Log In
2015 USA Masters Road Nationals - TT • Sep 9 2015
Clear, 76 degrees, wind 2 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Elizabeth Reid 48:56.5
1 Russell Reid 48:56.5
2 Rockland Draper Team Endurance 360 58:47.6
2 Lanett Draper Team Endurance 360 58:47.6
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dwaine Allgier Zanconato Racing 50:53.4
1 Jeni Otterson Zanconato Racing 50:53.4 Teammate Win: Dwaine Allgier
Finishers: Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Inglis NINOX Racing Team 45:33.2
1 Gwen Inglis Stages Cycling 45:33.2
2 Helene Carabin Tulsa Tough Racing pb ICEdot 46:08.5
2 Gil Summy Oklahoma City Velo Club 46:08.5
3 Chuck Mangus 48:24.0
3 Lisa Mangus 48:24.0
4 Whitney Fanning Geri Atrix 51:29.6
4 Kim Jennings Bear Mountain Wolfpack 51:29.6
5 Suzanne Gove 51:44.3
5 Michael O'rourke Chronos Racing p/b Easton Cycling 51:44.3
6 Dawn Gentzler 51:53.9
6 Todd Gentzler 51:53.9
7 Sarah Tracy Oklahoma City Velo Club 53:40.2 Teammate Top 5: Gil Summy
7 Steven Lundblad Chinook Cycling of Yakima 53:40.2
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 3   Cat 3: 4   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 John Elgart SunPower Racing 46:25.8
1 Jan Elsbach Davis Bike Club Race Team 46:25.8
2 David Montgomery 3 Ft. - It's The Law 47:29.9
2 Kevin Willitts 3 Ft. - It's The Law 47:29.9
3 Gary Gardiner Bountiful Mazda Cycling Team 47:35.5
3 John Lauck Bountiful Mazda Cycling Team 47:35.5
4 Shannon Fox Boulder Orthopedics 47:54.7
4 Michael Newsome Boulder Orthopedics 47:54.7
5 Brett Ball Mandalay Bay/McGhie's 48:53.5
5 Jon Trimble MADDOG Racing p/b Microseal/Gq6 48:53.5
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 4   Cat 3: 3   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jamey Yanik Bobs Bicycles Cycling Club 43:10.4
2 Owen Shott VeloBrew Cycling Club 45:02.2
3 Cody Haroldsen Ski Utah Cycling Team 45:31.0
4 Chris Evans SquadraSF p/b Terun 45:34.3
5 Jared Prince America First Credit Union Cycling 46:28.4
6 Mike Zagorski 46:34.3
7 Ben Schmalz Cicada Racing Inc. p/b Mark Miller 46:49.6
8 Lucas Jaramillo 47:28.9
9 Jason Elder Mercedes Benz/Georges 47:30.9
10 Jim Hallberg Old School Industries at Altitude 47:34.6
11 Nathan Pack Zanconato Racing 48:15.7
12 Kevin Turchin Carefast 48:17.5
13 Carl Hoefer Hosmer Chiropractic-RPM Mortgage Cy 48:51.0
14 Piers Barry ThirstyBear p/b Akamai 49:59.4
15 Joshua Mcdonald 50:34.8
16 Vincent Graziano 50:50.4
17 Dustin Nielsen LiVe Well p/b Bountiful Bicycle 52:25.5
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 4   Cat 3: 6   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Gates Rocky Mountain Cancer Centers Cycli 44:41.7
2 Karl Bordine SPY GIANT RIDE p/b GQ-6 44:53.4
3 Matthew Carinio ArtsCyclery.com/Schnur Racing 45:21.9
4 Aaron Bouplon Sonic Boom Racing Team 45:30.6
5 Michael Buckley Team Specialized/Touchstone Racing 45:38.1
6 Jason Grefrath ThirstyBear p/b Akamai 45:46.7
7 Dan Netzer Celerity Cycling p/b Brooks Systems 46:05.6
8 Eric Balog Hoback Sports Racing 46:30.1
