Log In
Chappell Hill Bank Classic • Sep 7 2014
Partly Cloudy, 85 degrees, wind 1 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Corey Meeks Shama Cycles
2 Brady Reed Baylor University
3 Scott Crowley Bike Barn (Texas)
4 Curtis George Griin / Mambo Cycling Team
5 Colin Bromley PHENOM p/b AnalySys Laboratories
6 Eric Sutton Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
7 Todd Youngblood Velo Gold Racing
8 Will Hughes Boneshaker Project
9 Alex Vogt PHENOM p/b AnalySys Laboratories Teammate Top 5: Colin Bromley
10 Scott Sharrar Bike Barn Texas Teammate Top 5: Scott Crowley
11 Marc Coppedge Team Yacht Club
12 Joaquin Najar
13 Robert Discher Austin Bikes/ Mobil 1
14 Lance Mooney
15 John Donovan Shama Cycles Teammate Win: Corey Meeks
16 Alex gonzalez T3multisports elite junior cycling T3Multisports
17 Ali Sobhani Austin Bikes/ Mobil 1
18 Omar Nunez Rock Fitness Cycling Team
19 Devin Parker
20 Michael Kuehnel Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
21 Melvin Barrios Griin / Mambo Cycling Team Teammate Top 5: Curtis George
22 Joseph Zabreznik 787 Racing
23 Kyle Swanson Dallas Racing
24 Larry Crowson FRESH Racing
25 Michael Reyna Ghisallo Foundation
26 Matt Demartino Team Yacht Club
27 Michael Jones 787 Racing
28 William martin ? Shred Monster
29 Rasmus Kusk
30 Erique Williams Club Bicycle World of Houston
31 Dave Mccarthy Austin Bikes/ Mobil 1
32 Andrew Jones Dallas BIke Works
33 Brandon Cavnar Oklahoma City Velo Club
34 Alex Joseph
35 Hugo Scala Matrix/RBM
36 Jordan Patik Ghisallo Foundation
37 Davis Dombrowski
38 Nathan Winkelmann The Woodlands Cycling Club
39 Jesus Chaparro Dallas Bike Works
40 Frank Karbarz Gulf Coast Cycling Association
41 Benjamin Steavenson Bicycle Heaven / PVA
42 Clayton Arhelger Dallas BIke Works
43 Isaac Porterfield Dark Horse Racing
44 Pierce Young Rice University
45 Luis Soto
46 Dylan Gray Volharden
47 Amilkar Ajinsurek
48 Jose Hernandez
49 Bari Mayer 787 Racing
50 Philip Shama Shama Cycles Teammate Win: Corey Meeks
51 Connor Herrington Super Squadra pb AustinBikes
Finishers: Cat 3: 47   Cat 4: 3   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Travis Turner 787 Racing
2 Jeffrey Skipper VooDoo Racing
3 Christopher Sims
4 Raymond Figurella
5 Joseph laochaloenvanich River city market racing VooDoo Racing
6 Alan Guo
7 Ian Anderson Bicycle Heaven / PVA
8 Randy Warren Shama Cycles
9 Colt Curtis 512-Racing p/b AJ's Cyclery
10 Robert Clark Bayou City Racing
11 William Cearley ThinkFinance Racing
12 Jose Martinez Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
13 Jacob Ingram Matrix Cycling Club
14 Seamus Donohoe
15 Armando Espinosa jr. Houston Community College
16 Eric Whitworth ThinkFinance Racing
17 Maximilian Hall Shred Monster
18 Joshua Gibson Northwest Cycling Club
19 Chris Tissues Ham Cycles
20 Evan Bausbacher Matrix/RBM
21 Rod Colletti Cook Ford/Bay Area Cycling
22 Kent Mcquade Crest/RBM Cycling
23 Kris Bates VooDoo Racing Teammate Top 5: Jeffrey Skipper
24 Michael Lewis 512-Racing p/b AJ's Cyclery
25 Alejandro Ramirez
26 Oscar Barreto Griin / Mambo Cycling Team
27 Jaxson Warrick VooDoo Racing Teammate Top 5: Jeffrey Skipper
28 Riley Walberg
29 Carlos Barrios Griin / Mambo Cycling Team
30 Brian Bedingfield
31 David Appleby Cadence Cyclery
32 John Dorsey
33 Gabriel Porterfield Dark Horse Racing
34 David Dodson VooDoo Racing Teammate Top 5: Jeffrey Skipper
35 Ian Scott Athletes on Track
36 Brandon Mckinney Violet Crown Sports Assoc
37 Luke Gentry
38 Israel Velasquez Dallas Bike Works
39 Richie Gordon Velo Gold Racing
