Log In
Pinellas Park Circuit Race • Mar 22 2015
Mostly Cloudy, 80 degrees, wind 2 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Simon Jones Hincapie Development team
2 Shawn Faynik Advanced Cycles pb/Topview Sports
3 Dustin Brody Outcast Racing Team
4 Samuel Connell
5 Chris Tricoli Team Kyles Bike Shop
6 Rhandie Thompson US Military Cycling Team
8 Beatty Wolverton Wizard Racing Development Team P/B
9 Adam Skindel
10 Chuck Holstein FloridaVelo
11 Robert Comfort VeloBrew Cycling Club
12 Leonardo Sandoval Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
13 Andrew Axmacher Orlando Velo
14 Juancarlos Rivera
15 Richard Hendry R & M
16 Ricky Zanker Pacific Premier Bank Cycling Team
Finishers: Cat 3: 15  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jordan Barber
2 Edwin Calderon Advanced Cycles pb/Topview Sports
3 Unknown Rider
4 Keith Bukovan
5 Tom Elbel Team Kyles Bike Shop
6 Eric Kirby R & M
7 Joseph Russello
8 Garrett Reel FloridaVelo
9 Dwight Sergeant Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan
10 Steven Ergle Team Pleasant Racing
11 Evan Benderson Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
12 Jay Turner
13 Michael Stokes Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
14 Kyle Holt
15 Kyle Markel Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Tom Elbel
16 Chris Hardesty Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Tom Elbel
17 Jonathan Perez
18 Joe Sonson VeloBrew Cycling Club
19 David Abusiewiez SWIFT RACING
20 Daniel Flesch
21 Carlos Luna Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan
22 Thomas Gaines Volharden
23 Michael Overman SeaSucker Bike Racks
24 Ethan Audette Wizard Racing Development Team P/B
25 Thomas Mcneill Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Tom Elbel
26 Zachary Young ProChain Junior Development
27 Zachary West Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Top 5: Edwin Calderon
28 Cody Selman Team Pleasant Racing
29 David Hahn Steady Spin
30 Jc Figueredo
31 Bentley Hargrave
32 Rob Thwaites Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Tom Elbel
33 Claudio Macieira Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Tom Elbel
34 David Gee
Finishers: Cat 4: 31   Cat 5: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jean Dumais St Paul Bicycle Racing Club
2 Michel Jean
3 Hector Paez Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan
4 Jermaine Jenkins Ride N Roll Cyclery
5 Ross Piper Team Kyles Bike Shop
6 Ivan Olarte
7 Ricardo Ponilla
8 Ricardo Reyes Triton Multisport Cycling Team
9 Christopher Byrne
10 Michael Kircher Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
11 Matt Yarbrough Aeropro p/b AXIO Cycling Team
12 Chris Robinson
13 Juan Vargas Bells Bicycles Racing
14 John Hill
15 Nat Glackin
16 Joshua Jiannuzzi Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Ross Piper
17 Richard Caluori
18 Brady Price West Coast Cycling
19 Octavio Ocampo Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan Teammate Top 5: Hector Paez
20 Sam Villio
21 Brett Price Village Idiots Cycling Club
22 Felipe Carpio Pro Cycling Miami
23 Jonathan Gutierrez Team Pleasant Racing
24 Josue Reyes Triton Multisport Cycling Team
25 Craig Comfort VeloBrew Cycling Club
26 Steve Ollivierre
27 Joey Baird
28 Jared Fager
29 Eric Portwood
30 Harrhy Donovan
31 Harrison Edgbert Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Ross Piper
32 Ernesto Ocampo Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan Teammate Top 5: Hector Paez
33 Jeff Macre Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Ross Piper
33 Roger Albertson US Military Cycling Team
34 John Carter
35 Brian Kohl US Military Cycling Team
36 Michael Daughtry
37 Yaniel Cantelar SWIFT RACING
38 James Nagy
DNF Julio Suarez Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan Teammate Top 5: Hector Paez
DNF Mike Fletcher
DNF Jose Cardona Las Palmas - Winged Wheels S. Orlan Teammate Top 5: Hector Paez
DNF Giovanni Mercado University of South Florida
DNF Carlos Martinez Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
DNF Jeramy Stantz
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 30   Cat ?: 12  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mark Ledo
Finishers: Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nicolas Raffinengo Interactive Metronome p/b Mega Cycl
2 Mason Mook Interactive Metronome p/b Mega Cycl Teammate Win: Nicolas Raffinengo
3 Lawson Mcleod Triton Multisport Cycling Team
4 Chase Dalessandro Colavita Racing
Finishers: Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ethan Audette Wizard Racing Development Team P/B
