Log In
McDowell Mt. Circuit Race • Feb 10 2013
Clear, 53 degrees, wind 5 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Holecko Procon Cycling
2 Steven Muhle Athlete Octane
3 Joey Luliano TriSports Cycling/Eclipse Racing
4 David Swanson Sabino Cycles Racing
5 Isaiah Jerez Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
6 Brian Axelrod Athlete Octane
7 Rick Bucher Camelback Bike Club
8 Ben Beger Momentum Racing LLC - MO
9 Zach Stelling Carlos O'Briens Racing
10 John Ryan Team Winded
11 Andre Mcnulty TriSports Cycling/Eclipse Racing Teammate Top 5: Joey Luliano
12 Richard Knutson Canyon Bicycles-Shimano-Specialized
13 Ryan Begley Ritte Racing
14 Nathan Franklin Sabino Cycles Racing Teammate Top 5: David Swanson
15 Joe Ebenroth Bicycle Haus Racing
16 Shawn Mcnally TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik
17 Keith Brodhagen GST Racing
18 Clayton Peck Athlete Octane Teammate Top 5: Steven Muhle
19 Shawn Daly TriSports Cycling/Eclipse Racing Teammate Top 5: Joey Luliano
20 Jake Merry Sabino Cycles Racing Teammate Top 5: David Swanson
21 Robert Dolman Bicycle Haus Racing
22 Andrew Hemesath Primal Wear - McDonald-Audi
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 19   Cat 3: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jaycen Brown Bicycle Haus Racing
2 Daniel Parkman Sabino Cycles Racing
3 Josh Prattferguson Team Winded
4 David Rakestraw Flagstaff Cycling
5 Joshua Christensen Carlos O'Briens Racing
6 Anthony Chavez TriSports Cycling/Eclipse Racing
7 Chad Mickelson Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
8 Joseph Withers
9 Chaz Lane San Tan Racing
10 Marc Shifler Athlete Octane
11 Craig Orozco 02 Modern Fitness
12 Ryan Petry Arizona State University
13 Ryan Hardy Charm City Cycling, LLC
14 Jake Spelman Team Winded Teammate Top 5: Josh Prattferguson
15 Michael Misevch Aggress
16 Scott Ford Team Winded Teammate Top 5: Josh Prattferguson
17 David Genovese Athlete Octane
18 Russell Lafleur
19 Jeremy Wilson Aggress
20 Clint Bluestein San Tan Racing
21 Drew Tyger 02 Modern Fitness
22 Jake Mclaughlin University of Arizona
23 Matt Connors Bicycle Ranch
24 Andrew Cope Tribe Multisport
25 Robert Krohn Flagstaff Cycling Teammate Top 5: David Rakestraw
26 Ryan Culp Team Winded Teammate Top 5: Josh Prattferguson
27 David Straus
28 Jeremy Bounds Carlos O'Briens Racing Teammate Top 5: Joshua Christensen
29 Matt French Procon Cycling
30 Casey Clark 02 Modern Fitness
31 Richard Horn Aggress
32 Peter Michaud Aggress
33 Charles Higgins
34 Ryan Clickner Carlos O'Briens Racing Teammate Top 5: Joshua Christensen
Finishers: Cat 3: 34  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Clayton Stone TEAM WINDED
2 Matt Konyn FOCUS RACING
3 Bob Purcell DNA CYCLES RACING
4 Braden Sherwood TWO WHEEL JONES
5 Christian Santa-cruz EL GRUPO YOUTH CYCLING
6 Stephen Stratton BICYCLE HAUS
7 Daniel Yakushevich EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
8 Greg Khan
9 John Day SHFL / PENTA - VEGAS VELO
10 Myles Morales TRIBE
11 J Carnes FLAGSTAFF CYCLING
12 Tyler Stites EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
13 Ben Duncan EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
14 Tom Allum FASTER PERFORMANCE CENTER
15 Paul Grube Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