40 Matthew Medlock Team Soler's Sports/Lifetime
41 Nathan Sykora Squadra Di Servitori
42 W Andrew lechner
43 Philip Ruthstrom Bayou City Racing
44 Omar Espinoza Northwest Cycling Club
45 Tim Jones
46 Blake Cutherell PHENOM p/b AnalySys Laboratories
47 Gerardo Chaparro FIAT of McKinney / Bicycles Plus Ra
48 Jose Chan
49 Juan Gil Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
50 Ahmed King Shama Cycles
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 46   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Drew Wiechnicki
1 Herbert Dasilva
2 Christopher Hanson
2 Brian Menegaz Ham Cycles
3 Dustin Williams
3 Michael Hopkins
4 Adrian Reyes Bat City Cycling
4 Preston Glace 787 Racing
5 Jonathan Spangle Northwest Cycling Club
6 Christopher Conley Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
6 John Maloney Southwest Cycling Club Racing
7 Lambert Dasilva
8 Robert Kyslinger Texas Pro Health Racing
9 Angel Leal Bicycle Heaven / PVA
9 Geoffrey Bent Bayou City Racing
10 Dustin Harris
10 Cesar Gomez
11 Brian Barrett
11 Michael Pendleton
12 Benjamin Mcadoo
12 Tobias Fiedler
13 David Brignac US Military Cycling Team
13 Lucien Fuertes
14 Carl Stewart
14 Charlie Johnson Southwest Cycling Club Racing
15 Rob Wilson
15 Elliott Carson
16 Stuart Gardner
17 James Saxton
18 Alex Gonzales
19 Juan Rocha Team West End Bikes
20 Landon Nguyen California State University-Fullert
21 Atlantis Czarnomski
22 Brett Cole Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
23 Mario Araya
24 Peter Saulino
25 Eric Pearson Southwest Cycling Club Racing
26 Darren Wright
27 Alexander Nelson
28 Justin Shelton Team West End Bikes
29 Luke Weissgarber
30 Jeffrey Ryder Texas Pro Health Racing
31 Eddie Robinson jr
32 Rupert Russell
33 Jonathan Rekieta Ham Cycles Teammate Top 5: Brian Menegaz
34 Nathan Chang
35 Jerry Mira
36 Jay Lagrone
37 Troy Hanesand Southwest Cycling Club Racing
38 Jines Feliciano
39 Dean Barrett
40 Matthew Ramirez FRESH Racing
41 Rodrick Myers
42 Raymond Currid
43 Christopher Cope
44 Toshiaki Ansai
45 Mike Hogan Northwest Cycling Club
46 Waqid Janjua
47 Lee Ramos
48 Chaz Mack Team West End Bikes
49 Alex De'ath
50 Buddy Lightfoot
51 Wilhelm Mack
52 Curtis Mccall
53 Ramon Laval Ham Cycles Teammate Top 5: Brian Menegaz
54 Brandon Barrera
55 Brian Jackson Southwest Cycling Club Racing
56 Christopher Bartz swcc
57 Nicholas Gray
58 Stephen Leshko Team West End Bikes
59 Gary Ivy
60 Dave Knowles
61 Christopher Saldana Ham Cycles Teammate Top 5: Brian Menegaz
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 61   Cat ?: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mj Lopezaguirre Southern Elite
2 Austin Laine Northwest Cycling Club
3 Adin Jose
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
4 Alexander Bartz swcc
5 Brandy Swanson Dallas Racing
6 Evan Roberts Northwest Cycling Club
7 Max Browne Northwest Cycling Club
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hakon Hanesand Southwest Cycling Club Racing
2 Jack Stewart
3 Nicholas Minnery Southern Elite/Sun & Ski Sports
4 John Mellinger Northwest Cycling Club
5 Harrison Worzel Southern Elite/Sun & Ski Sports
Finishers: Cat 4: 3   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 P.j. Rabice
2 Panayiotis Sotiriades Texas Pro Health Racing
3 Maurizio Topini Woodlands Cycling Club Race Team
4 David Almanzan
5 Daniel Martinez
6 Richard Lamb Southern Elite
7 Brent Moulder Crest/RBM Cycling
8 Alex Vasquez Texas Pro Health Racing Teammate Top 5: Panayiotis Sotiriades
9 Matthew Hunt
