Log In
Wente Vineyards Classic Road Race • Apr 29 2018
Partly Cloudy, 58 degrees, wind 9 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Amara Academy Cycling Development
2 Artun Duransoy Tieni Duro Jumior Cycling
3 Nolan Arinno Bicyclelawyer
4 Daryl Hopkins San Jose Bicycle Club
5 Dan English
6 Shantelle Tupaz Lamorinda Cycling Club
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Aidan Mcneil Team Swift
2 Alex Hanson CBRE Racing
3 Creighton Gruber Team Swift Teammate Win: Aidan Mcneil
4 Daniel Cobley Big orange cycling
5 Chase King
6 Kieth Strong Team Fremont/FFBC
7 Will Drinkwater
8 Brian Roehrich Davis Bike Club Race Team
9 Jonas Crean Team Swift Teammate Win: Aidan Mcneil
10 Brian Mancini
11 Jovanni Stefani
12 Fredy Rustrian Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
13 Menko Johnson Pen Velo Racing/Summit Bicycles
14 Michael Schanafelt Franco Factory Racing p/b E.K. DDS
15 Stuart Watson Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
16 James Barkow
17 Matthew Brill Cognition Racing
18 Matt Carvell SunPower Racing
19 Brian Padgett Fusion Sport
20 Holger Steinmetzger TMB Development p/b Equator Coffees
21 Nathan Pfeifer Cognition Racing
22 Jarno Rajahalme Pen Velo Racing/Summit Bicycles
23 Stephen Lenz Chico Cycling Team
24 Matthew Hepworth SunPower Racing
25 Aaron Casados
26 Andrew Chew Pen Velo Racing/Summit Bicycles
27 Alex Braunstein Dolce Vita Freewheel p/b SL2
28 Brian Kellison Peninsula Velo Cycling Club
29 Dylan Glatt Cognition Racing
30 Jeremy Pond Rocklin Endurance Sports
31 Matthew Rogheik
32 Jonathan Perez Franco Factory Racing
33 Mathias Jacquelin TMB Development p/b Equator Coffees
34 Andrew Olson
35 Shane Mcguire??? SunPower Racing
36 Ryan Stroup SquadraSF p/b Terun
37 Donald Lee Peninsula Velo Cycling Club
38 Andrew Avedian Divine Electric NorCal
39 Mike Hatton Franco Factory Racing
40 Lucas Seibel Salt Air Cross Fever
41 Mike Gonzales Pen Velo Racing/Summit Bicycles
42 Ross Kelly Davis Bike Club Race Team
43 Markus Roccaro Peninsula Velo Cycling Club
DNF Eric Chi Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNF Robert Mcmanmon Voodoo Racing
DNF Matthew Swartwout TMB Development p/b Equator Coffees
DNF Stephan Hofmann SJBC
DNF Thomas Kensok TMB Development p/b Equator Coffees
DNF Adamvanminh Martin CCCX Cycling
DNF James Smith Fusion Sport
Finishers: Cat 3: 36   Cat 4: 13   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eric Chodoroff Dolce Vita Freewheel p/b SL2
