Log In
Bunny Hop Criterium • May 5 2018
Race uploaded by Anonymous Uploader csv | json
Series: MABRA2018
Clear, 69 degrees, wind 3 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donald Brew DC Velo Limited/Team Beyer Auto
1
2 Ryan Buerman National Capital Velo Club/UnitedHe
2
3 Benjamin Fogle DC Velo Limited/Team Beyer Auto
3
Teammate Win: Donald Brew
4 Steven Kusy District Velocity Racing/District V
4
5 Marcus Canady Jigawatt Cycling
5
6 Patrick Jarenwattananon District Velocity Racing/District V
6
7 Kevin Cross District Velocity Racing
7
Teammate Top 5: Steven Kusy
8 Chris Weddington Unattached
8
9 Mattison Brady District Velocity Racing/District V
9
Teammate Top 5: Steven Kusy
10 Benjamen Shrewsberry National Capital Velo Club/UnitedHe
10
Teammate Top 5: Ryan Buerman
11 Brian Marchionini DC Velo Limited/Team Beyer Auto
11
Teammate Win: Donald Brew
12 Paul Lengermann DistrictTaco Racing
12
13 Ryan Mckinney DC Velo Limited/Team Beyer Auto
13
Teammate Win: Donald Brew
Finishers: Cat 1: 8   Cat 2: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 William Longwell National Capital Velo Club/UnitedHe
1
2 Elliott Cheresh The Bike Rack/Bike Rack Racing
2
3 Frank Shewmaker Artemis Racing
3
4 Matthew Ficke District Velocity Racing/District V
4
5 David Rodgers DistrictTaco Racing
5
6 Curtis Alia NCVC/UnitedHealthcare
6
Teammate Win: William Longwell
7 Abe Ehlers Artemis Racing
7
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
8 Scott Kozicki DistrictTaco Racing
8
Teammate Top 5: David Rodgers
9 Christopher M. jones Route 1 Velo/Arrow Bicycle
9
10 Geraldo Peralta Whole Wheel Velo Club
10
11 Tony Leong Bayside Velo/Bike Doctor
11
12 Iain Mackeith DC Velo Limited/Team Beyer Auto
12
13 Daniel Burns Ascent Concept Team
13
14 Cameron Quick Phase Cycling
14
15 Noel Medrano Team Carytown Bicycle Company/Team
15
16 Joel Waters Unattached
16
17 Nick Taylor DistrictTaco Racing
17
Teammate Top 5: David Rodgers
18 Jeremy Siedor Unattached
18
19 Andres Sola Unattached
19
20 Matthew Mech T-Town Elite
20
21 Douglas Plowman District Velocity Racing/District V
21
Teammate Top 5: Matthew Ficke
22 Alexander Porter District Velocity Racing/District V
22
Teammate Top 5: Matthew Ficke
23 Michael Anderson Phase Cycling
23
24 Thomas Simchak District Velocity Racing/District V
24
Teammate Top 5: Matthew Ficke
25 Rasheed Jabr District Velocity Racing/District V
25
Teammate Top 5: Matthew Ficke
26 Torrence Rogers Unattached
26
27 Andrew Nelson DC Velo Limited/Team Beyer Auto
27
28 David Bender District Velocity Racing/District V
28
Teammate Top 5: Matthew Ficke
29 Darrin Arbaugh Artemis Racing
29
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
30 William Joachin Phase Cycling
30
31 Collin Magnetti Artemis Racing
31
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
32 Zac Quinn VeloWorks-Spokes Etc
32
33 Manasij Venkatesh Artemis Racing
33
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
34 Christopher Burns Team Integrity
34
35 Nathan Gazzetta District Velocity Racing/District V
35
Teammate Top 5: Matthew Ficke
36 Peter Steyaert Evolution Cycling Club p/b Long & F
36
37 Matthew Bunting Team Integrity
37
38 Brandon Carboni Rock Creek Velo
38
39 Jesse Foster Artemis Racing
39
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
40 Douglas Milliken Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
40
41 Alex Mccutcheon Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
41
42 Brandon Newsome Charlottesville Racing Club/Blue Ri
42
43 Chris Christakis Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
43
44 Dustin Morris Team Air Assurance p/b AVB Bank
44
45 Glenn Stevens Artemis Racing
45
Teammate Top 5: Frank Shewmaker
46 Raymond Junkins New York University
46