10 Joe Gonzalez FIAT of McKinney / Bicycles Plus Ra
11 Rick Francis Mirage
12 Alex Rodriguez Neoteric Racing
13 Jimmy Montreuil Austin Bikes/ Mobil 1
14 David Richardson River City Market Racing
15 Cord Offermann Austinbikes/Revenant
16 Rob Gray Volharden
17 Eric Warnsman Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
18 Matthew Looney McKinney Velo Club
19 Robbie Brennan Chicken and Waffles Racing
20 Greg Mead Rockwall Cycling
21 Brian Niederhaus Bat City Cycling
22 Chris Prince LuxVue-SunPower Racing
23 Scott Minard Bayou City Racing
24 Wallace Groda Bike Barn (Texas)
25 Adolfo Alzate
26 Alex Bernard Bayou City Racing
27 Todd Mitchell Cook Ford/Bay Area Cycling
28 Mark Brown Bike Barn Texas
29 Joseph Howard McKinney Velo Club
30 Blake Rich Southern Elite
31 Brian Handal
33 Jeromie Payne Bat City Cycling
34 Daniel Piercy Violet Crown Sports Assoc
35 Scott Boykin Texas Pro Health Racing Teammate Top 5: Panayiotis Sotiriades
36 Carlos Ortiz
37 Jeffrey Burnett Corinth Cycling/Harden Racing
38 Paul Wakefield
39 Jason Bentley Bat City Cycling
40 Oktay Demirdal ROL Wheels
41 Alan Bryson swcc
42 Jeff Paulsen Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
43 Logan Hunn Bike Barn Texas
44 Marcus Arredondo Bike Barn (Texas)
45 Rudolph Thomas iii Southern Elite/Sun & Ski Sports
46 Glen Watson Bike Barn (Texas)
47 Kevin Schaefer Austinbikes/Revenant
48 Jeff Grant Shama Cycles
49 Richard Reitman
50 Michael Brown McKinney Velo Club
51 Paul Baird Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
52 Rodney Rios Bike Barn Texas
53 Brad Price
54 William Greenwood ROL Wheels
55 Matt Moore Austinbikes/Revenant
56 Todd Lafleur FIAT of McKinney / Bicycles Plus Ra
57 Ryan Coover Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
58 Ricardo Rodriguez Team ALS
59 Tim Caglarcan Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
60 Rod Dittrick Bike Barn Texas
61 Christopher Veum GCCA
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 20   Cat 3: 27   Cat 4: 7   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jorge Merle PARK PLACE DEALERSHIPS
2 Tom Harrison Team Delirium Racing
3 Greg Binion Bike Barn (Texas)
4 Thomas Bain Geri Atrix
5 Lynn Mcmahon Red's Racing
6 Bill Shirer McKinney Velo Club
7 Scott Giancola McKinney Velo Club
8 Mike Herrick Dallas Bike Works
9 Martin Soetaert ROL Wheels
10 Robert Mccallum Northwest Cycling Club
11 W Kent snead ROL Wheels
12 Mark Mcmurry Apolline Racing
13 Scott Yates ROL Wheels
14 Darrell Hull Corinth Cycling/Harden Racing
15 Rick Beckman A Bloc
16 Geoffrey Maguire VooDoo Racing
17 Michael Ereli A Bloc
18 Chris Olson
19 Val Lincecum Southwest Cycling Club Racing
20 Charles Bippert ROL Wheels
21 Dave Hargis Southwest CycleSport / Dimensional
22 Rogan Prachyl Dallas BIke Works
23 Carey Jung Violet Crown
24 Jonathan Snow A Bloc
25 William Neale Violet Crown Sports Assoc
26 John De albuquerque
27 Weston Giunta Violet Crown
28 Jeffry Fene McKinney Velo Club
29 Herman Verhoeven Cook Ford/Bay Area Cycling
30 Kevin Highfield Southern Elite/Sun & Ski Sports
31 Steve Sprinkle
32 Sam Eells Violet Crown Sports Assoc
33 Steven Bernard Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
34 Joe Haas Violet Crown
35 Thomas Craddock Northwest Cycling Club
36 Corvin Alstot GCCA
37 Michael Shaddock Southwest Cycling Club Racing
38 C Jerry vargas Northwest Cycling Club
39 Joe Carreon
Finishers: Cat 2: 5   Cat 3: 18   Cat 4: 16  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Russell Debarbieris Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