2 Stuart Grosser Dolce Vita Freewheel p/b SL2 Teammate Win: Eric Chodoroff
3 Paul Chomsky
4 Ian Fernihough SJBC
5 Joel Hammond Chico Cycling Team
6 Jason Tang
7 Joshua Tikhonoff Squadra SF p/b Ter_n
8 Alex Rusoff Alto Velo Racing Club
9 John Janetzko SunPower Racing
10 Rafael Garcia
11 Cam Juarez Dolce Vita Freewheel p/b SL2 Teammate Win: Eric Chodoroff
12 Caleb Appleton
13 Bradley Lovegren
14 Evan Paschke
15 Paul Levy Team City Sacramento
16 Anthony Yasuda SunPower Racing
17 Daniel Stark CBRE Racing
18 Hoss Hayati SunPower Racing Team
19 Samuel Paik Christian Cycling-Hammer Nutrition
20 Peter Ambiel SunPower Racing
21 Carlos Villarreal
22 Adrian luis ?
23 Tenzin Wangzor Pen Velo Racing/Summit Bicycles
24 Bernardo Tapia SunPower Racing
25 Jhenrick James dadula Pen Velo Racing/Summit Bicycles
26 James Fisher
27 Matthew Maurer SunPower Racing
28 John Wasserman Alto Velo Racing Club
29 James Cho Clean Power Cycling pb TESLA
DNF Christopher Li Lost Dog Cycling
DNF Benjamin Orven zamora SJBC Teammate Top 5: Ian Fernihough
DNF Si Wong SJBC Teammate Top 5: Ian Fernihough
DNF Cory Vogel SunPower Racing
DNF Joshua Manlopig Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNF Gerardo Nieves
DNF Jose Miguel alpuerto Contra Costa Cycling Club
DNF Alex Obero SJBC Teammate Top 5: Ian Fernihough
DNF James Crouse USMES/Oakdale bike shop
DNF Michael Jones Team Fremont/FFBC
DNF David Shih SunPower Racing
DNF Shiva Sharma Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNF Joe Perez-rogers 545 Velo
Finishers: Cat 4: 42  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Giovany Bello
2 Jordan Kienzle
3 Michael Gilson The Olympic Club
4 Justin Too WE Active Sports
5 Ryer Porter Michael David Winery
6 Gregory Schebler
7 Rich Duff Louie Racing
8 Jackson Del bonis-o'donnell
9 Nathan Hurst
10 Jake Bauch
11 James Carroll
12 Justin Lianides Contra Costa Cycling Club
13 Alex Bobroff Team Roaring Mouse
14 Brian Cartoscelli Davis Bike Club Race Team
15 Joshua Christman Davis Bike Club Race Team
16 Mark Crockett
17 Kipp Hickman Alto Velo Racing Club
18 Matthew Nemeth
19 Matthew Peters Body Concepts
20 David Van everen
21 Francisco Gonzalez Dolce vita freewheel p/b ls2
22 John Paul keenan Team Oakland
23 Rodney Dutra
24 Francois Xavier bucher
25 Elad Ferber
26 Erin Simmons
DNF Alex Lloyd
DNF Emmanuel Turlay
DNF Nathan Espiritu Kovarus/Audi SF Racing
DNF John Fors SJBC
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 26   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Finn Thomsen Davis Bike Club Juniors Race Team
2 Adin Jose Team Fremont/FFBC p/b Chipotle
Finishers: Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Esler JAKROO
2 Benjamin Richardson Scott USA Dev
3 Nick Archer Academy Development
4 Gaven Vanni Tieni Duro Jr Cycling
5 Mckay Kinsey Academy Cycling
6 Lucas Johnston Tieni Duro Junior Cycling
7 Kenneth Oei Tieni Duro Junior Cycling Team Teammate Top 5: Gaven Vanni
8 Stefan K miller Tieni Duro Junior Cycling Teammate Top 5: Gaven Vanni
DNF Christopher Bonilla
DNF Khalid Pal Tieni Duro Junior Cycling Team Teammate Top 5: Gaven Vanni
DNF Micah Ancell Tieni Duro
Finishers: Cat 4: 9   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Will Riffelmacher THE OLYMPIC CLUB
2 Nick Theobald Peet's Coffee Racing
3 Casey Fallon Touchstone Racing
4 Robert Amatelli Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe
5 Daniel Bryant Peet's Coffee Racing
6 Todd Markelz Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe
7 Chris Coble The Olympic Club Teammate Win: Will Riffelmacher
8 Jonathan Baker Chico Cycling Team
9 Aaron Patterson Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Nick Theobald