9 Scott Bromstead Team Mike's Bikes p/b Equator Coffe 46:32.4
10 Scott Giles US Military Endurance Sports 46:39.7
11 Matthew Segur Rocky Mountain Cancer Centers Cycli 46:41.3 Teammate Win: Matthew Gates
12 Edward Novak Palmer Cycling 46:42.3
13 Matt Bole Team Dayton Bicycling 46:53.2
14 Robb Herrick Revs Road Race 47:29.4
15 Jeromy Cottell Team Specialized/Touchstone Racing 47:51.8 Teammate Top 5: Michael Buckley
16 Jason Frank Brone's Bike Shop 47:52.5
17 Aaron Olsen FFKR - CONTENDER RACING 47:55.4
18 James Thies Rocky Mountain Cancer Centers Cycli 48:09.2 Teammate Win: Matthew Gates
19 Revere Greist 48:25.2
20 Gentry Yost Idaho Cycling Enthusiasts (ICE) 48:38.2
21 Tripp Wall Groove Subaru Excel Sports 48:49.7
22 Benjamin Liu San Jose Bicycle Club 49:53.2
23 John Olsen ArtsCyclery.com/Schnur Racing 50:06.2 Teammate Top 5: Matthew Carinio
24 Chris Kelsey Canyon Bicycles-Shimano 51:47.3
25 Garth Smith 11:09.3
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 9   Cat 3: 4   Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christopher Phipps ThirstyBear p/b Akamai 44:31.2
2 Walter Durrer Team Rio Grande 45:42.5
3 Al Senft ZiaVelo Cycling 45:46.3
4 Paul Bourcier smith&nephew p/b West End Bikes 46:19.6
5 Michael Mardosz Erik's Bike Club/Eriks Bike Shop 46:41.2
6 Igor Rudalev Lupus Racing Team 47:17.4
7 John Verheul Nero Veloce p/b Michael Thomas Coff 47:21.0
8 Jay Newton ThirstyBear p/b Akamai 47:30.3 Teammate Win: Christopher Phipps
9 James Stark S2C/Primal 47:40.6
10 Roger Martin R4R-Make A Wish 48:30.2
11 Greg Spaeth Team Mission Source / NGCA 48:33.2
12 Matt Caruso Nero Veloce p/b Michael Thomas Coff 48:39.4
13 Jeffrey Rasch Team Rockford 49:08.2
14 James Adinaro Porcupine Cycling 51:18.6
15 Rann Valdez R4R-Make A Wish 51:31.2
16 Krispen Hartung Lost River Cycling Club 51:39.7
17 Robert Seeley Coeur d 'Alene Velo Racers (CDAVR) 51:42.4
18 Kent Froelund 53:06.7
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 9   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brendan Sullivan Lupus Racing Team 44:09.6
2 John Mansell Rally Sport Cycling Team 45:12.2
3 Kevin Metcalfe Chronos Racing p/b Easton Cycling 45:21.8
4 Tom Lyons ThirstyBear p/b Akamai 45:25.3
5 Michael S williams Team Rio Grande 45:25.8
6 Cale Reeder Hammer/53x11 45:31.5
7 Louie Amelburu MADDOG Racing p/b Microseal/Gq6 45:57.0
8 Jeffrey Hartmann Boulder Orthopedics 46:24.4
9 Craig Roemer Team Specialized/Touchstone Racing 46:41.7
10 James Barker Carolina Cycling Team 47:21.8
11 Holger Steinbach ThirstyBear p/b Akamai 47:22.3 Teammate Top 5: Tom Lyons
12 Charles Colton 47:40.2
13 Robert Van kirk TEAM ICO 48:05.7
14 Brett Clare Breakaway From Cancer Elite Masters 48:42.8
15 Silvio Menezes Sport Systems Mountaintop Cycling 49:03.7
16 Stephen Prokopiw 49:06.3
17 Dean Lazenby Great Dane Velo Club (GDVC) 49:33.7
18 Dave Bush 50:11.7
19 Carter Faber Groove Subaru Excel Sports 50:48.6
20 David Showalter America First Credit Union Cycling 51:03.0
21 Andrew Ladd 51:20.2