Finishers: Cat 3: 26   Cat 4: 18   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Mulee Whole Wheel Velo Club
1
2 Dan Lee University of Maryland-College Park
2
3 Christopher Dame Artemis Racing
3
4 Brendan Mcconnaughay National Capital Velo Club/UnitedHe
4
5 Jason Cooper The Bike Rack
5
6 John Gay Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
6
7 Paul Livelli Artemis Racing
7
Teammate Top 5: Christopher Dame
8 Daniel Ord VeloWorks-Spokes Etc
8
9 Manasij Venkatesh Artemis Racing
9
Teammate Top 5: Christopher Dame
10 William Joachin Phase Cycling
10
11 Carl Bevard The Bike Rack/Bike Rack Racing
11
Teammate Top 5: Jason Cooper
12 Jonathan Graham Unattached
12
13 Steven Boyd VeloWorks-Spokes Etc
13
14 Anthony Carter Getting It In Cyclists Inc
14
15 Darren David Artemis Racing
15
Teammate Top 5: Christopher Dame
16 Micah Akin National Capital Velo Club/UnitedHe
16
Teammate Top 5: Brendan Mcconnaughay
17 Pete Doyle Antietam Velo Club Inc/AVC/Team Hag
17
18 Jon Griese Prince William Elite Racing (PoWER)
18
19 Darrin Arbaugh Artemis Racing
19
Teammate Top 5: Christopher Dame
20 Michael Epshteyn Unattached
20
21 Cameron Robinson Unattached
21
22 Adrian Pavia The Bike Rack/Bike Rack Racing
22
Teammate Top 5: Jason Cooper
23 Alexander Hernandez Unattached
23
24 Gregory Walker Evolution Cycling Club p/b Long & F
24
25 Patrick Dennis The Bike Rack/Bike Rack Racing
25
Teammate Top 5: Jason Cooper
26 Dheva Raja Unattached
26
27 Landon Short The Bike Rack/Bike Rack Racing
27
Teammate Top 5: Jason Cooper
28 Tom Redpath Unattached
28
29 Sam Friedman Unattached
29
30 Jacob Harpster DistrictTaco Racing
30
31 Marcos Lopez Artemis Racing
31
Teammate Top 5: Christopher Dame
32 Jeffrey Simpson Phase Cycling
32
33 Angelo Battle Unattached
33
34 Jake Fox Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
34
35 Mike Danko The Bike Rack/Bike Rack Racing
35
Teammate Top 5: Jason Cooper
36 Carl Pinkney Getting It In Cyclists Inc/Getting
36
37 Din Vilela American Velo Club
37
38 Ted Blake Unattached
38
39 Adam Caruso Unattached
39
40 Arthur Beckman Squadra Coppi
40
41 Daniel Schumacher Evolution Cycling Club p/b Long & F
41
42 Michael Morris jr. Phase Cycling
42
43 Matthew Huisman The Bike Rack
43
Teammate Top 5: Jason Cooper
44 Rhys Milton robinson Unattached
44
45 Rafael Rivera DistrictTaco Racing
45
46 Khang Le Unattached
46
47 Don Kim Unattached
47
48 Connor Stemple Unattached
48
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 25   Cat 5: 21   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donald Brew DC Velo Limited/Team Beyer Auto
1
2 Aaron Hotaling District Velocity Racing/District V
2
3 Ryan Knight Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20C
3
4 Andy Cicero Catoctin Cycling Club
4
5 Ryan Mckinney DC Velo Limited/Team Beyer Auto
5
Teammate Win: Donald Brew
6 Pierce Schmerge Bayside Velo/Bike Doctor
6
7 Jeff Chun Bayside Velo/Bike Doctor
7
8 Dan Underwood Evolution Cycling Club p/b Long & F
8
9 Anthony Murfett District Velocity Racing/District V
9
Teammate Top 5: Aaron Hotaling
10 Patrick Hogan Bayside Velo/Bike Doctor
10
11 Thomas Simchak District Velocity Racing/District V
11
Teammate Top 5: Aaron Hotaling
12 John Dove Unattached
12
13 Evan Wheeler National Capital Velo Club/UnitedHe
13
14 Daniel Greenfield DC Velo Limited/Team Beyer Auto
14
Teammate Win: Donald Brew
15 Brian Marchionini DC Velo Limited/Team Beyer Auto
15
Teammate Win: Donald Brew
16 Christopher Hair National Capital Velo Club/UnitedHe
16
17 Robert Kelly DC Velo Limited/Team Beyer Auto
17
Teammate Win: Donald Brew
18 Ezra Kahn Charm City Cycling LLC/C3-Twenty20C
18
Teammate Top 5: Ryan Knight
19 Nicholas Latham Unattached
19
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 11   Cat 3: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nima Ebrahimnejad Lateral Stress Velo Inc.