16 Nicholas Risher SWISS AMERICAN RACING
17 Christopher Traynor FASTER PERFORMANCE CENTER
18 Chris Magras TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
19 Keenan Duncan EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
20 Thomas Keating TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
21 Thomas Butt Jobing.com Racing
22 Derron Woodfork FLEMING
23 Cliff Frink TRU COMPOSITES/RPM/ AIRPARK BIKE
24 Mike Faber ABRT
25 Chris Ashton BICYCLE HAUS
26 Austin Crosby TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
27 Jeffrey Valencia SHUFFLEMASTER/PENTA
28 Joe Statt LANDIS/TREK
29 Ignacio Rivera de rosales EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
30 Philip Butler TRU COMPOSITES/RPM/ AIRPARK BIKE
31 Timothy Miller SAN TAN RACING
32 Justin Bush TEAM UPLAND BREWING
33 Jason Lindgren CARLOS O'BRIEN RACING
34 Dorian Larios TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
35 Jason Brumm FASTER PERFORMANCE CENTER
36 Larry Hansen PARAGON CYCLING
37 Braden Bott CARLOS O'BRIEN RACING
38 Aaron Einfrank BICYCLE HAUS RACING
39 Robert Paulsen OTR TRAINING CENTER/ GPE
40 Tyler Wince TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
41 Bill Parmentier ATHLETE OCTANE
42 Christian Mathews EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
43 Unknown Cyclist
44 Austin Swang TEAM WINDED Teammate Win: Clayton Stone
45 Mark Battenfield CARLOS O'BRIEN RACING
46 Derek Rich LANDIS TREK
47 Kyle Helmke EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Top 5: Christian Santa-cruz
48 Erin Morley OTR TRAINING CENTER/GPE
Finishers: Cat 4: 45   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Trevor Moody FLEMING WEALTH STRATEGIES.COM
2 Andrew Laskowski MODERN FITNESS
3 Max Rich UOFA CYCLING
4 Michael Thelwell AZ CYCLERY
5 Ryan Voss
6 Jace Kuyper AZ CYCLERY
7 Constantin Schreiber ASU CYCLING
8 Robert Lee O2
9 Kyle Hornbeck FLAGSTAFF CYCLING
10 Eric Borchers SWISS AMERICAN
11 David Platon AZ CYCLERY AND MULTISPORT
12 Timothy Hayden TRIBE MULTISPORT
13 Zach Marinella TRIBE MULTISPORT
14 Aaron Lord TRIBE MULTISPORT
15 Robert Lange TRIBE MULTISPORT
16 Eric Larson TriSports Cycling/Eclipse Racing
17 Nik Hammarberg TRIBE MULTISPORT
18 Erin Morley OTR TRAINING CENTER/GPE
19 John Vandercook BICYCLE HAUS RACING
20 Todd Ulery TRIBE MULTISPORT
21 Travis Glysson NO CLUB
22 Andrew Keller UA CYCLING CLUB
23 John Bourdages BICYCLE RANCH
24 Unknown Cyclist
25 David Nicholls FLEMING WEALTH STRATEGIES.COM Teammate Win: Trevor Moody
26 Chris Lopez OTR TRAINING AND COACHING
27 Max Capener
28 Walter Clarke OXFORD PARTNERS
29 Joel Perez UA CYCLING
30 Richard Finbow LANDIS/TREK
31 Jason Hanson FASTER PRRFORMANCE CENTER
32 Brenden Hernandez TRU COMPOSITES
33 Mickey Cheah ASU CYCLING
34 Jason Miller ON THE RIVET TRAINING CENTER
35 Daniel Root
36 Jason Hardman BODY BY VI/ VELO VIE
37 Grant Strang SUMMIT VELO
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 5: 33   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Polley LANDIS/TREK
2 Brian Glucksman Strada Racing Club
3 Michael Hemmerlin Strada Racing Club
4 Chris Bennett STRADA RACING
Finishers: Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daniel Yakushevich EL GRUPO YOUTH CYCLING
2 Tyler Stites EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
3 Clayton Stone TEAM WINDED
