Log In
Palmer Sand Springs Criterium - OK State age-graded Championship • May 21 2017
Clear, 69 degrees, wind 4 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Marcello Desjardins Air Assurance Devo P/b Spoke House
2 Mason Conine
3 Will England Breakaway Cycling Club - NWA
4 Ethan Mcquiston
Finishers: Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mason Mccabe Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
2 Ronald Milligan
3 Justin Neff Festlig Norsk CC
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Evan Bybee Arapahoe Resources / Garneau
2 Dylan Postier Tulsa Wheelmen
3 Stephan Hirsch Arapahoe Resources / Garneau Teammate Win: Evan Bybee
4 John Shalekbriski Otterhaus Project Racing
5 Andrew Evans Tyson Foods Cycling Team
6 Trevor Fine Tulsa Wheelmen
7 Andrew Farmer DNA Racing
8 Drew Cardoza Team Air Assurance p/b AVB Bank
9 Andrew Webb Team Air Assurance p/b AVB Bank
DNF David Thames Walmart/GPP Cycling Team
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Drummond Soundpony Triad Bank
2 Chad Hodges DNA Racing
3 Paul Papin DNA Racing
4 Christopher Dakin Air Assurance Devo P/b Spoke House
5 Ryan Dupree Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
6 Micah Newell Schlegel Racing
7 Braxton Mundell Oklahoma Bicycle Project
8 John Brestovansky Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
9 Seth Likens DNA Racing Teammate Top 5: Chad Hodges
10 Grant Najera Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
11 Thomas Moritz Team Tom's Bicycles p/b Topeca
12 Ryan Gabriel Tulsa Wheelmen
13 Jacob Lasley Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
14 Lesley Myrick
15 Ben Gramling Dickson Street Cycling Club
16 Ben Silk Air Assurance Devo P/b Spoke House Teammate Top 5: Christopher Dakin
17 Bryce Fulton Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
18 Chris carlson Matrix/rbm RBM/Matrix Racing
19 Adam Barnes Tyson Foods Cycling Team
20 Matthew Shipman Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
21 Tanner Culbreath Air Assurance Devo P/b Spoke House Teammate Top 5: Christopher Dakin
22 Chad Coccaro Air Assurance Devo P/b Spoke House Teammate Top 5: Christopher Dakin
23 Cailean Carlberg Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
24 Hiestand Gregory Bentonville Racing
25 Robert Stuart iii Team Air Assurance p/b AVB Bank
26 Jason Knight
27 Jamie Teeter Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
28 Chad Grundy Bentonville Racing
29 Ben Wood
30 Andy Heyne
DNF Jess Parker Air Assurance Devo P/b Spoke House Teammate Top 5: Christopher Dakin
DNF Robert Lemaster Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
DNF James Ryan jones Soundpony Triad Bank Teammate Win: Chris Drummond
DNF Michael Christian Team Tom's Bicycles p/b Topeca
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 15   Cat 3: 8   Cat 4: 3   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andy Chasteen DNA Racing
2 Micah Newell Schlegel Racing
3 John Brestovansky Soundpony Triad Bank
4 Chris carlson Matrix/rbm RBM/Matrix Racing
5 Jacob Lasley Soundpony Triad Bank
6 Jeremy Stitt DNA Racing Teammate Win: Andy Chasteen
7 Troy Cowin
8 Paul Bush Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
9 Christopher Siemens Air Assurance Devo P/b Spoke House
10 Brandon Cowart Tulsa Wheelmen
11 Paul Barnes Team Air Assurance p/b AVB Bank
12 Jason Pratt Schlegel Racing Teammate Top 5: Micah Newell
13 Greg Reilly Team Young Life Tulsa
14 William Gault Tulsa Wheelmen
15 Jay Hawkins Oklahoma City Velo Club
16 Bryan Fissel Team Tom's Bicycles p/b Topeca
17 Nathan Leigh Air Assurance Devo P/b Spoke House
18 Steve Schlegel Schlegel Racing Teammate Top 5: Micah Newell
19 Jim Coker
20 Butch Paine Tulsa Wheelmen
21 Joe Lederer Festlig Norsk CC
DNF David Enmark JE Dunn Elite Road Racing
DNF John Lasorsa Oklahoma City Velo Club
DNF Shane Carter SNRG Racing
DNF Raymond Hall
DNF Scott Farris Oklahoma City Velo Club
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 8   Cat 3: 10   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris carlson Matrix/rbm RBM/Matrix Racing
2 William Hannigan Tulsa Wheelmen
3 Jay Hawkins Oklahoma City Velo Club
4 James Bohanan Tulsa Wheelmen
5 Kimberly Pettit Papa John's Racing p/b TREK