2 Christopher Buttine PARK PLACE DEALERSHIPS
3 Michael Haney Violet Crown
4 John Bartle Violet Crown Sports Assoc
5 Richard Hall Austin Bikes/ Mobil 1
6 Rickey Wilson Geri Atrix
7 William Allen Colavita Racing
8 Stanley Richardson Dallas BIke Works
9 Patrick Galvin Mirage
10 Robert Hebb FRESH Racing
11 J Jons
12 Tony Watts
13 William Bagby Northwest Cycling Club
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 4   Cat 4: 5   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 John Yoder swcc
2 Jeremy Schwab Shama Cycles
3 Mikey Benes Woodlands Cycling Club Race Team
4 Henk Noordermeer Northwest Cycling Club
5 Pascal Roberts Northwest Cycling Club
6 Loren Graham
7 Kevin Fontenot Woodlands Cycling Club Race Team Teammate Top 5: Mikey Benes
8 Drew Yoder Southwest Cycling Club Racing
9 William Lewis FRESH Racing
10 Edvin Ordonez Crest/RBM Cycling
11 Christopher Schneider
12 Freddy Cedeno
13 John Hamilton MBBC Racing
14 Andy Twellman Bat City Cycling
15 Tom Lawrence Bat City Cycling
16 Ben Ploetz Bat City Cycling
17 Todd Green
18 Chris Caton Bat City Cycling
19 Jan Dieleman
20 Josafat Jaime Southwest Cycling Club Racing
21 Hugo Scala Matrix/RBM
22 Marcos Ferreyra McKinney Velo Club
23 Kyle Olson
24 John Madden Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
25 Carlos Salas MBBC Racing
26 Jerrick Juliette
27 Wayde Klein FRESH Racing
28 Jeff Kohn
29 Brad Hess Crest/RBM Cycling
30 Michael Atzert Northwest Cycling Club Teammate Top 5: Henk Noordermeer
31 Tim Sharp Blur Racing p/b Austin Multi-Sport
32 Greg Shotts Woodlands Cycling Club Race Team Teammate Top 5: Mikey Benes
33 Andreas Starz
34 David Roberts Northwest Cycling Club Teammate Top 5: Henk Noordermeer
35 Pat Tobin
36 Ralph Ramirez
37 John Worzel Southern Elite/Sun & Ski Sports
38 Vincent Marotte Bat City Cycling
39 Scott cryan Cook ford/bay area cycling Cook Ford/Bay Area Cycling
40 Doug Baysinger Shama Cycles Teammate Top 5: Jeremy Schwab
41 William Mariano
42 Kaoru Hosaka Southwest Cycling Club Racing
43 Christopher Copeland Bike Barn Texas
44 Daniel Durdin Texas Pro Health Racing
45 Kerry Bickerstaff FRESH Racing
46 Grant Woolf Bat City Cycling
47 George Dias US Military Cycling Team
48 Sebastian Bartnik
49 Mark Barnett Southwest Cycling Club Racing
50 Matthew Michaels
51 Jeffrey Lloyd Bat City Cycling
52 Art Anderson 787 Racing
53 Chuck Terrell Texas Pro Health Racing
54 Russell Carawan Bat City Cycling
55 Eddie Hernandez FRESH Racing
56 Pat Luciano Team Spincycle
57 Kevin Franklin Bike Barn Texas
58 Cliffton Mangiola
59 Eric Tan
60 Nathan Scaggs MBBC Racing
61 Robert Diaz Bike Barn Texas
62 Dan Pantera
63 James Ortego
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 42   Cat 5: 17   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Heath Blackgrove Boneshaker Project
2 David Wenger Super Squadra
3 Danny Hayden FRESH Racing
4 Ryan Wohlrabe Bicycle Heaven / PVA
5 Michael Pincus UCI CT: Astellas Cycling Team
6 Brendan Sharpe Austin Bikes/ Mobil 1
7 Caleb Hulsey Dark Horse Racing
8 Benjamin Pollack Cook Ford/Bay Area Cycling
9 Henk Calderon Nick Lopez Tailoring Cycling Team
10 James Day Shred Monster
11 Christopher Trickey Austinbikes/Revenant
12 Tyler stewart Dallas bike works Dark Horse Racing
13 Mitchell Sides VooDoo Racing
14 Mason Quintana Austin Bikes/ Mobil 1
15 Nick Torraca Boneshaker Project Teammate Win: Heath Blackgrove
16 Andrew Kutach FRESH Racing Teammate Top 5: Danny Hayden
17 Jefferey May PARK PLACE DEALERSHIPS
18 Paul Abel
19 Brian Odonnell Bayou City Racing