2 Chase Forman Colavita Racing, Inc.
3 Reed Legg Triton Multisport Cycling Team
4 Clayton Zinnert Wizard Racing Development Team P/B Teammate Win: Ethan Audette
5 Marcel Maldonado Interactive Metronome p/b Mega Cycl
6 Jacob Kelley Orlando Road Club
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Edwin Calderon Advanced Cycles pb/Topview Sports
2 Robert Comfort VeloBrew Cycling Club
3 Ricardo Reyes Triton Multisport Cycling Team
4 Zachary West Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Edwin Calderon
5 Matthew Wohlwend Triton Multisport Cycling Team
6 Josue Reyes Triton Multisport Cycling Team
7 Antonio Santana Orlando Road Club
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 2   Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sandor A. jr. delgado NCCF/ Team Specialized Juniors
2 Nathaniel Worcester Interactive Metronome p/b Mega Cycl
3 Andy Ye Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
Finishers: Cat 2: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Braxton Legg Triton Multisport Cycling Team
2 Liam Maloney Triton Multisport Cycling Team Teammate Win: Braxton Legg
3 Noah Mook Interactive Metronome Development
4 Jameson Audette
Finishers: Cat 5: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pedro Medina Advanced Cycles pb/Topview Sports
2 Ken Vida
3 Rainiel Sanchez Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
4 Brian Domby Ride N Roll Cyclery
5 Lazaro Mencia Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
6 Didier Fresne FloridaVelo
7 Vincent Cook VeloBrew Cycling Club
8 Keith Litzell Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
9 James Harter Orlando Velo pb Asbestos.com
10 Robert Dejose Cycle Sport Concepts Tampa
11 Tim Molyneaux Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
12 Laurent Branlard Compass Cycling Team
13 Scott Cugno Pioneer Mortgage pb Yourkey.com
14 Brent Bell Compass Cycling Team
15 Armando Hernandez
16 Yosvani Rosell FloridaVelo
17 Yampier Herrera Atlantic Shores Velo
18 Thomas Wilson Youngblood Bicycles
19 Steven Gaylor Texas Roadhouse Cycling p/b Stradal
20 Nathan Rogut R & M
21 Dave Lewis Lily and Laura Bracelets/Pinnacle W
22 Kevin Parker West Coast Cycling
23 Sean Stanron Compass Cycling Team
24 Kyle Markel Team Kyles Bike Shop
25 Daryle Glaser Cycle Sport Concepts Tampa
26 Francisco Hernandez Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
27 Rolando Hernandez Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
28 Luis Pou Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
29 Ernie Pena FloridaVelo
30 Daniel Larson
31 Marcin Rutkowski Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
32 Kelby Roberts Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
33 Jeff Papineau Cyclonauts Racers
34 Ryan Saylor Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
35 Vasilios Palekis FloridaVelo
36 Pablo Santa cruz FloridaVelo
37 Andres Munera Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
38 Matthew Strongin Cool Beans Racing
39 Mark Stein FloridaVelo
40 Andy Mapple Compass Cycling Team
41 Anthony Prioli Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
42 Dan Valdes Cool Beans Racing
43 Robert Meeks Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
44 Frank Lopez Ride N Roll Cyclery Teammate Top 5: Brian Domby
45 Anthony Maisto FloridaVelo
46 Victor Rodriguez
47 Jon Gallagher cole sport
48 Paulo Silva Advanced Cycles pb/Topview Sports Teammate Win: Pedro Medina
49 David Munoz Atlantic Shores Velo
50 Adam Baskin Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
52 Andreas Volmer Compass Cycling Team
DNF Bradley Jefferson West Coast Cycling
53 Will Larson Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
54 ? Richard Firefighters District 2 FL
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 23   Cat 3: 18   Cat 4: 2   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michel Jean
2 Jose Solis
3 Justin Ruzicka
4 Edwin Calderon sr Atlantic Shores Velo
5 Todd Vanselous West Coast Cycling
6 Whit Robinson Team Kyles Bike Shop
7 Ivan Olarte
8 Brent Cutshall
9 Jorge Mila Advanced Cycles pb/Topview Sports
10 Paul Campbell Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
11 Mark Doyle Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
12 Juan Marrufo Sons of SeaSucker
13 Benjamin Johns Ride N Roll Cyclery
14 Jonathan Stevens Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
15 Scott Lameier
16 Tom Redpath US Military Cycling Team
17 Peter Galvin Orlando Velo