22 Scott Mathewson VOLO Cycling p/b RMSS 51:26.2
23 Patrick Hampton ArtsCyclery.com/Schnur Racing 51:52.4
24 Shane Dunleavy Ski Utah Cycling Team 52:13.1
25 Patrick Bohan Amica's/Salida Cycling Club 52:43.2
26 Ryosei Kaneko SHO-AIR/ SERT 53:05.1
27 Lare Wardrop ARB - Vital Urgent Healthcare 55:27.1
28 Duane Strawser ol' Republic/ SHO-AIR 57:01.5
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 9   Cat 3: 12   Cat 4: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gary Painter Ft. Wayne Outfitters 45:46.2
2 Brian Batke WAS Labs Cycling 46:00.8
3 Mark Schaefer MADDOG Racing p/b Microseal/Gq6 46:06.8
4 Mark Zimbelman VOLO Cycling p/b RMSS 46:09.4
5 Max Thompson ThirstyBear p/b Akamai 46:21.3
6 Robert Napieralski Sacramento Golden Wheelmen 46:51.1
7 Joseph Foster R4R-Make A Wish 46:51.5
8 Thomas Coulter Morgan Stanley /Specialized 47:45.2
9 Timothy Perry Vantage Health Plan/Team Colvin 47:51.6
10 Joel Thompson Southwest Hand Cycling Team 47:52.7
11 Alan Roberts ThirstyBear p/b Akamai 48:06.1 Teammate Top 5: Max Thompson
12 Greg Fenton UC Cyclery/JW Floors 48:32.6
13 Norman Frye Ski Utah Cycling Team 48:54.3
14 Clif Cassidy Colavita Racing 49:06.7
15 Louis Riel Canyon Bicycles - Shimano 49:11.6
16 Robert Hoene Bobs Bicycles Cycling Club 49:17.6
17 David Beirne Team RPM p/b Bicycle Ranch 49:33.7
18 Geoffrey Maguire VooDoo Racing 50:38.4
19 John Hansen Contra Costa Cycling Club 50:51.5
20 John Marengo Team City Racing 51:21.0
21 Louis Hayes 51:38.9
22 Dana Braet Velo Force 51:47.1
23 Andres Maricq 52:33.0
24 Mike Hunter Nero Veloce p/b Michael Thomas Coff 53:49.1
25 Timothy Taylor Hub City Bicycle - Lift Center Raci 54:26.8
26 James Barker Steamboat Velo 58:38.9
Finishers: Cat 2: 9   Cat 3: 12   Cat 4: 4   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Wayne Watson Natural Grocers Cycling Team 47:04.8
2 James Dickerson Great Divide Brewing Company 47:47.8
3 Scott Sifferman SBC Cycling 47:53.7
4 Peter Miller Apex Racing Team 48:06.8
5 Jerry Rome Local Velo 48:14.8
6 Doug Chiasson Peak Racing/Gear Works Cyclery 48:16.0
7 David B stanton Canyon Velo 48:16.4
8 Vic Miera MADDOG Racing p/b Microseal/Gq6 49:39.7
9 David Ludwigson 49:53.0
10 Geoff Cooper RealD Cycling Team 50:33.7
11 George Smith The 99%ers 50:55.6
12 Reed Moore UC Cyclery/JW Floors 51:44.1
13 Jeff Handwerk Velosport Racing 51:55.9
14 David Zimbelman LANDSHARK 52:01.2
15 James Greenawalt Colavita Racing 52:07.6
16 Timothy Elliott Intermountain Cycling Organization 53:35.1
17 Steve Matson Reliant Recovery Water p/b Old Town 53:49.8
18 Steven Borer Monster Media Racing p/b Fight Meso 54:12.5
19 Dennis Nelson 54:26.9
20 Jerry Nichols Team Rio Grande 55:56.4
21 Larry Varys ChristianCycling 1:03:17.0
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 2   Cat 3: 10   Cat 4: 6   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Josef Lemire ThirstyBear p/b Akamai 28:41.6
2 Ken Louder FFKR - CONTENDER RACING 28:57.3
3 Philip Holman Southwest Hand Cycling Team 29:35.9