1
2 Lance Ohlsson Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
2
3 Mark Austin Evolution Cycling Club p/b Long & F
3
4 Thomas Godfrey National Capital Velo Club/UnitedHe
4
5 Darren Jiron DC Velo Limited/Team Beyer Auto
5
6 Dean Pierson Ocean Velo Club
6
7 Paul Livelli Artemis Racing
7
8 Paul Rades District Velocity Racing/District V
8
9 Todd Bickling Bayside Velo/Bike Doctor
9
10 Harry Fang National Capital Velo Club/UnitedHe
10
Teammate Top 5: Thomas Godfrey
11 Michael King National Capital Velo Club/UnitedHe
11
Teammate Top 5: Thomas Godfrey
12 Paul Lengermann DistrictTaco Racing
12
13 Daniel Burns Ascent Concept Team
13
14 Sean Chisham VeloWorks-Spokes Etc
14
15 Carleton Bowen National Capital Velo Club/UnitedHe
15
Teammate Top 5: Thomas Godfrey
16 David Fuentes dope Evolution Cycling Club p/b Long & F
16
Teammate Top 5: Mark Austin
17 Mark Sommers DC Velo Limited/Team Beyer Auto
17
Teammate Top 5: Darren Jiron
18 Jeffrey Sanders Antietam Velo Club Inc/AVC/Team Hag
18
19 Kevin Cross District Velocity Racing
19
20 Robert Helms Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
20
21 Drake Jordan Unattached
21
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 8   Cat 3: 6   Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Sommers DC Velo Limited/Team Beyer Auto
1
2 David Osborne Artemis Racing
2
3 Eric Marshall VeloLabs Racing
3
4 Victor Siegfried Evolution Cycling Club p/b Long & F
4
5 Curtis Southern National Capital Velo Club/UnitedHe
5
6 David Kay DC Velo Limited/Team Beyer Auto
6
Teammate Win: Mark Sommers
7 Jeffrey Beall National Capital Velo Club/UnitedHe
7
Teammate Top 5: Curtis Southern
8 Paul Mittelstadt DC Velo Limited/Team Beyer Auto
8
Teammate Win: Mark Sommers
9 Mark Scott National Capital Velo Club/UnitedHe
9
Teammate Top 5: Curtis Southern
10 Dennis Crockett Antietam Velo Club Inc/AVC/Team Hag
10
11 Carlos Goncalves Sportif Coaching Group/Patapsco Bic
11
12 Ad Bax DC Velo Limited/Team Beyer Auto
12
Teammate Win: Mark Sommers
13 David Scharff Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
13
14 Brian Johnston National Capital Velo Club/UnitedHe
14
Teammate Top 5: Curtis Southern
15 Andrew Baird DC Velo Limited/Team Beyer Auto
15
Teammate Win: Mark Sommers
16 Ray Plewacki Evolution Cycling Club p/b Long & F
16
Teammate Top 5: Victor Siegfried
17 Rui Ponte DC Velo Limited
17
Teammate Win: Mark Sommers
18 Bruce Arnsbarger Unattached
18
19 James Bronson S'Ville Bikes/ S'ville Bikes/ Giant
19
20 Scott Wilets National Capital Velo Club/UnitedHe
20
Teammate Top 5: Curtis Southern
21 Gary Kelley Sportif Coaching Group/Patapsco Bic
21
22 Randall Nixon Sportif Coaching Group/Patapsco Bic
22
23 Jesse Foster Artemis Racing
23
Teammate Top 5: David Osborne
24 John Baldwin American Velo Club
24
25 Phil Howe Unattached
25
26 Benjamin Basham Peaks Coaching Group Racing Team
26
27 Eric Schopf Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
27
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 5   Cat 3: 12   Cat 4: 7   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Gary Hoffman Charlottesville Racing Club/Blue Ri
1
2 Bruce Oliver National Capital Velo Club/UnitedHe
2
3 Phil Corbin Artemis Racing
3
4 Max Rogozinski Prince William Elite Racing (PoWER)
4
5 Myron Segal Route 1 Velo/Arrow Bicycle
5
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Oliver Snydal Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
1
2 Jackson Foster Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
2
3 Adrian Groman Rock Creek Velo
3
4 Dmitriy Osipov Rock Creek Velo
4
5 Owen Bott Baltimore Youth Cycling
