Log In
ORC Race Weekend - Crit • Mar 20 2012
Partly Cloudy, 80 degrees, wind 12 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Duffy Fray Infinity Bike Shop 47:06.3
2 Jordan Hoover Hoover's Essential Health Market 47:06.5
3 Andres Munera Synergy Racing Team 47:06.6
4 Yosvani Rosell University Bicycle Center 47:31.4
5 Roberto Chamizo University Bicycle Center 47:31.1
6 Scott Spees Olympus Homes Cycling Team 47:31.2
7 Daniel Ciuro Infinity Bike Shop 47:31.2 Teammate Win: Duffy Fray
8 Mitchell Grable Orlando Road Club Inc 47:31.3
9 Jack Gonzalez Team Primal Racing 47:31.4
10 Chris Hendrick Clarksville Schwinn Racing 47:31.5
11 Jeremy Smith Hoover's Essential Health Market 47:31.6 Teammate Top 5: Jordan Hoover
12 Andrew Boyd Team WHAYNE 47:32.9
13 Adam Skindel University of South Florida 47:32.8
14 Ian Mcmullen VeloBrew Cycling Club 47:39.9
15 Bruno Moreira Unattached 47:55.7
16 John Manwaring Infinity Bike Shop 37:53.5 Teammate Win: Duffy Fray
17 Bradley Gordon Florida Velo 07:31.9
18 Mark Stockwell Unattached 07:33.4
19 Andrew Mcmullen VeloBrew Cycling Club 10:14.7
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 17   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Armando Hernandez University Bicycle Center 37:54.3
2 Julian Marin Orlando Road Club Inc 37:54.9
3 David Mcenery Florida Velo 37:55.6
4 Daniel Marin Orlando Road Club Inc 37:55.4
5 William Dugan Unattached 37:55.4
6 Nicolas Patton Hoover's Essential Health Market 37:55.5
7 Jason Brandt Unattached 37:55.5
8 Angel Cantero GearLink Racing INC. 37:55.5
9 Rodrigo Barreto Unattached 37:55.6
10 John Stone Treasure Coast Cycling Association 37:55.9
11 Jorge Padron Unattached 37:55.9
12 Scott Morris Lifetime Bikes Loganville 37:56.3
13 James Harter Unattached 37:56.5
14 David Kramer 352 Racing p/b Bikes and More 37:57.2
15 Michael Neslon Orlando Road Club Inc 37:57.5 Teammate Top 5: Julian Marin
16 James Gunter VeloBrew Cycling Club 37:57.6
17 James Maffucci Unattached 37:57.7
18 Unknown Rider Unattached 37:57.8
19 Hans Vandenberg Slipstream-Craddock Junior Developm 37:57.9
20 Mateo Sanchez Velo's Cyclery 37:58.1
21 Scott Lameier University Bicycle Center 37:58.1 Teammate Win: Armando Hernandez
22 John P gilbert Interactive Metronome Development 37:58.3
23 Christopher Sodergren Baraboo Sharks 37:58.6
24 Christopher Evensen Unattached 37:59.3
25 Edwin Pinzon University Bicycle Center 37:59.5 Teammate Win: Armando Hernandez
26 Jared Coffin Unattached 38:00.3
27 Marc Boults Florida Velo 38:02.3 Teammate Top 5: David Mcenery
28 Andrew Axmacher Hoover's Essential Health Market 36:13.8
29 James Adcock Cool Beans Racing 38:02.8
30 Moses Bernard GearLink Racing INC. 38:02.8
31 Zechariah Musselman Colavita Racing Inc. 38:05.1
32 Keith Bukovan Unattached 38:43.5
33 Drew Smith VeloBrew Cycling Club 38:53.5
34 Luke Sorenson VeloBrew Cycling Club 39:44.4
35 Matthew Marinelli B3 cycling 32:30.3
36 Tate Harper Colavita Racing Inc. 08:21.1
37 Hayden Blom VeloBrew Cycling Club 09:54.6
38 Sean Courtney Florida Velo 11:05.3 Teammate Top 5: David Mcenery
Finishers: Cat 1: 1   Cat 4: 35   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Robert Repp Ride N Rolll Cyclery 28:48.3
