men B 14 / 33
Corey Williams Men B 27 / 33
Robyn Emerman Women C 15 / 22
ECCC Week 3 - Philly Crit (Mar 21 2010)
Aimee Layton Women B 4 / 15
Shane Ferro Women B 7 / 15
Nicole Seekely Women B 11 / 15
Radka Pickova Women B 13 / 15
Corey Williams Men B 23 / 42
Francesco Leordina Men B 35 / 42
Matthew Lewis Men C1 6 / 35
Chad Husko Men C1 26 / 35
James Stoeckle Men C1 33 / 35
ECCC Week 3 - Philly Road Race (Mar 20 2010)
Aimee Layton Women B 1 / 16
Radka Pickova Women B 9 / 16
Elizabeth Marcello Women B 14 / 16
Shane Ferro Women B 15 / 16
Matthew Lewis Men C1 13 / 43
James Stoeckle Men C1 20 / 43
Chad Husko Men C1 31 / 43
Caroline Savage Women A 5 / 16
Anastasia Patejdl Women C 21 / 30
Corey Williams Men B 9 / 42
Francesco Leordina Men B 23 / 42
ECCC Week 2 - Stevens Circuit Race (Mar 14 2010)
Aimee Layton Women A/B Combined 9 / 20
Radka Pickova Women A/B Combined 19 / 20
Elizabeth Marcello Women A/B Combined 20 / 20
Joseph Bylund Men B 3 / 42
Corey Williams Men B 6 / 42
Francesco Leordina Men B 24 / 42
Aimee Layton Women B 4 / 11
Radka Pickova Women B 10 / 11
Elizabeth Marcello Women B 11 / 11
James Stoeckle Men C 27 / 47
ECCC Week 2 - Columbia Grant's Tomb Crit (Mar 13 2010)
Peter Chiu Men A 29 / 39
Robyn Emerman Women C 13 / 21
Aimee Layton Women A/B Combined 6 / 24
Radka Pickova Women A/B Combined 14 / 24
Elizabeth Marcello Women A/B Combined 21 / 24
Joseph Bylund Men B 11 / 43
Corey Williams Men B 33 / 43
Isaac Dinner Men B 40 / 43
Aimee Layton Women B 2 / 13
Radka Pickova Women B 8 / 13
Elizabeth Marcello Women B 12 / 13
Chad Husko Men C 21 / 62
James Stoeckle Men C 28 / 62
ECCC Week 1 - Rutgers Road Race (Mar 7 2010)
Radka Pickova Women B 8 / 16
Elizabeth Marcello Women B 10 / 16
Shane Ferro Women B 14 / 16
Matthew Lewis Men C1 19 / 48
Caroline Savage Women A 7 / 15
Robyn Emerman Women C 17 / 34
Peter Chiu Men A 28 / 58
Francesco Leordina Men B 9 / 51
Corey Williams Men B 12 / 51
Joseph Bylund Men B 30 / 51
Isaac Dinner Men B 37 / 51
James Stoeckle Men D1 19 / 57
ECCC Week 1 - Rutgers Crit (Mar 6 2010)
Matthew Lewis Men C1 19 / 49
Joseph Bylund Men B 22 / 50
Isaac Dinner Men B 44 / 50
Francesco Leordina Men A 58 / 61
James Stoeckle Men D1 3 / 55
Robyn Emerman Women C 17 / 35
Aimee Layton Women B 2 / 19
Shane Ferro Women B 9 / 19
Elizabeth Marcello Women B 15 / 19
Radka Pickova Women B 16 / 19
ECCC Week 1 - Rutgers ITT (Mar 6 2010)
Caroline Savage Women A 6 / 15
James Stoeckle Men D1 5 / 61
Aaron Nutter Men D1 19 / 61
Matthew Lewis Men C1 26 / 47
Robyn Emerman Women C 13 / 34
Isaac Dinner Men B 20 / 46
Joseph Bylund Men B 21 / 46
Francesco Leordina Men A 49 / 53
2009 David Walker Memorial Skyscraper Harlem Cycling Classic (Jun 21 2009)
Elizabeth Marcello Women Open 20 / 23
College Championships - Road Race (May 8 2009)
Anthony Hall Div I Men 43 / 136
Alexander Bremer Div I Men 103 / 136
Peter Chiu Div I Men 104 / 136
Margaret Shirley Div I Women 8 / 68
Busiest Racers
in last months
Anastasia Yanchilina 45
Zheren Yang 40
Michael Carroll 39
Corey Williams 38
Anna Janas 36
Dylan Lowe 31
Joseph Lee 30
Matthew Lewis 30
Benjamin Reddy 27
Nathan Dugan 23
Lily Rogers 23
Aimee Layton 21
Timothy Schaffer 21
Radka Pickova 21
Shane Ferro 21
Isabelle Cote 20
Cecilia Davis-hayes 19
Daniel Marasco 19
Chatura Atapattu 18
Elizabeth Marcello 17
Francesco Leordina 17
James Stoeckle 17
Gavin Murray 16
Joshua Renick 16
Jesus Martinez 16
Joseph Bylund 15
Lucie Vagnerova 14
Tomas Ketcham 11
Caroline Savage 11
Matthew Sherman 11
Evan Bauer 10
Lian Plass 10
Nicole Seekely 9
Michael Mcguire 9
Vincent Crossley 9
Isaac Dinner 9
Anish Samant 8
Anastasia Patejdl 7
Scott Bryant 7
Daniel Jones 6
Robyn Emerman 6
5
Madeleine Pascolini campbell 5
Aravind Sreenivasan 4
Russell Ericksen 4
Michael Kushnick 4
Deeba Zivari 4
Wilbur Lee 3
Chad Husko 3
Sydney Charles 3
Peter Chiu 3
Jingwei Xu 3
Jacob Brennan 2
Whitney Boykin 2
? Michael 2
Aaron Nutter 1
Margaret Shirley 1
? Joseph 1
? Elizabeth 1
Taylor Fogg 1
Ashley Lacavalla 1
Anthony Hall 1
? Anastasia 1
? Matthew 1
? Joshua 1
Weston Andrews 1
Alexander Bremer 1
Erin Andreatta 1
Nathaniel Herz 1
? Dylan 1
Dominic Condello 1
Ike Kitman 1