4 Christian Santa-cruz EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
5 John Bennett STRADA RACING
6 Ben Duncan EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
7 Joseph Demarco NOTRE DAME STRADA
8 Nicholas Harris EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
9 Austin Swang TEAM WINDED Teammate Top 5: Clayton Stone
10 Christian Mathews EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
11 Dorian Larios TEAM WINDED Teammate Top 5: Clayton Stone
12 Keenan Duncan EL GRUPO YOUTH CYCLING Teammate Win: Daniel Yakushevich
13 Chris Magras TEAM WINDED Teammate Top 5: Clayton Stone
14 Kaden Sherwood BARTSHERWOOD@MSN.COM
15 Habib Sabbagh STRADA
16 Jacey Stone TEAM WINDED Teammate Top 5: Clayton Stone
Finishers: Cat 1: 1   Cat 4: 12   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brian Forbes Body by Vi p/b Velo Vie
2 Jim Silverman GST Racing
3 Todd Sanders FASTER Performance Center
4 Marc Shifler Athlete Octane
5 Craig Orozco 02 Modern Fitness
6 Isaiah Jerez Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
7 Richard Knutson Canyon Bicycles-Shimano-Specialized
8 Chad Mickelson Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
9 Bryan Antol GST Racing Teammate Top 5: Jim Silverman
10 Joe Ebenroth Bicycle Haus Racing
11 Paul Thomas
12 Daniel Bennett Landis/Trek
13 Jesus Luis
14 John Day Team Penta
15 Trevor Moody Fleming Wealth Strategies.com
16 Paul Grube Vegas Velo/Shuffle Master-Penta
17 Constantin Schreiber
18 Richard Horn Aggress
19 Greg Khan
20 Erin Morley OTR Training Center/GPE
21 Robert Paulsen OTR Training Center/GPE
22 Robert Krohn Flagstaff Cycling
23 Brad Wilhelm Body by Vi p/b Velo Vie Teammate Win: Brian Forbes
24 Rick Hammond Carlos O'Briens Racing
25 Matthew Pobloske GST Racing Teammate Top 5: Jim Silverman
26 Shawn Daly TriSports Cycling/Eclipse Racing
27 Jacob Grantham
28 Chris Lopez OTR Training Center/GPE
29 Jeffrey Valencia Team Penta
30 Peter Michaud Aggress
31 Brian Moffett FASTER Performance Center Teammate Top 5: Todd Sanders
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 8   Cat 3: 9   Cat 4: 6   Cat 5: 4   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Paul Thomas
2 Cody Hall FASTER Performance Center
3 Brian Forbes Body by Vi p/b Velo Vie
4 Bryan Antol GST Racing
5 Clayton Peck Athlete Octane
6 Joe Ebenroth Bicycle Haus Racing
7 Jesus Luis
8 Nathan Franke FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
9 Kurt Page Friends Great Smokies (FGS Cycling)
10 Daniel Bennett Landis/Trek
11 Matthew Pobloske GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
12 Keith Brodhagen GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
13 Jim Silverman GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
14 John Stadick SilverCycling
15 Craig Eaton Two-Wheel Jones Racing
16 Mike Faber ABRT (Annapolis Bicycle Racing Team
17 Scott Baker GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
18 Shawn Brick Bicycle Haus Racing
19 David Dobler TEAM Powered by PROBIKE
20 Andrew Hosterman White Mountain Road Club
21 Scott Wortendyke
22 Stephen Stratton Camelback Bike Club
23 Rick Hammond Carlos O'Briens Racing
24 Christopher Traynor FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
25 Bob Purcell DNA Cycles Racing