18 Tony Perez Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
19 Pawel Koslak
20 Craig Emery
21 Kyle Holt
22 Robert Glaser
23 David Rankin Team Kyles Bike Shop
24 Thomas Mcneill Team Kyles Bike Shop
25 James Kretzschmar Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
26 Michael Toth Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
27 Erick Hernandez Florida Velodrome Association
28 Daniel Hobart
29 Charles Casagrande Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
30 Joe Kennedy
31 Robert Marchello Cycle4Alz Race Team
32 David Sisemore R & M
34 Paul Carrasco American Classic/Banyan Tree
35 Russell Ray Team Kyles Bike Shop
36 Claudio Macieira Team Kyles Bike Shop
37 Simon Weatherhead
38 Javier Candelaria
39 Joey Vumbaco Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
40 Shawn Mello Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
DNF Osmay Rodriguez
41 Daniel Lee Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
DNF Albert Sagnella Cycle Sport Concepts Tampa
42 James Gomillion Ride N Roll Cyclery
DNF Glenn Harsin FloridaVelo
DNF Keith Stanton Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
Finishers: Cat 3: 3   Cat 4: 24   Cat 5: 13   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ken Schofield CPO Bikes
2 William Fell Treasure Coast Racing
3 Michael Adams Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
4 Paul Harris Orlando Velo
5 Chuck Holstein FloridaVelo
6 Dallas Rose Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
7 Steve Engle Gearlink p/b Roman & Gaynor Law Teammate Top 5: Michael Adams
8 Chris Embler West Coast Cycling
9 Peter Galvin Orlando Velo Teammate Top 5: Paul Harris
10 Scott Lameier
11 Steve Noble Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
12 Steven Kurth Treasure Coast Racing Teammate Top 5: William Fell
13 Jeffrey Comfort Vision Quest Coaching
14 Michael Rigby Atlantic Shores Velo
15 Alan Korhonen West Coast Cycling
16 John Conway West Coast Cycling
17 Brian Mackie Gearlink p/b Roman & Gaynor Law Teammate Top 5: Michael Adams
18 Ed Lally Team Kyles Bike Shop
19 Martin Bates West Coast Cycling
20 Glenn Harsin FloridaVelo Teammate Top 5: Chuck Holstein
21 Michael Graham GearLink Racing INC.
22 Bentley Hargrave
23 Randy Sprigg Gearlink p/b Roman & Gaynor Law Teammate Top 5: Michael Adams
24 Jorge Leon
25 John Tanner Ride N Roll Cyclery
26 George Luft
27 Paul Williams St Pete Bicycles/Brick City Bicycle
28 Martin Kastan
29 Eddie Mullally
30 David Duke Cycle Sport Concepts Tampa
31 Michael Rhoades Treasure Coast Racing Teammate Top 5: William Fell
32 Rick Ruchotzke
33 Patrick Debs Gearlink p/b Roman & Gaynor Law Teammate Top 5: Michael Adams
Finishers: Cat 2: 5   Cat 3: 10   Cat 4: 10   Cat 5: 7   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Stuart Lamb West Coast Cycling
2 Pete Loftis Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
3 Marcus Watters Vision Quest Coaching
4 Hector Torres Atlantic Shores Velo
5 Bruce Camacho
6 Charles Griffiths Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
7 Peter Ballotta West Coast Cycling Teammate Win: Stuart Lamb
8 Julius Aulisio Treasure Coast Racing
9 Bernie Moye Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
10 Eric Lippens FloridaVelo
11 John Randolph FloridaVelo
12 Bill Knapp West Coast Cycling Teammate Win: Stuart Lamb
13 Ron Ferreira
14 Charles Cummings
Finishers: Cat 3: 3   Cat 5: 10   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Yosmani Pol rodriguez dope Team Coco's
2 Brandon Feehery UCI CT: Astellas Cycling Team
3 Sebastian Morfin Stradalli Cycle~Safftti Smart Wear
4 Darren Dowling Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
5 Martin Vecchio Netherland Rubber p/b MVP
6 Michael Chauner UCI CT: Champion System - Stans NoT
7 Hogan Sills UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
8 Marco Aledia Athlete Octane Cycling
9 Steven Perezluha Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
10 Clay Murfet
11 Billy Jones Intelligentsia Coffee
12 Bruno Moreira Aeropro p/b AXIO Cycling Team
13 Adam Myerson UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
14 Fredd Matute Performance Team by Rossetti
15 Andrew Schluck Tallahassee Velo Sport
16 Henry Willis Orlando Velo pb Asbestos.com
17 Brecht Dhaene UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
18 Matt Green UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
19 Justin Williams UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
20 Sandor A. jr. delgado NCCF/ Team Specialized Juniors
21 Ruben Companioni UCI CT: Jamis Hagens Berman