5
6 Jonas Juusola-fitzpatrick Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
6
7 Mason Baturka Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
7
Teammate Win: Oliver Snydal
8 Zander Greenspun Rock Creek Velo
8
Teammate Top 5: Adrian Groman
9 Krishna Gupta Rock Creek Velo
9
Teammate Top 5: Adrian Groman
10 Timothy Grafov Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
10
Teammate Top 5: Jackson Foster
11 Owen Nilges Frederrick Velo/Bike Doctor
11
12 Luc Sombat Unattached
12
13 Mateo Castro-luna Rock Creek Velo
13
Teammate Top 5: Adrian Groman
14 Ben Oldale Rock Creek Velo
14
Teammate Top 5: Adrian Groman
15 Liam Smith Unattached
15
16 Colten Siedor Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
16
Teammate Win: Oliver Snydal
Finishers: Cat 5: 16  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andre Gates National Capital Velo Club/UnitedHe
1
2 Asher Tilghman Rock Creek Velo
2
3 Henry Neff National Capital Velo Club/UnitedHe
3
Teammate Win: Andre Gates
4 Pushkin Crocker Rock Creek Velo
4
5 Santiago Castro-luna Rock Creek Velo
5
6 Ansel Casper HPC Cycling/HPC/LIST
6
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tobias Klein National Capital Velo Club/UnitedHe
1
2 Andrew Nelson DC Velo Limited/Team Beyer Auto
2
3 Jeremy Siedor Unattached
3
4 August Milliken Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
4
5 Iain Mackeith DC Velo Limited/Team Beyer Auto
5
6 Alex Kasch DC Velo Limited/Team Beyer Auto
6
7 Jonah Killy Rock Creek Velo
7
8 Will Tikiob Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
8
9 Aditya Kumar Rock Creek Velo
9
10 Ander Scharbach Baltimore Youth Cycling
10
11 Thomas Berkheimer Baltimore Youth Cycling
11
12 Darsh Devkar Unattached
12
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 6   Cat 5: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brandon Carboni Rock Creek Velo
1
2 Ziad Lien Rock Creek Velo
2
Teammate Win: Brandon Carboni
3 Matthew Mech T-Town Elite
3
4 Samuel Fuller Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
4
5 Luca Greenspun Rock Creek Velo
5
Teammate Win: Brandon Carboni
6 Ethan Selko Baltimore Youth Cycling
6
7 Anton Coghlan National Capital Velo Club/UnitedHe
7
8 Tomas Ferreira Rock Creek Velo
8
Teammate Win: Brandon Carboni
Finishers: Cat 4: 6   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Alexander Sarkisov Rock Creek Velo
1
2 Rafi Cressall Rock Creek Velo
2
Teammate Win: Alexander Sarkisov
3 Mitchell Baturka Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
3
4 Mason Siedor Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
4
Finishers: Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sydney Berry DistrictTaco Racing
1
2 Mary Still Celerity Cycling/Mermaid Winery
2
3 Beth Catherwood Artemis Racing
3
4 Alexandra Hammouri Unattached
4
5 Katherine Sarkisov Rock Creek Velo
5
6 Amanda Gravenhorst The Bike Rack/Bike Rack Racing
6
7 Angela Parrotta Battley Harley-Davidson
7
8 Cassie Bopf Rock Creek Velo
8
Teammate Top 5: Katherine Sarkisov
9 Dixie House Celerity Cycling/Mermaid Winery
9
Teammate Top 5: Mary Still
10 Michelle Ritondo Mathletes Racing
10
11 Christine Fuentes Evolution Cycling Club p/b Long & F
11
12 Chelsea Richwine VeloWorks-Spokes Etc
12
13 Svetlana Mack Battley Harley-Davidson
13
14 Erin Conner Battley Harley-Davidson/BATTLEY H-D
14
15 Lisa Martin Route 1 Velo/Arrow Bicycle
15
16 Gina Grinstead Baltimore Bicycle Club/Team BBC
16
17 Lauren Jenkins VeloWorks-Spokes Etc
17
Finishers: Cat 3: 10   Cat 4: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Amanda Gravenhorst The Bike Rack/Bike Rack Racing