10 Dennis Wall Core Techs Cylcing Team
11 Oliver Ryan Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe Teammate Top 5: Robert Amatelli
12 Doran Mori TEAM CLIF BAR Cycling
13 Jeromy Cottell Touchstone Racing Teammate Top 5: Casey Fallon
14 Lucas Paz KaiVelo Racing
15 Bill Laddish KaiVelo Racing
16 Joshua Pizzica Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe Teammate Top 5: Robert Amatelli
17 Christopher Barker Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
18 Alex Lockwood Olympic Club Teammate Win: Will Riffelmacher
DNF Michael Sayers Touchstone Racing Teammate Top 5: Casey Fallon
DNF Noz Whottier
DNF Brian Zimny Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Nick Theobald
DNF Darren Basso
DNF Jason boynton Folsom bike/vw/raley's Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Nick Theobald
Finishers: Cat 1: 11   Cat 2: 9   Cat 3: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jacob Salassi Team Fremont/FFBC
2 Derald Sue Team Oakland Cycling
3 Nick Eslinger
4 Dan Rugani CBRE Racing
5 Eamonn Tucker The Olympic Club
6 Jason Mongue SquadraSF p/b Terun
7 Shai Traister SV707
8 Clovis Bryan Fun Sport Bikes
9 Ryan Kent
10 Anthony Velebil SquadraSF p/b Terun
11 Matthew Carlson
12 Drew Noel Trafiq vs. Traffic
DNF Chase Latta Team Oakland Teammate Top 5: Derald Sue
Finishers: Cat 4: 12   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gardie Jackson ThirstyBear Cycling
2 Tom Lyons ThirstyBear Cycling Teammate Win: Gardie Jackson
3 Todd Bell R4R - Make-A-Wish
4 Jay Newton Peet's Coffee Racing
5 Christopher Phipps
6 Dan Tedford ThirstyBear Cycling Teammate Win: Gardie Jackson
7 David Baumgardner Eliel Factory Team
8 Michael Fee R4R - Make A Wish Teammate Top 5: Todd Bell
9 Kyle Glerum Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Jay Newton
10 Jason Grefrath ThirstyBear Cycling Teammate Win: Gardie Jackson
11 Hayden Mackay R4R Make-A-Wish Teammate Top 5: Todd Bell
12 Brenon Daly ThirstyBear Cycling Teammate Win: Gardie Jackson
13 Robert Britt Studio Velo
14 Mark johnson Suffolk-sunpower racing CoreTechs Cycling Team
15 Darren Baker
16 Shane Kinney Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
17 Cameron Birky R4R - Make-A-Wish Teammate Top 5: Todd Bell
18 Craig Upton
19 Chris Ott Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Jay Newton
20 Selim Elhadj
21 Ken Calender R4R -Make-A-Wish Teammate Top 5: Todd Bell
22 Alex Peterson C510
23 Dan Martin Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Jay Newton
24 Brian Rouse VICTORY VELO RACING
25 Adam Vandewater C510
26 Robert Sperling ThirstyBear Cycling Teammate Win: Gardie Jackson
27 Robb Herrick Revs Road Race p/b Kinetic Cycles
DNF Scott Bromstead R4R - Make-A-Wish Teammate Top 5: Todd Bell
DNF Eric Zumwalt R4R Make-A-Wish Teammate Top 5: Todd Bell
DNF Philip Malaspina CoreTechs Cycling Team
DNF Craig Auzenne CBRE Racing
DNF Joseph Sullivan SJBC
DNF Geoff Beard Studio Velo
DNF Donald Dumaine Revs Road Race p/b Kinetic Cycles
DNF Mark Fleishman Divine Electric Norcal
Finishers: Cat 1: 7   Cat 2: 10   Cat 3: 18  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jon Meals Team Oakland Cycling
2 Allen Hoy Adventures Edge
3 Dan Harvey CBRE Racing
4 Paul Randall
5 Angus Murray CA Technologies
6 Todd Mitchell Divine Electric Norcal
7 Aaron Terrazas Revs Road Race p/b Kinetic Cycles
8 Andrew Horvai Pen Velo Racing/Summit Bicycles
9 Martin Kozera??? Pen Velo Racing/Summit Bicycles
10 Mark Elliott Revs Road Race p/b Kinetic Cycles
11 Shea Nolan
12 Minh Nguyen Kovarus/Audi of San Francisco/C4
13 Winston Asprec Lamorinda Cycling Club