2 Alex Gladunov Velo's Cyclery 28:48.3
3 Shay Soprenuk Unattached 28:48.3
4 Christopher Rupe Unattached 28:51.6
5 Robert Plewniak Unattached 28:52.7
6 Eric Kirby Unattached 28:58.9
7 Mark Anthony sanchez VeloBrew Cycling Club 29:00.3
8 Ricardo Morales Unattached 29:01.3
9 Vincent Hahr Unattached 29:37.5
10 Rhett Houstoun Team Primal Racing 30:40.8
11 Thomas Trevisiani Unattached 30:41.3
12 Joel Gayle Unattached 30:41.7
13 Vincent Kendziora Unattached 29:25.0
14 Austin Wright Treasure Coast Cycling Association 31:28.6
15 Nathaniel Worcester Orlando Road Club Inc 29:45.2
16 Ryan Finnegan Unattached 30:15.8
17 Christian Corsello Fulton Flyers Cycling Club 30:02.7
18 Jacob Proffer Orlando Road Club Inc 30:02.8
Finishers: Cat 4: 5   Cat 5: 10   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Robert Stevens Florida Masters Cycling 28:56.3
2 Tom Redpath Unattached 28:57.7
3 Alexis Fernandez Florida Velo 29:37.1
4 David Wubbenhorst Velo's Cyclery 30:41.3
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Charlie Wright Treasure Coast Cycling Association 50:57.3
2 Christian Corsello Fulton Flyers Cycling Club 52:29.6
3 Christopher Hurst Unattached 50:36.6
4 Bradley Sodergren Baraboo Sharks 50:41.8
5 Jackson Mehr Outspokin Bicycles 51:03.8
6 Clayton Zinnert Unattached 51:29.8
7 Alec Weigel Orlando Road Club Inc 51:31.4
8 Cameron Claytor Unattached 50:41.6
9 Zoe Sutherlin Orlando Road Club Inc 51:00.3
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 7   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sandor A. jr. delgado Team Cocos 50:19.4
2 Hans Vandenberg Slipstream-Craddock Junior Developm 50:19.7
3 Tate Harper Colavita Racing Inc. 50:20.2
4 Mateo Sanchez Velo's Cyclery 50:21.6
5 Austin Wright Treasure Coast Cycling Association 50:23.2
6 John Orellana Velo's Cyclery 50:56.8
7 Stephen Sodergren Baraboo Sharks 50:59.4
8 Robert Zehr Orlando Road Club Inc 52:09.8
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ian Mcmullen VeloBrew Cycling Club 57:36.3
2 Alex Couture Relaj 57:36.6
3 Gabriel Rodriguez Blue Star- Boom Development Team 57:38.3
4 Christopher Sodergren Baraboo Sharks 57:40.9
5 Hayden Blom VeloBrew Cycling Club 58:07.5 Teammate Win: Ian Mcmullen
6 Nathaniel Worcester Unattached 58:28.9
7 Jacob Proffer Orlando Road Club Inc 36:57.5
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mitchell Grable Orlando Road Club Inc 57:35.9
2 Miki Paulauskas Unattached 57:36.1
3 Christopher Maly Velo's Cyclery 57:40.2
4 Andrew Mcmullen VeloBrew Cycling Club 57:41.9
5 Daniel Marin Orlando Road Club Inc 57:45.9 Teammate Win: Mitchell Grable
6 Michael Neslon Orlando Road Club Inc 57:47.0 Teammate Win: Mitchell Grable
7 Luke Sorenson VeloBrew Cycling Club 58:08.0 Teammate Top 5: Andrew Mcmullen
8 Lucas Wardein Florida Velo 34:11.9
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 4   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tyler Mlujeak ZMOTION Racing Team 52:01.5
2 Hunter Irace Unattached 53:49.4
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pedro Medina Atlantic Shores Velo 08:44.4
2 Karel Sumbal GearLink Racing INC. 08:44.5
3 Andres Munera Synergy Racing Team 08:47.6
4 Ryan Saylor GearLink Racing INC. 09:28.5