26 David Genovese Athlete Octane Teammate Top 5: Clayton Peck
27 Marten Ryerson Athlete Octane Teammate Top 5: Clayton Peck
28 Cliff Frink
29 Jeffrey Ulbrich Landis/Trek
30 Craig Hamilton FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
31 Brian Moffett FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
32 James Kramer FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
33 Sujeet Karna Carlos O'Briens Racing
34 Brad Lundahl
35 Scott Biaggi GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
36 Steven Goble FASTER Performance Center Teammate Top 5: Cody Hall
37 Dave Mitchell Two-Wheel Jones Racing
38 Steve Garcia San Tan Racing
39 Unknown Cyclist
40 Derek Rich Landis/Trek
41 Doug Stewart GST Racing Teammate Top 5: Bryan Antol
42 Unknown Cyclist
43 Michael Cochran East Sac Bike Shop
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 11   Cat 3: 12   Cat 4: 12   Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Toni Ballester REQUENA-PIRATES TEAM
2 Craig Streit BODY BY VI P/B VELOVIE
3 Peris Javier REQUENA-PIRATES TEAM Teammate Win: Toni Ballester
4 Chad Hartley RACE GEAR GRINDER
5 John Salskov TRU COMPOSITES/RPM/AIR
6 Coulton Hartrich ASTELLAS OHCOLOGY
7 George W. cyrus LANDIS - TREK
8 Matthew Holecko CARLOS O'BRIANS RACING
9 Kurt Page US MILITARY CYCLING PB FRS
10 Andrew Hemesath PRIMAL WEAR-MCDONALD AUDI
11 Isaiah Newkirk GATEWAY HARLEY-DAVIDSON/TREK U23
12 Spencer Crites TRU COMPOSITES/TEAM RPM/AIRPARK
13 William Zellmer GATEWAY HARLEY DAVIDSON/ TREK U2
14 Constantin Schreiber ASU CYCLING
15 Richard Knutson CANYON BICYCLES - SHIMANO
16 Vasanth Coorg TRU COMPOSITES/RPM/AIR Teammate Top 5: John Salskov
17 Cameron Rex GATEWAY HARLEY DAVIDSON
18 David Swanson SABINO CYCLES/NAU
19 Isaiah Jerez SHFL/PENTA
20 Victor Riquelme BODY BY VI P/B VELOVIE Teammate Top 5: Craig Streit
21 Shawn Mcnally TRU AIRPARK
22 Steven Muhle ATHLETE OCTANE
23 Rick Bucher BICYCLE HAUS RACING
24 Paul Thomas LANDIS/TREK
25 Aaron Ross FASTER PERFORMANCE CENTER
26 Quinn Keogh LANDIS/TREK
27 Nathan Mitchell BODY BY VI P/B VELOVIE Teammate Top 5: Craig Streit
28 Drew Miller LANDIS - TREK
29 Mark Aasmundstad LANDIS/TREK
30 Jared Gilyard WHITE MOUNTAIN ROAD CLUB
31 Zach Stelling CARLOS O'BRIENS RACING
32 Brian Axelrod OCTANE
33 Scott Arnold OCTANE
34 Nathan Franklin SABINO CYCLES/NAU
35 Brian Forbes BODY BY VI P/B VELOVIE Teammate Top 5: Craig Streit
36 Andre Mcnulty TRISPORTS.COM CYCLING/ECLIPSE RA
37 Daniel Eaton GATEWAY HARLEY-DAVIDSON/TREK U23
38 Jonathan Parrish ATHLETE OCTANE
39 Robert Dolman BICYCLE HAUS RACING
40 Unknown Cyclist
41 Brian Lemke LANDIS - TREK
42 Chris Aten LANDIS - TREK
43 Jake Merry SABINO CYCLES/NAU
44 Clayton Peck ATHLETE OCTANE
Finishers: Cat 1: 21   Cat 2: 18   Cat 5: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Fosenburg PARAGON CYCLING
2 Keith Brodhagen GST RACING
3 Jay Silvestri TRIBE
4 Lionel Space FOCUS RACING
5 Mike Bontrager CURBSIDE CYCLERY
6 Keith Isaacson TEAM GREEN CHOICE/TEAM RPM/AIRPA
7 Anthony Luna VEGAS VELO/TEAM PENTA
8 Bill Mcdorman TEAM PAY 'N TAKE
9 Doug Stewart GST RACING Teammate Top 5: Keith Brodhagen
10 Michael Cochran EAST SAC BIKE SHOP
11 Derek Gittings PARAGON CYCLING Teammate Win: Mark Fosenburg
12 David Dobler TEAM POWERED BY PROBIKE
13 Craig Croxton SUMMIT VELO
14 Jeffrey Ulbrich LANDIS-TREK