14 Anthony Low CBRE Racing Teammate Top 5: Dan Harvey
15 Kenneth Salvail Pen Velo Racing/Summit Bicycles
16 Michael Tauber Peninsula velo racing/summit bicycl
17 Scott La perle CBRE Racing Teammate Top 5: Dan Harvey
18 Julio Cesar esqueda Team Hammer Nutrition
19 Noel Miller Clean Power Cycling pb TESLA
20 Darren Mar-elia Mellow Motors
21 Phil Everitt
22 Tamer Sakr
23 Charles Sheppard
24 Brandon Soule
25 Erick Le
DNF Bill Harris Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNF Gabriel Beddingfield CCCX
Finishers: Cat 4: 22   Cat 5: 4   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dan Shore Ciclistas del Valle
2 Kevin Metcalfe Peet's Coffee Racing
3 Steven Archer CAL-NATS RACING TEAM
4 Quentin Sims
5 George Smith the 99%ers
6 Joseph Foster ThirstyBear Cycling
7 Jon Ornstil Hammer/53x11
8 Tim Davis TeamCyclesport - Specialized p/b Mu
9 James Torrence Eden Bicycles Racing Club
10 Eric Saltzman R4R - Make-A-Wish
11 Josef Lemire ThirstyBear Cycling
12 Leslie Oglesby Pen Velo Racing/Summit Bicycles
13 Hans Gouwens ThirstyBear Cycling
14 Jim Forester Divine Electric Norcal
15 Rex Moar CBRE Racing
16 Robert anderson Team specialized racing masters CAL-NAT'S Racing
17 Chris Courtney Oak Valley Community Bank Elite Cyc
18 Matthew Trethric Hammer Nutrition/53x11
19 Bob Brandt San Jose Bicycle Club
20 Todd Peterson Body Concepts
21 Ross Tinline Pen Velo Racing/Summit Bicycles
22 John Marengo Body Concepts
23 Unknown Rider
24 Chris Demattei Victory Velo Racing
25 Clark Rasmussen CA Technologies Racing
26 Harold Reimer SunPower Racing
27 Mark Carson CBRE Racing
28 Gilbert Tarin Ca Technologies Racing
29 Osvaldo Tomatis Body Concepts
DNF Lawrence Nolan CAL-NAT'S Racing
DNF Jan Elsbach Davis Bike Club
DNF Mark Massey Clean Power Cycling pb TESLA
DNF Stanley Terusaki CAL-NATS RACING TEAM Teammate Top 5: Steven Archer
DNF Calvin Erdman Body Concepts Racing Team
DNF Robert Napieralski Body Concepts
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 13   Cat 3: 15   Cat 4: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Bob Gorman CA Technologies Racing
2 Randy Volkmar Body Concepts
3 Robin Mckinney Victory Velo Racing
4 David Voris Fremont Freewheelers/Team Fremont/F
5 Jess Nierenberg
6 Mark Poole Body Concepts
7 John Raymond
8 Antonio Corgas Pen Velo Racing/Summit Bicycles. /
9 Jeff Qualle Bell Realestate
10 Damien Anderson Clean Power Cycling pb TESLA
DNF Russ Erickson CBRE Racing
DNF Matt Conidaris Body Concepts Teammate Top 5: Randy Volkmar
Finishers: Cat 4: 9   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gilberto Flores Off The Front
2 Ethan Thorman SJBC
3 Frank Masterson Pen Velo Racing/ Summit Bicycles
4 Kevin Mcspadden Davis Bike Club Race Team
5 Lloyd Leighton Davis Bike Club Race Team
6 Glenn Fetsch Pen Velo Racing/Summit Bicycles
7 Sid Noyes Davis Bike Club Race Team Teammate Top 5: Kevin Mcspadden
8 Alvin Carpenter Davis Bike Club Race Team Teammate Top 5: Kevin Mcspadden
9 Fred Garcy Unattached
10 Tony Watts AUDI RENO TAHOE
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 7   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mike Shaw Hammer Nutrition
2 Jim Sharp Davis Bike Club Race Team
3 Michael Freeman Hammer Nutrition Teammate Win: Mike Shaw
4 Richard Shields Hammer Nutrition Teammate Win: Mike Shaw
5 Jon Boas CA Technologies Racing
6 John Petrakis SunPower Racing
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Cameron Bronstein Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe
2 Luke Lamperti Team Swift
3 Andrew Shimizu Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe Teammate Win: Cameron Bronstein