5 Steven Mlujeak ZMOTION Racing Team 09:28.6
6 Vance James Synergy Racing Team 09:35.4
7 Brian Domby Ride N Roll Cyclery 09:36.0
8 Lazaro Mencia Atlantic Shores Velo 09:35.1 Teammate Win: Pedro Medina
9 Anthony Prioli Synergy Racing Team 09:35.4 Teammate Top 5: Andres Munera
10 Radulian Pop GearLink Racing INC. 09:35.4 Teammate Top 5: Karel Sumbal
11 Andrew Mills The Fit Lab 09:35.6
12 Bruno Moreira Unattached 09:35.9
13 Kirk Corsello Iron Data Racing 09:36.0
14 Ward Bates The Fit Lab 09:36.6
15 Jared Zimlin GearLink Racing INC. 09:36.2 Teammate Top 5: Karel Sumbal
16 David Mcenery Florida Velo 09:36.5
17 Stephen Selby Orlando Velo 09:36.8
18 Sean Barry Ride N Rolll Cyclery 09:37.1
19 Craig Duxbury The Fit Lab 09:37.2
20 Adam Baskin ZMOTION Racing Team 09:38.0 Teammate Top 5: Steven Mlujeak
21 Joshua Drew Synergy Racing Team 10:28.8 Teammate Top 5: Andres Munera
22 Vincent Cook Synergy Racing Team 09:51.5 Teammate Top 5: Andres Munera
23 Thad Lavallee Unattached 01:26.5
24 Luis Torres Atlantic Shores Velo 02:29.7 Teammate Win: Pedro Medina
25 Joseph Piscitello PA Masters RC 59:05.4
26 Graham White Florida Velo 57:09.8
27 Nathan Rogut GG Events Management 57:37.2
28 Brent Bell The Fit Lab 52:53.1
29 David Munoz Atlantic Shores Velo 50:46.3 Teammate Win: Pedro Medina
30 Kurt Phillips Citrus Sports 50:57.0
31 Ken Schofield ZMOTION Racing Team 48:50.2 Teammate Top 5: Steven Mlujeak
32 Tim Molyneaux Atlantic Shores Velo 48:48.9 Teammate Win: Pedro Medina
33 Dean Middleton Orlando Road Club Inc 34:00.9
34 Chris Hoch ZMOTION Racing Team 34:02.7 Teammate Top 5: Steven Mlujeak
35 Omar Quddus The Fit Lab 32:16.2
36 Theodore Fleming Unattached 32:17.7
Finishers: Cat 1: 9   Cat 2: 17   Cat 3: 7   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ken Schofield ZMOTION Racing Team 09:01.8
2 Andy Mapple Florida Velo 09:01.8
3 Stephen Selby Orlando Velo 09:05.7
4 Kirk Corsello Iron Data Racing 09:36.9
5 Chris Hoch ZMOTION Racing Team 09:36.9 Teammate Win: Ken Schofield
6 Brent Bell The Fit Lab 09:37.8
7 Steven Mlujeak ZMOTION Racing Team 09:38.0 Teammate Win: Ken Schofield
8 Tim Molyneaux Atlantic Shores Velo 09:38.6
9 Todd Wilson Florida Velo 09:38.3 Teammate Top 5: Andy Mapple
10 Dean Middleton Orlando Road Club Inc 09:38.4
11 Omar Quddus The Fit Lab 09:38.6
12 Dennis Sutherlin Orlando Road Club Inc 09:38.8
13 Kurt Phillips Citrus Sports 09:38.9
14 John Tanner Florida Velo 09:39.3 Teammate Top 5: Andy Mapple
15 David Reilly The Fit Lab 09:39.7
16 Scott Morris Lifetime Bikes Loganville 09:40.9
17 Chuck Holstein Florida Velo 09:40.1 Teammate Top 5: Andy Mapple
18 Joseph Piscitello PA Masters RC 09:40.2
19 Michael Graham West Coast Cycling p/b STS Bikes/Ha 09:41.1
20 Theodore Fleming Unattached 09:41.4
21 Curtis Juteram Bike America Racing Team 09:41.9
22 Steven Kurth Treasure Coast Cycling Association 09:42.3
23 Mark Stein Florida Velo 09:42.4 Teammate Top 5: Andy Mapple
24 Pablo Santa cruz Florida Velo 09:42.9 Teammate Top 5: Andy Mapple
25 Curtis Tolson Kentucky Flyers Cycling Inc 09:43.2
26 Peter Galvin Orlando Velo 09:43.2 Teammate Top 5: Stephen Selby
27 Chad Spicer Orlando Velo 09:47.5 Teammate Top 5: Stephen Selby