4 Scott Hennessy Southwest Hand Cycling Team 30:34.6
5 Rick Montgomery Aggress 30:51.4
6 Curtis Ingle ThirstyBear p/b Akamai 31:11.7 Teammate Win: Josef Lemire
7 John Holton 33:04.2
8 Amos Galpin Durance-Colnago 33:45.5
9 Richard Bagienski Durango Wheel Club 35:13.6
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Bryan Wierzchucki Impact Racing Team 46:00.8
1 Christian Poe Impact Racing Team 46:00.8 Teammate Win: Bryan Wierzchucki
2 Dan Kadrmas Bountiful Mazda Cycling Team 46:12.9
2 Jared Kirby Bountiful Mazda Cycling Team 46:12.9
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Burnett 30:21.6
2 Michael Phelps VOS Racing 30:22.9
3 S Durward higgins Village Volkswagen Cycling Team 30:25.3
4 Gerd Leopoldt LTR Multisport 30:27.5
5 Gary Simmons Bountiful Mazda Cycling Team 30:30.0
6 Larry Peterson Team Endurance 360 31:01.5
7 John Haney 31:50.5
8 Palle Terslin Sabino Cycles Racing 32:36.2
9 David Hatt 33:12.1
10 Stewart Wilson 33:44.7
11 Robert Harris 35:57.8
12 Dale Harless Cycle U / Apex Racing 36:10.8
13 Bill Elliot 40:33.9
14 Thomas Meyers 44:24.1
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 5   Cat 5: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 William Meyers Schwab Cycles Racing Team 30:50.9
2 Scott Tucker Schwab Cycles Racing Team 32:24.6 Teammate Win: William Meyers
3 Stan Swallow 33:16.9
4 Frans Berghoff 34:15.3
5 Michael Shonstrom Schwab Cycles Racing Team 35:01.9 Teammate Win: William Meyers
6 Joseph Black Off the Front Racing 35:51.6
7 Thomas Neary Treasure Coast Cycling Association 36:27.7
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Walt Axthelm Durango Wheel Club 35:47.9
2 Frederic Schmid Bear Mountain Wolfpack 36:20.7
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Todd Parks Team Hammer Nutrition 43:42.2
1 Benny Parks Jessup Auto Plaza p/b P.S. Cyclery 43:42.2
2 Brendan Sullivan Lupus Racing Team 58:44.4
2 Stephen Jamison Lupus Racing Team 58:44.4
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Scott Raymond BBI-SIC Cycling 46:02.9
1 Frank Schroeder BBI-SIC Cycling 46:02.9 Teammate Win: Scott Raymond
Finishers: Cat 2: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Rich Staley 53:09.3
1 Irina Axelrod angres 53:09.3
2 Raymond Middleton Hammer Racing Team- TVG LTD. 54:23.2
2 Susan Meinerz Hammer Racing Team- TVG LTD. 54:23.2
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kathleen Giles US Military Endurance Sports 49:37.8
2 Lauryn Humphrey Balanced: Bike Fitting & Coaching C 51:31.7
3 Marissa Axell Metromint Cycling p/b The Freewheel 52:23.5
4 Sarah Lough Nero Veloce p/b Michael Thomas Coff 52:38.4
5 Megan Hill K4 Racing 52:40.6
6 Holly Mackin 56:46.1
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 3   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mindy Caruso Nero Veloce p/b Michael Thomas Coff 49:09.8
2 Heather Yakely HSP 49:56.5
3 Amy Thornquist DNA Cycling 801 50:01.0
4 Jenn Halladay Bobs Bicycles Cycling Club 50:39.8
5 Rachel Holzer MADDOG Racing p/b Microseal/Gq6 51:10.3