4 Cooper Shanks Dolce Vita Freewheel p/b SL2
5 Jason Saltzman UCI CT: Aevolo
6 Yatwah Mitchell
7 Christian Lam Squadra SF p/b Terun
8 Richie Vos SunPower Racing
9 Adam Naguib TMB Development p/b Equator Coffees
10 Blaise Hamel Terun Elite
11 Greg Mccullough Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
12 Jove Graham Dayka Hackett
13 Mark Severy Adventure's Edge
14 Craig Fellers Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe Teammate Win: Cameron Bronstein
15 Jack Duncan Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
16 Ben Marshall TMB Development p/b Equator Coffees
17 Travis Keeney TMB Development p/b Equator Coffees
18 Stephen Vogel Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Win: Cameron Bronstein
19 Will Brickler Unattached
20 Wesley Miyamura Davis Bike Club Race Team
21 Gianni Lamperti Team Swift Teammate Top 5: Luke Lamperti
22 Virgilio Pigliucci Dolce Vita Freewheel p/b SL2 Teammate Top 5: Cooper Shanks
23 Sergei Volkov Dolce Vita Freewheel p/b SL2 Teammate Top 5: Cooper Shanks
24 Christopher Craig TMB Development p/b Equator
25 Justin Maxwell Violet Crown
26 Brian Schuster SquadraSF p/b Terun
27 Brian Funk Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
28 Theo Goguely TMB Development p/b Equator Coffees
DNF Sean Henderson SquadraSF p/b Terun
DNF William Raus M2W Academy Team
DNF Morgan Cole SunPower Racing
DNF Charlie Velez
Finishers: Cat 1: 12   Cat 2: 20  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pamela Levine Razzle Dazzle
2 Sarah Tollman RAZZLE DAZZLE Teammate Win: Pamela Levine
3 Laura Moser JLVelo Cycling Team
4 Christina Davis SJBC
5 Serenity Marshall JLVelo Cycling Team
6 Jamie Morton SunPower Racing
DNF Desiree Varela SunPower Racing
DNF Stephanie Nunes ArtsCyclery.com/Schnur Racing
Finishers: Cat 3: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Arianna Pascarella JLVelo Cycling Team
2 Natalie Jackson ThirstyBear Cycling
3 Kate Jungnickel SJBC
4 Teresa Datar Kovarus/Audi San Francisco Racing T
5 Claire Porter Vicious Cycle
6 Emily Weiss JLVelo Cycling Team Teammate Win: Arianna Pascarella
7 Margaret Lowe
8 Ellen Everidge Vicious Cycle Teammate Top 5: Claire Porter
9 Rebecca Van bussel Pen Velo Racing/Summit Bicycles
10 Unknown Rider
11 Elizabeth Kravtchenko Five Rings Cycling Center
12 Sarah Krtil Davis Bike Club Race Team
13 Claire Hofbauer C360R
14 Christine Huls Breakaway Women's Racing
15 Laura Van den bosch SheSpoke Racing
16 Sharon Marucut FFBC/TEAM FREMONT
17 Maya Fors SJBC Teammate Top 5: Kate Jungnickel
18 Colleen Chew Pen Velo Racing/Summit Bicycles
19 Rebekah Bermudez She Spoke Racing
20 Lilli Safley Bell Real Estate Cycling
21 Candace Jensen Bell Real Estate Cycling
22 Lora Maes Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNF Fnu Novita Breakaway women's racing
DNF Anne Gorby Pen Velo Racing/Summit Bicycles
Finishers: Cat 4: 13   Cat 5: 9   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Elizabeth Benishin CA Technologies Racing
2 Yvonne Walbroehl Pen Velo Racing/Summit Bicycles
3 Jessie Hickel CA Cycling Club
4 Cecily Majerus Pen Velo Racing/Summit Bicycles
5 Narda Roushdi Berkeley Bicylce Club
6 Norma Hilton Peninsula Velo Racing/Summot Bicycl
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 4   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Amy Cameron Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
2 Brooke Danaher Liquid Velo
3 Tanya Fredricks Thirstybear Cycling
4 Christina Bonnington Revolution Racing Team LLC
5 Marissa Axell Revolution Racing Team LLC
6 Ivy Wang Revolution Racing Team LLC
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 4