1
2 Laura Echeverri Battley Harley-Davidson/BATTLEY H-D
2
3 Sarah Granade VeloWorks-Spokes Etc
3
4 Danielle Kuhn JAMSQUAD Cycling
4
5 Erin Conner Battley Harley-Davidson/BATTLEY H-D
5
6 Lauren Jenkins VeloWorks-Spokes Etc
6
7 Raelene Meneses Artemis Racing
7
8 Eva Rodezno Artemis Racing
8
9 Gina Grinstead Baltimore Bicycle Club/Team BBC
9
10 Leeya Wang HPC Cycling/HPC/LIST
10
11 Lauren Nesbitt Phase Cycling
11
12 Katherine Cicala Unattached
12
13 Viviane Espinoza National Capital Velo Club/UnitedHe
13
14 Erica Stievecaldwell Colavita Racing Inc.
14
15 Amy Luebbering Team Sticky Fingers
15
16 Maize Wimbush Getting It In Cyclists Inc/Getting
16
17 Theresa Hall Phase Cycling
17
Finishers: Cat 4: 15   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jill Patterson Artemis Racing
1
2 Kaitlyn Mittan VeloWorks-Spokes Etc
2
3 Michele Scherer Evolution Cycling Club p/b Long & F
3
4 Alexandra Campbellforte Vanderkitten
4
5 Angela Parrotta Battley Harley-Davidson
5
6 Melissa Tallent Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
6
7 Sarah Granade VeloWorks-Spokes Etc
7
Teammate Top 5: Kaitlyn Mittan
8 Mary Schmerge Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
8
9 Alexis Rohde Baltimore Bicycle Club/Team BBC
9
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 5   Cat 3: 1   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sue Mcquiston Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
1
2 Ainhoa Perez-diez Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
2
Teammate Win: Sue Mcquiston
3 Renee Roth Artemis Racing
3
4 Christine Fuentes Evolution Cycling Club p/b Long & F
4
5 Carole Harris Phase Cycling
5
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1   Cat 3: 2   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Paige Kostanecki Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
1
2 Ainhoa Perez-diez Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
2
Teammate Win: Paige Kostanecki
3 Erin Bougie Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
3
Teammate Win: Paige Kostanecki
4 Emma Langley Dornier Racing/DORNIER Racing Women
4
5 Diana Chang Artemis Racing
5
6 Sue Mcquiston Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
6
Teammate Win: Paige Kostanecki
7 Amelia Kirby Welland Racing/Welland Racing
7
8 Alexandra Hammouri Unattached
8
9 Melissa Tallent Celerity Cycling/SEAVS/Haymarket
9
10 Alexandra Campbellforte Vanderkitten
10
11 Svetlana Mack Battley Harley-Davidson
11
12 Michelle Ritondo Mathletes Racing
12
13 Rebecca Chan Catoctin Cycling Club/NSMI RACING
13
Teammate Win: Paige Kostanecki
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 9   Cat 3: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Maize Wimbush Getting It In Cyclists Inc/Getting
1
2 Alyssa Sarkisov Rock Creek Velo
2
3 Lidia Cusack Unattached
3
4 Azyra Franklin Getting It In Cyclists Inc
4
Teammate Win: Maize Wimbush
5 Ava Foster Frederick Velo/Bike Doctor Frederic
5
6 Cailyn Livelli Unattached
6
7 Emma Covas Rock Creek Velo
7
Teammate Top 5: Alyssa Sarkisov
Finishers: Cat 4: 4   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Scarlett Edwards Rock Creek Velo
1
2 Ana Livelli Unattached
2
3 Maize Wimbush Getting It In Cyclists Inc/Getting
3
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Leeya Wang HPC Cycling/HPC/LIST
1
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Liliana Edwards Rock Creek Velo
1
2 Beatrix Carter Unattached
2
3 Stella Snydal Lateral Stress Velo Inc./Kelly Bene
3
4 Tulsi Gupta Rock Creek Velo
4
Teammate Win: Liliana Edwards
Finishers: Cat 4: 4