6 Alan Good Tulsa Wheelmen
7 Scott Farris JE Dunn Elite Road Racing
8 Nick Engel Walmart/GPP Cycling Team
9 Mike Patrick Team Tom's Bicycles p/b Topeca
10 John Lasorsa Oklahoma City Velo Club Teammate Top 5: Jay Hawkins
11 James Obrien Team Air Assurance p/b AVB Bank
12 Alex Fedak Schlegel Racing
13 Bill Barnard Ozark Off Road Cyclists
14 Don Jonason Team Phoenix
15 Stacey Bailey
16 Tim Pickens Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
17 Michael Messimore Team Air Assurance p/b AVB Bank
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 3   Cat 3: 4   Cat 4: 5   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tom Chitwood Soundpony Triad Bank
2 J Jones JE Dunn Elite Road Racing
3 Malcolm Mccollam Tulsa Wheelmen
4 Joel Kantor Team Air Assurance p/b AVB Bank
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Watkins Oklahoma City Velo Club
2 Tayton Parker Air Assurance Devo P/b Spoke House
3 Ryan Drummond Soundpony Triad Bank
4 Seth Lasley Soundpony Triad Bank
5 Luke Reilly Oklahoma Flyers
6 Evan Coles Soundpony Triad Bank
7 Malachi Jackson
8 Jackson Whorton Soundpony Triad Bank Teammate Top 5: Ryan Drummond
9 Jaxon Hall
10 Owen Dakin Oklahoma Flyers Teammate Top 5: Luke Reilly
11 Liam Dakin Oklahoma Flyers Teammate Top 5: Luke Reilly
12 Wyatt Ledgerward
13 Owen Dixon
14 Xavier Hunter
15 Caleb Sims
Finishers: Cat 5: 13   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Bryce Fulton Soundpony Triad Bank
2 Troy Cowin
3 Chad Shanks
4 Raymond Hall
5 Brandon Jackson Bike Lab Racing Team
6 Adam Barnes Tyson Foods Cycling Team
7 Nicholas Penrod
8 Jerry Willis Transitions LifeCare p/b InSync Rx
9 Tanner Culbreath Air Assurance Devo P/b Spoke House
10 Shane Mcelravy Team Tom's Bicycles p/b Topeca
11 Greg Reilly Team Young Life Tulsa
12 Brandon Wold DNA Racing
13 Christopher Siemens Air Assurance Devo P/b Spoke House
14 Christopher Dakin Air Assurance Devo P/b Spoke House
15 Brad Schrag Experience Fayetteville Cycling Tea
16 Michael Gathers Transitions LifeCare p/b InSync Rx
17 Drew Cardoza Team Air Assurance p/b AVB Bank
18 Paul Barnes Team Air Assurance p/b AVB Bank
19 Dustin Smith
20 Keith Bassham Team Tom's Bicycles p/b Topeca
21 Jared Hall Bentonville Racing
22 James Ryan jones Soundpony Triad Bank Teammate Win: Bryce Fulton
23 Paul Dawson Transitions LifeCare p/b InSync Rx
24 Nicholas Blackwell
25 Rafael Santiago Tulsa Wheelmen
26 Chris duroy Cycle-smart, inc. Schlegel Racing
27 Blake Kingfisher Phat Tire Road and Gravel
28 Chad Grundy Bentonville Racing
29 Robert Stuart iii Team Air Assurance p/b AVB Bank
30 Nick Engel Walmart/GPP Cycling Team
31 Matthew Williams Team Air Assurance p/b AVB Bank
32 Dustin Morris Team Air Assurance p/b AVB Bank
33 Steven Sharpe
34 Justin Davis Team Tom's Bicycles p/b Topeca
35 Tyler Bosworth Team Tom's Bicycles p/b Topeca
DNF Luke Hall Bentonville Racing
DNF Hiestand Gregory Bentonville Racing
DNF Lesley Myrick
DNF Joel Raymond Bentonville Racing
DNF Dustin Weaver Tulsa Wheelmen
DNF David Thames Walmart/GPP Cycling Team
DNF Austin Edgar Soundpony Triad Bank Teammate Win: Bryce Fulton
DNF Jack Jarko
Finishers: Cat 3: 39   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christopher Rollmann Team Air Assurance p/b AVB Bank
2 Justin Christofferson Tad Hughes Custom Fit Studio
3 Chad Sprague Soundpony Triad Bank
4 Jesse Nabholz
5 Russell Kim Bike Lab Racing Team
6 Andrew Webb Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
7 Daniel Griffith Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
8 Jack Jarko
9 Alexander Jensen Tulsa Wheelmen
10 Jamie Teeter Soundpony Triad Bank Teammate Top 5: Chad Sprague
11 Michael Christian Team Tom's Bicycles p/b Topeca
12 Brent Grist Boston Mountain Cyclists
13 Jason P holland Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
14 Mike Patrick Team Tom's Bicycles p/b Topeca
15 Corey White The Bike Lab
16 Dustin Morris Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
17 Michael Kimberling Transitions LifeCare p/b InSync Rx
18 Jim Timberlake DNA Racing
19 Blake Brown Experience Fayetteville Cycling Tea
20 Joel Kantor Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
21 James Obrien Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