28 Graham White Florida Velo 09:52.3 Teammate Top 5: Andy Mapple
29 Craig Duxbury The Fit Lab 10:06.6
30 Rene Fonseca Compass Cycling Team 10:11.7
31 Robert Stevens Florida Masters Cycling 11:09.4
32 James Wright Jacksonville Racing Club 06:01.2
33 Jon Meyer Orlando Road Club Inc 10:02.3
34 James Maffucci Unattached 53:10.2
35 Kevin Braley Treasure Coast Cycling Association 36:03.0
36 D Mark parker Peloton Sports Group 34:04.8
37 Michael Rhoades Ride N Rolll Cyclery 34:23.0
38 John Faulk Treasure Coast Cycling Association 32:22.5
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 16   Cat 3: 13   Cat 4: 5   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Charles Jerabek Jacksonville Racing Club 05:18.9
2 John Stone Treasure Coast Cycling Association 05:19.2
3 Joseph Piscitello PA Masters RC 05:19.4
4 John Faulk Treasure Coast Cycling Association 05:25.4
5 James Wright Jacksonville Racing Club 05:25.4 Teammate Win: Charles Jerabek
6 Rich Foley FASTAR 05:25.5
7 John Tanner Florida Velo 05:25.6
8 Paul Harris Hoover's Essential Health Market 05:25.7
9 Michael Rhoades Ride N Rolll Cyclery 05:27.0
10 Brian Davis B3 cycling 05:26.4
11 Daniel Whitney Atlantic Shores Velo 05:26.4
12 D Mark parker Peloton Sports Group 05:26.6
13 Robert Stewart VeloBrew Cycling Club 05:28.5
14 Steven Kurth Treasure Coast Cycling Association 05:32.4 Teammate Top 5: John Stone
15 Paul Bordas Treasure Coast Cycling Association 05:32.7 Teammate Top 5: John Stone
16 Robert Stevens Florida Masters Cycling 05:32.5
17 Kevin Braley Treasure Coast Cycling Association 07:15.1 Teammate Top 5: John Stone
18 Kirk Wilstermann Treasure Coast Cycling Association 00:00.0 Teammate Top 5: John Stone
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 12   Cat 4: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Clifford Jackson Florida Masters Cycling 39:06.2
2 Michael Frenette Unattached 39:06.6
3 David Butcher Atlantic Shores Velo 39:07.2
4 Charles Griffiths Florida Velo 39:11.4
5 Dean Nicholson Florida Masters Cycling 39:13.3 Teammate Win: Clifford Jackson
6 Marcus Watters David's World Cycling 39:30.2
7 Steve Agronick Florida Masters Cycling 12:30.5 Teammate Win: Clifford Jackson
Finishers: Cat 3: 4   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eric Young Bissell Pro Cycling Team 10:00.2
2 Andrew Crater Cleveland Clinic Sports Health - RG 10:00.4
3 Pedro Medina Atlantic Shores Velo 10:00.4
4 Derek Bennett Florida Velo 10:00.6
5 Pat Lemieux Kentucky Flyers Cycling Inc 10:00.6
6 Evan Thomas Unattached 10:01.8
7 Jacob Hill Firefighters Racing p/b Advocare 10:01.3
8 Earl Bradley Infinity Bike Shop 10:02.2
9 Jimmy Page Florida Velo 10:02.9 Teammate Top 5: Derek Bennett
10 Ken Vida Florida Velo 09:59.7 Teammate Top 5: Derek Bennett
11 Ryan Saylor GearLink Racing INC. 10:01.2
12 Karel Sumbal GearLink Racing INC. 10:02.4
13 Michael Keenan US Armed Forces 10:02.8
14 Lucas Wardein Florida Velo 10:03.3 Teammate Top 5: Derek Bennett
15 Gene Samuel Unattached 10:03.3
16 Gevan Samuel Unattached 10:04.7
17 Steven Perezluha Unattached 10:04.9
18 Bryan Lofton VeloBrew Cycling Club 10:05.3
19 Lazaro Mencia Atlantic Shores Velo 10:06.2 Teammate Top 5: Pedro Medina