15 Scott Baker GST RACING Teammate Top 5: Keith Brodhagen
16 Andy Martin SABINO CYCLES RACING
17 Aurelio Espinosa PCCC
18 Doug Forsha TEAM RPM/TRU COMPOSITS/AIRPARK
19 Kenneth Doss BICYCLE HAUS RACING
20 Steve Mass
21 Andrew Hosterman LANDIS/TREK
22 Raymond Kidd PARAGON CYCLING Teammate Win: Mark Fosenburg
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 8   Cat 4: 6   Cat 5: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Joe Puchi TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik
2 Norman Kibble TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik Teammate Win: Joe Puchi
3 Richard Snyder Curbside Cyclery Racing Team
4 Richard Ellwanger Aggress
5 Steve Treinen Summit Velo
6 Roy Quade
7 Larry Mccormick TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik Teammate Win: Joe Puchi
8 Gary Bernard Paragon Cycling
9 Robert Tompkins FASTER Performance Center
10 Richard Graubard Bicycle Ranch
11 Michael Mccarthy
12 Ted Frohling Summit Velo Teammate Top 5: Steve Treinen
13 Daniel Heller TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik Teammate Win: Joe Puchi
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 5   Cat 5: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jack Quinn TRU Composites/Team RPM/Airpark Bik
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Alicia Welch
2 Melissa Ross FASTER PERFORMANCE CENTER
3 Lindsay Fox JOBING.COM WOMEN'S RACING
4 Emma Grant MATRIX FITNESS
5 Catherine Dickson TEAM WINDED
6 Marilyn Mcdonald WHITE MNT ROAD CLUB LANDIS/TREK
7 Megan French JOBING.COM WOMEN'S RACING Teammate Top 5: Lindsay Fox
8 Judy Jenkins LANDIS/TREK
9 Kapri Gonzales LANDIS/TREK
10 Kimberly Truitt LANDIS/TREK
11 Cheryl Moffett FASTER
12 Jill Sugg JOBING.COM WOMEN'S RACING Teammate Top 5: Lindsay Fox
13 Lee Ann beatty BODY BY VI P/B VELOVIE
14 Judy Jenkins Landis/Trek
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 8   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Julie Marceau
2 Laura Leigh birdwell Tribe Multisport
3 Tricia Jones Two-Wheel Jones Racing
4 Jane Berger C4 Cycling
5 Rachel Alter
6 Heidi Melendez White Mountain Road Club
Finishers: Cat 3: 4   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Alexis Gannis PROCON
2 Daniela Diamente EL GROUPO YOUTH
3 Elizabeth Srejic BODY BY VI PB VELO VIE
4 Reiley Pankratz BODY BY VI PB VELO VIE
5 Kat Salthouse UNATTACHED
6 Jennifer Camoriano TWO WHEEL JONES RACING
7 Michele Bene JOBING.COM WOMEN'S RACING
8 Stefanie Sichler ASU CYCLING
9 Sarah Muench LANDIS/TREK
10 Carol Chester
11 Anathea Powell JOBING.COM WOMEN'S RACING
12 Melissa Sotelo LANDIS/TREK
13 Shannon Lindner JOBING.COM WOMEN'S RACING
14 Lauren Bianchi Jobing.com Women's Racing
15 Liz Vito FASTER PERFORMANCE
16 Chloe Welch EL GROUPO YOUTH CYCLING
17 Leeann Land STRADA RACING
18 Shelby Hoglund UA CYCLING
19 Maya Crosskillingsworth UA CYCLING
20 Mindy Przeor TRIBE RACING - JOBING.COM
21 Nathalie Potvin JOBING.COM WOMEN'S RACING
22 Erin Morley OTR TRAINING CENTER
Finishers: Cat 4: 19   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chloe Welch EL GRUPO YOUTH CYCLING
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Louisa Larson TEAM WINDED
2 Leeann Land STRADA RACING
3 Nathalie Potvin JOBING.COM WOMEN'S RACING
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 2