22 Frank Boyer rossofango p/b isocentric.com
23 Vince Hess
24 Austin Dixon* Experience Fayetteville Cycling Tea
25 Kyle Sparks Tulsa Wheelmen
26 Butch Paine Tulsa Wheelmen
27 Matt Courtney
28 Donald Morgan TEAM PENTABIKE
29 Daren Lowe SNRG Racing
30 Mason Mccabe Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
31 Chris Evans Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Christopher Rollmann
32 Harrison Petre Air Assurance Devo P/b Spoke House
33 William Briggs Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
34 James Snodgrass Bike One Racing Team
35 Joe Lederer Festlig Norsk CC
36 Seth Norton Experience Fayetteville Cycling Tea
37 Derek Waugh The Big Friendly Racing Team
38 Luke Neafus Oklahoma Bicycle Project
39 Shane Foster Tulsa Wheelmen
40 Shawn Hayden Kuat Trek P/B A&B Cycle
41 Todd Carpenter Bike One Racing Team
42 William Matthews Transitions LifeCare p/b InSync Rx
43 Richard Reese Transitions LifeCare p/b InSync Rx
44 Chris Patterson
45 Anthony Hilbers Bike Lab Racing Team Teammate Top 5: Russell Kim
46 Christopher Frazier
47 Martin Karr Bike One Racing Team
48 Bill Hyman Soundpony Triad Bank Teammate Top 5: Chad Sprague
49 Brian Bolton Soundpony Triad Bank Teammate Top 5: Chad Sprague
DNF Daniel Doherty Bike One Racing Team
DNF Logan Waugh The Big Friendly Racing Team
DNF Daniel Brown Transitions LifeCare p/b InSync Rx
DNF Mark Machell Team Tom's Bicycles p/b Topeca
DNF Brett Olson DNA Racing
DNF Tim Pickens Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
Finishers: Cat 4: 45   Cat 5: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mitchell Mason Tulsa Wheelmen
2 Bryant Evans
3 Jason Williams Oklahoma City Velo Club
4 Jim Timberlake DNA Racing
5 Tim Pickens Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc
6 Mark Machell Team Tom's Bicycles p/b Topeca
7 Bill Barnard Ozark Off Road Cyclists
8 Ryan Day Tulsa Wheelmen Teammate Win: Mitchell Mason
9 Frank Boyer rossofango p/b isocentric.com
10 Mathew Snopko
11 Roger Johnson Schlegel Racing
12 Chris Cooper Bike Lab Racing Team
13 Brett Olson DNA Racing Teammate Top 5: Jim Timberlake
14 William Briggs Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc Teammate Top 5: Tim Pickens
15 Kristopher Clark
16 Kyle Kusik
17 Brian Bolton Soundpony Triad Bank
18 Steven Isaacs Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc Teammate Top 5: Tim Pickens
19 Chris Patterson
20 Alex Haga Tulsa Wheelmen Teammate Win: Mitchell Mason
21 Kevin Crawford Walmart/GPP Cycling Team
22 Will Eagleton Soundpony Triad Bank
23 Phillip Doyle Festlig Norsk CC
24 Sean Kahl
25 Michael Messimore Team Air Assurance p/b AVB Bank
26 Steve Nave Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc Teammate Top 5: Tim Pickens
27 Deke Canada Soundpony Triad Bank
28 Justin Krenz Team Air Assurance p/b AVB Bank
29 Anthony Hilbers Bike Lab Racing Team
30 Kevin Snider Festlig Norsk CC
31 Kenneth Smith Festlig Norsk CC
32 William Wamego Bixby Bicycle Works/Cycling for Suc Teammate Top 5: Tim Pickens
DNF David Crowell Team Tom's Bicycles p/b Topeca
DNF Jim Ryan Team Tom's Bicycles p/b Topeca
DNF Kyle Miller
Finishers: Cat 5: 34   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Skyler Mackey Oklahoma Bicycle Project
2 John Purvis Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
3 Evan Bybee Arapahoe Resources / Garneau
4 Jason Waddell Tulsa Wheelmen
5 Jacob White Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
6 Chad Cagle Tulsa Wheelmen
7 Andy Chasteen DNA Racing
8 Andrew Evans Tyson Foods Cycling Team
9 Paul Papin DNA Racing
10 Cailean Carlberg Soundpony Triad Bank
11 Dylan Postier Tulsa Wheelmen Teammate Top 5: Jason Waddell
12 Jeremy Stitt DNA Racing
13 Ryan Dupree Soundpony Triad Bank
14 Ryan Gabriel Tulsa Wheelmen Teammate Top 5: Jason Waddell
15 Erin Elliott Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
16 Scott Williamson Olathe Subaru Trek Racing
18 Braxton Mundell Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
19 Ricky Randall Arapahoe Resources / Garneau Teammate Top 5: Evan Bybee
20 Chris Drummond Soundpony Triad Bank
21 Ben Gramling Dickson Street Cycling Club
22 Grant Najera Soundpony Triad Bank
23 Squire Lawrence Tulsa Wheelmen Teammate Top 5: Jason Waddell