20 Neal Shepherd Florida Velo 10:06.3 Teammate Top 5: Derek Bennett
21 Radulian Pop GearLink Racing INC. 10:06.5
22 Alfred Baurley Team Cocos 10:06.6
23 Adam Baskin ZMOTION Racing Team 10:10.7
24 Joshua Thornton ZMOTION Racing Team 10:10.9
25 Jimmy Woodard Florida Velo 10:22.3 Teammate Top 5: Derek Bennett
26 Rolando Hernandez GearLink Racing INC. 11:34.3
27 Mark Stein Florida Velo 11:34.7 Teammate Top 5: Derek Bennett
28 Adam Giles Orlando Velo 11:35.1
29 Craig Creeden Florida Velo 11:35.3 Teammate Top 5: Derek Bennett
30 Rene Fonseca Compass Cycling Team 11:40.7
31 Brent Bell The Fit Lab 00:13.2
32 Curtis Juteram Bike America Racing Team 57:35.2
33 Andrew Mills The Fit Lab 58:47.7
34 Ken Schofield ZMOTION Racing Team 10:26.5
35 Andy Mapple Florida Velo 55:51.2 Teammate Top 5: Derek Bennett
36 Colin Rice The Fit Lab 54:07.9
37 Ward Bates The Fit Lab 54:08.4
38 Tyler Jandreau Infinity Bike Shop 54:14.0
39 Pablo Santa cruz Florida Velo 12:22.1 Teammate Top 5: Derek Bennett
40 Ben Page 352 Racing p/b Bikes and More 48:51.3
41 David Reilly The Fit Lab 47:08.8
42 Santiago Rosell The Fit Lab 47:25.2
43 Thad Lavallee Unattached 44:53.0
44 Curtis Tolson Kentucky Flyers Cycling Inc 41:49.8 Teammate Top 5: Pat Lemieux
45 Dennis Sutherlin Orlando Road Club Inc 28:45.9
46 Nathan Rogut GG Events Management 19:32.3
47 Henry Willis The Fit Lab 12:40.6
Finishers: Cat 1: 15   Cat 2: 29   Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Shannon Koch GG Events Management 39:02.2
2 Elizabeth Morse hill ZMOTION Racing Team 39:03.8
3 Nikki Bell The Fit Lab 39:03.4
4 Debbie Milne Absolute Racing Team 39:03.5
5 Dana Walton Chester County Cycling Foundation 39:04.1
6 Michelle Blake Colavita Racing Inc. 39:09.5
7 Sharon Smith VeloBrew Cycling Club 39:10.6
8 Zoe Mullins Colavita Racing Inc. 39:10.7
9 Sue Hensley Atlantic Shores Velo 39:13.6
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 1   Cat 3: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kristy Neuenschwander Brick City/St Pete Bicycles 39:10.4
2 Ann Weigel Orlando Road Club Inc 39:10.9
3 Victoria Nelson Unattached 39:15.5
4 Paula Hatton GG Events Management 39:17.8
5 Autumn Holt Colavita Racing Inc. 39:25.6
6 Bethany Sodergren Baraboo Sharks 40:33.9
7 Kelly Kazmierczak GG Events Management 40:39.2 Teammate Top 5: Paula Hatton
8 Emily Hirschman The Fit Lab 39:21.4
9 Meggan Johnson Unattached 56:31.2
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 6   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Reagan Quilty Unattached 50:57.4
2 Ava Sykes Outspokin Bicycles 50:58.7
3 Hayley Diemar Unattached 52:14.0
4 Angelica Corsello Fulton Flyers Cycling Club 53:00.6
Finishers: Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ann Weigel Orlando Road Club Inc 50:24.5
2 Bethany Sodergren Baraboo Sharks 50:57.1
Finishers: Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Zoe Mullins Colavita Racing Inc. 58:14.7
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michelle Blake Colavita Racing Inc. 58:14.7
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Courtney Diemar Unattached 52:41.8
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nikki Bell The Fit Lab 52:53.2
Finishers: Cat 3: 1