22 Rolly Weaver Pioneer Mortgage pb Yourkey.com
23 Anibal Garcia
24 Shane Braley Dom360.com
25 Jeremy smith Hoover's essential health market Orlando Velo
26 Ernie Pena FloridaVelo
27 Peter Olejniczak UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
28 Jimmy Page FloridaVelo
29 Dominic Ollivierre
30 Nathaniel Worcester Interactive Metronome p/b Mega Cycl
31 Matthew Kelley UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
32 Doug Zell Intelligentsia Coffee
33 Yip Tsang Performance Team by Rossetti
34 Christopher Collins
35 Bradley Jefferson West Coast Cycling
36 Didier Fresne FloridaVelo
37 Marc Boults Aeropro p/b AXIO Cycling Team
38 Cortlan Brown UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
39 Derek Schanze Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
40 David Pavlik Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
41 Jim Zimmer St Pete Bicycles/Brick City Bicycle
42 Roy Foley Aeropro p/b AXIO Cycling Team
43 Ryan Aitcheson
44 Rolando Hernandez Gearlink p/b Roman & Gaynor Law
45 Ricardo Hernandez
46 Jake Silverberg UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
47 Rainiel Sanchez Advanced Cycles pb/Topview Sports
48 Jason Lopez Pioneer Mortgage pb Yourkey.com
49 Jake Sitler UCI CT: Astellas Cycling Team Teammate Top 5: Brandon Feehery
50 Dan Valdes Cool Beans Racing
51 Pablo Santa cruz FloridaVelo
52 Kevin Parker West Coast Cycling
DNF Alan Korhonen West Coast Cycling
53 Scott Cugno Pioneer Mortgage pb Yourkey.com
DNF Chris St. peter Intelligentsia Coffee
DNF Mark Stein FloridaVelo
DNF Martin Bates West Coast Cycling
DNF Anthony Maisto FloridaVelo
DNF Brian Fuller JAM / NCC / Vittoria
DNF David Monismith Pioneer Mortgage pb Yourkey.com
DNF Vance James VeloBrew Cycling Club
DNF Michael Heagney Intelligentsia Coffee
Finishers: Cat 1: 29   Cat 2: 25   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pippa Greenberg West Coast Cycling
2 Tara Smith Team Kyles Bike Shop
3 Alana Shawah Team Kyles Bike Shop
4 Marie-pier Simard ste-marie
5 Christina Markel Team Kyles Bike Shop
6 Emily Cooper Wizard Racing Development Team P/B
7 Julia Fresne FloridaVelo
7 Sandra Rich Cycle Sport Concepts Tampa
8 Brande Kloster Advanced Cycles pb/Topview Sports
DNF Tish Kelly FloridaVelo
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 7   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Madison Kriek FloridaVelo
2 Ava Sykes Wizard Racing Development Team P/B
3 Brooke Botterill Team Kyles Bike Shop
4 Kathy Russell Cool Beans Racing
5 Roxanne Coates Team Kyles Bike Shop
6 Andreina Torres
7 Stacy Robinson Sorella Cycling p/b Hincapie Sports
8 Elizabeth Schuster FloridaVelo Teammate Win: Madison Kriek
9 Kayla Pratt
10 Alaina Casioppo Team Kyles Bike Shop Teammate Top 5: Brooke Botterill
11 Melanie Quinones Wizard Racing Development Team P/B Teammate Top 5: Ava Sykes
12 Nancy Raimo West Coast Cycling
13 Lily Peck Scarlet Fire presented by Matthews
14 Gabriella Dixon Interactive Metronome p/b Mega Cycl
DNF Melody Mcleod Triton Multisport Cycling Team
Finishers: Cat 4: 14   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Mallory Bryan R & M
2 Larissa Polanco Orlando Road Club
3 Rainey Alexander
Finishers: Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ava Sykes Wizard Racing Development Team P/B
2 Lily Peck Scarlet Fire presented by Matthews
3 Gabriella Dixon Interactive Metronome p/b Mega Cycl
4 Melody Mcleod Triton Multisport Cycling Team
5 Melanie Quinones Wizard Racing Development Team P/B Teammate Win: Ava Sykes
DQ Jailene Molina
DQ Danielle Rios
Finishers: Cat 4: 5   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
DQ ? Dq Leslie Molina
Finishers: Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Emily Cooper Wizard Racing Development Team P/B
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Lilly Mcleod Triton Multisport Cycling Team
2 Breeze Alexander
3 Ryann Mcleod
Finishers: Cat 4: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Antje Thamm Cycle Logic Race Team, Inc.
2 Jamie Gilgen Rise Racing p/b Cyclepath Woodbridg
3 Julia Fresne FloridaVelo
4 Sherri Stedje Best of the Bay Cyclist
5 Zoe Mullins TWENTY16 Devo presented by SHO-AIR
6 Kimberly Vaughan West Coast Cycling
7 Marjolein Pawlus Sarasota Cycling Club p/b SeaSucker
8 Holly Mathews ISCorp Cycling p/b SmartChoice MRI
DNF Dawn Decaminada West Coast Cycling
9 Kristy Neuenschwander FloridaVelo Teammate Top 5: Julia Fresne
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 8   Cat ?: 1