24 Andrew Farmer DNA Racing
DNF Stephan Hirsch Arapahoe Resources / Garneau Teammate Top 5: Evan Bybee
25 Mathew Ankney Tulsa Wheelmen Teammate Top 5: Jason Waddell
DNF Ben Watkins Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
DNF Adam Tingler Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
DNF Matthew Shipman Soundpony Triad Bank
DNF Thomas Moritz Team Tom's Bicycles p/b Topeca
DNF Robert Lemaster Soundpony Triad Bank
DNF Ben Silk Air Assurance Devo P/b Spoke House
DNF Eric Franklin Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Skyler Mackey
DNF Andy Malcom
DNF Jay Blankenship Tulsa Wheelmen Teammate Top 5: Jason Waddell
DNF Brian Lea Experience Fayetteville Cycling Tea
DNF Chad Hodges DNA Racing
DNF Seth Likens DNA Racing
Finishers: Cat 1: 18   Cat 2: 19  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ben Watkins Oklahoma Bicycle Project
2 Brian Lea Experience Fayetteville Cycling Tea
3 Harrison Petre Air Assurance Devo P/b Spoke House
4 Luke Neafus Oklahoma Bicycle Project Teammate Win: Ben Watkins
Finishers: Cat 2: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hannah Jordan Tulsa Wheelmen
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Katy Brown DNA Racing
2 Ariel Wyant
3 Chelsea Gorbet Tulsa Wheelmen
4 Casandra Dickerson Team isocentric
5 Madison Gramling Experience Fayetteville Cycling Tea
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Elise Donovan DNA Racing
2 Finn Taylor Yoga Box Racing p/b Transitions Lif
3 Esther Lee Team isocentric
4 Leigh Ann fields Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
5 Sarah Little-masterson Festlig Norsk CC
6 Livia-nina Gosnell Soundpony Triad Bank
7 April Meyer Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
8 Teresa Colmenero Team isocentric Teammate Top 5: Esther Lee
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Heather Laufer DNA Racing
2 Laurel Ledbetter Team Air Assurance p/b AVB Bank
3 Desiree White Bike Lab Racing Team
4 Becky Lowe Yoga Box Racing p/b Transitions Lif
5 Ruth Seaman Trans National Womens Cycling Team
6 Lisa Demarni cromer Team isocentric
7 Marci Hamburger Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
8 Kim Crosier Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
9 Christina Luera Team Tom's Bicycles p/b Topeca
10 Stephanie Brown Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
11 Dawn Vincent Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 6   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Grace Ledbetter Team Air Assurance p/b AVB Bank
2 Mackenzie Stinson Team Air Assurance p/b AVB Bank Teammate Win: Grace Ledbetter
3 Saxon Pounds Oklahoma Flyers
4 Edith Bell
Finishers: Cat 4: 3   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donna Garland Yoga Box Racing p/b Transitions Lif
2 Finn Taylor Yoga Box Racing p/b Transitions Lif Teammate Win: Donna Garland
3 Hannah Jordan Tulsa Wheelmen
4 Ruth Seaman Trans National Womens Cycling Team
5 Leigh Ann fields Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend
6 Chelsea Gorbet Tulsa Wheelmen
7 Casandra Dickerson Team isocentric
8 Aubrey Drummond DNA Racing
9 April Meyer Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
10 Lisa Demarni cromer Team isocentric
11 Marci Hamburger Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
12 Sarah Little-masterson Festlig Norsk CC
13 Dawn Vincent Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
14 Teresa Colmenero Team isocentric
15 Madison Gramling Experience Fayetteville Cycling Tea
16 Emily West Bike One Racing Team
17 Christina Luera Team Tom's Bicycles p/b Topeca
18 Kim Crosier Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
19 Stephanie Brown Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
20 Susan Jaris Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
21 Cindy Bushnell Pandemonium Cycling p/b Hodges Bend Teammate Top 5: Leigh Ann fields
Finishers: Cat 4: 20   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kimberly Pettit Papa John's Racing p/b TREK
2 Heather Laufer DNA Racing
3 Laurel Ledbetter Team Air Assurance p/b AVB Bank
4 Elise Donovan DNA Racing
5 Ariel Wyant
6 Esther Lee Team isocentric
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1   Cat 3: 4