6 Laura Yost Idaho Cycling Enthusiasts (ICE) 53:28.2
7 Lorna Pomeroy Thump Cycling p/b Turin 54:39.8
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 2   Cat 3: 2   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Anne Valta ThirstyBear p/b Akamai 49:18.9
2 Nina Donohue 50x15 Cycling 51:15.7
3 Angela Des cognets TheCyclist-Lawyer.com Cycling Team 52:00.4
4 Kimberly Lonis scheub 53:10.0
5 Christy Orris Boulder Orthopedics 54:42.6
6 Lorri Zenoni Infinite Cycles 55:13.0
7 Kristin Maughan Monster Media Elite Women 57:11.1
Finishers: Cat 2: 3   Cat 3: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Barb Lotze Primal Audi Denver Womens Racing Te 51:38.1
2 Lise Grace Bikesale / VOLKL 52:30.0
3 Trish Heisdorffer Thump Cycling p/b Turin 52:33.2
4 Connie Inks Team Hammer Nutrition 53:28.8
5 Angela Wimberly UC Cyclery/JW Floors 53:29.2
6 Jodie Bolt Reliant Recovery Water p/b Old Town 54:05.8
7 Debbie Phelps Infinity Bike Shop 54:12.3
8 Gina Kavesh Bikesale / VOLKL 54:12.3 Teammate Top 5: Lise Grace
9 Susan Andersson Summit Freewheelers 54:59.6
10 Sue Stokes TheCyclist-Lawyer.com 55:46.0
11 Cindy Fenton Sisterhood of Cycling 57:02.3
12 Heidi Littenberg Reno Wheelmen 57:25.0
13 Kelly Hunsaker Ski Utah|Plan 7 57:32.8
14 Cynthia Brown Team Rio Grande 59:00.5
15 Kim Nielsen B4T9 Women's CyclingTeam 59:41.3
16 Lisa Glad Velo Force 59:43.7
17 Kelly Mclaughlin B4T9 Women's CyclingTeam 1:00:23.0
18 Nancy Condit 1:03:41.0
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 7   Cat 3: 6   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ruth Clemence Sisterhood of Cycling 30:44.9
2 Sheryl Loan 30:53.3
3 Karen Christoffersen Ski Utah|Plan 7 32:08.4
4 Michelle Faurot Bike Like a Girl 32:40.1
5 Sara Barber New Pioneer Food Co-op 32:56.6
6 Beverly Ronnow Bountiful Mazda Cycling Team 33:00.4
7 Beth Graff Reliant Recovery Water p/b Old Town 33:29.4
8 Julie Lyons Love Sweat & Gears 33:48.5
9 Susan Meinerz Hammer Racing Team- TVG LTD. 34:07.6
10 Sheila Senft Sustainable Endurance Coaching 35:29.5
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1   Cat 3: 6   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donna Ingle 31:31.6
2 Laura Lindgren Sisterhood of Cycling 32:13.5
3 Elizabeth Tyrell Somerset Wheelmen 32:44.0
4 Valeria Fugali 32:52.7
5 Martha Stedman Southwest Hand Cycling Team 33:03.0
6 Kristine Johnson DNA Cycling Masters 33:32.6
7 Judith Shepard Outspokin Bicycles 34:10.6
8 Jan Mitchell 36:47.7
9 Susan Rubin 39:52.6
Finishers: Cat 3: 4   Cat 4: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mary Ellen allen Sisterhood of Cycling 32:42.1
2 Martha Iverson DNA Cycling Masters 36:39.6
3 Norma Hilton Pen Velo Racing/Summit Bicycles 38:04.0
4 Karen Bond Vanderkitten VIP 44:47.7
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Melinda Berge Summit Velo 39:07.8
2 Dee Samuels ol' Republic/ SHO-AIR 40:49.1
3 Dottie Saling Somerset Wheelmen 42:25.3
Finishers: Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Patty Puz Durance-Colnago 43:48.3
Finishers: Cat 4: 1