20 Colin Strickland ELBOWZ Racing
21 Matt Brady
22 Michael sheehan Elbowz racing Boneshaker Project Teammate Win: Heath Blackgrove
23 Beau Edwards Bicycle Heaven / PVA Teammate Top 5: Ryan Wohlrabe
24 Jake Lanoux Super Squadra pb AustinBikes
25 Andrew Willis Marco Polo
26 Logan Hutchings Boneshaker Project Teammate Win: Heath Blackgrove
27 Kolt B bates PARK PLACE DEALERSHIPS
28 Steven Wheeler Super Squadra pb AustinBikes
29 Paul Carty Austin Bikes/ Mobil 1
30 Eben Kellogg Chicken and Waffles Racing
31 James Perrin Bike Barn (Texas)
32 Pedro Martinez Southern Elite/Sun & Ski Sports Teammate Win: Heath Blackgrove
34 Jason Codianne Sugar Cycles/Wholesome Sweeteners
35 Kevin Girkins Super Squadra pb AustinBikes
36 Nathan Miller
37 Patrick Hallett Austin Bikes/ Mobil 1
38 Felipe Montiel
39 Tyler Cutbirth Austin Bikes/ Mobil 1
40 Grant Koontz Super Squadra pb AustinBikes
41 Tice Porterfield VooDoo U23
42 Vince Dietsch
43 Jimmy Miller Chicken and Waffles Racing
44 Michael Morgovnik Shred Monster
45 Justin Stanley ELBOWZ Racing
46 Brian Bacon Athletes on Track
47 Tak Makino Cook Ford/Bay Area Cycling
48 Dille Ian Super Squadra pb AustinBikes
49 Jordan Oroshiba Super Squadra pb AustinBikes
50 Abel Ibarra 787 Racing
51 Jaxson Appel Cook Ford/Bay Area Cycling
52 Jonathan Hughes Austin Bikes/ Mobil 1
53 Christopher Lutz Bicycle Heaven / PVA Teammate Top 5: Ryan Wohlrabe
Finishers: Cat 1: 20   Cat 2: 32  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Meredith Bunkers Bike Barn (Texas)
2 Solymar Rivera PARK PLACE DEALERSHIPS
3 Ash Duban Guru Cycles p/b Haute Wheels Racing
4 Sara Yancovitz Stan's NoTubes p/b enduranceWERX
5 Sheri Rothe Team Cycle Progression
6 Anne Flanagan ATC Racing
7 Camilla Schmitz ThinkFinance Racing
8 Amy Campbell Bat City Cycling
9 Katie Kantzes ATC Racing
10 Kate Sherwin River City Market Racing
11 Samantha Runnels ATC Racing
12 Lacy Thomas FRESH Racing
13 Melanie Black Mellow Johnny's Cycling Team
14 Andrea Thomas PARK PLACE DEALERSHIPS Teammate Top 5: Solymar Rivera
15 Allison Atkinson ATC Racing
16 Lucy Needham Colavita Racing, Inc.
17 Ann Weigel GS Tenzing
18 Joy Brott Tri-City Bicycles
19 Marla Briley ATC Racing
20 Melissa Ruthven ATC Racing
21 Leila Kasprzyk River City Market Racing
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 6   Cat 3: 11   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brittany Parffrey
2 Lauren Lewis Shama Cycles
3 Carolyn Defoore Bicycle Sport Shop Road Team
4 Amy Manuel BAD KITTY MEOW PHAT KAT RACING
5 Iwona Hill Austin Flyers Women's Cycling
6 Katherine Hill
7 Zuzana Baranova
8 Liz Lee Team West End Bikes
9 Hillary Hayden Team West End Bikes
10 Caroline Gaynor
11 Megan Sands
12 Crystal Horn Ham Cycles
13 Natalie Pruitt Southwest Cycling Club Racing
14 Pam Downs Colavita Racing
15 Natalie Kurz Bayou City Racing
16 Marjorie Monroy
17 Madeline Barrett
18 Melissa Rodriguez Cadence Cyclery
19 Angela Man
20 Jodie Wetuski Club Bicycle World of Houston
Finishers: Cat 4: 19   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kara Bazley Northwest Cycling Club
2 Abby Bazley Northwest Cycling Club Teammate Win: Kara Bazley
3 Emma Bazley Northwest Cycling Club Teammate Win: Kara Bazley
Finishers: Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Darci Scott Cadence Cyclery
2 Melissa Kuliska
3 Kathy Garrett Southwest Cycling Club Racing
4 Celina Richardson River City Market Racing
6 Kathy Weldon Rockwall Cycling
7 Debra Bailey River City Market Racing
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 3