Log In
Tour de Tysons • Jul 17 2016
Clear, 85 degrees, wind 4 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Samuel Goldberg NCVC/UnitedHealthcare
2 Iain Mackeith NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Samuel Goldberg
3 Will Tikiob Kelly Benefit Strategies/LSV
4 Sebastian Silberman Kelly Benefit Strategies/LSV
5 Jeremy Siedor Kelly Benefit Strategies/LSV
6 Nicholas Moroney Kelly Benefit Strategies/LSV
7 George Provine Sportif Coaching Group/Patapsco Bic
8 Tobias Klein NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Samuel Goldberg
9 Ze-nable Adisalem PHOENIX BIKES
10 Connor Mahone Annapolis Bicycle Racing Team
11 Aaron Mundie Kelly Benefit Strategies/LSV Teammate Top 5: Will Tikiob
12 Jack Dempsey NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Samuel Goldberg
13 Christopher Hardee Rock Creek Velo
14 Amin As siddiqui Velocipede
Finishers: Cat 4: 3   Cat 5: 11  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ian Berry
2 Vincent Madaffari ABRT
3 Colin Fischer Fat Frogs Racing
4 Usman Zafar Team Phoenix
5 Quinn Ciccoretti NCVC/UnitedHealthcare
6 Henry Germaine
7 Luca Greenspun Rock Creek Velo
8 Jordan Werbel Rock Creek Velo
9 Erik Argueta Team Phoenix Teammate Top 5: Usman Zafar
10 Marcus Provine Bike Doctor/Bayside Velo
11 Noe Cuadra PHOENIX BIKES
12 Samuel Fuller NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Quinn Ciccoretti
13 Tyler Mahone Annapolis Bicycle Racing Team Teammate Top 5: Vincent Madaffari
14 Patrick Romano Unattached
15 Leo Watkins Phoenix Bikes
16 Tyler Stanley
17 Brendan Huebner ABRT Teammate Top 5: Vincent Madaffari
Finishers: Cat 4: 6   Cat 5: 9   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Artun Duransoy NCVC/UnitedHealthcare
2 Kai Dove Endorphin Fitness
3 Spencer Line HPC
4 Joseph Yarlott LSVKelly Benefits
5 Jackson Foster
6 Oliver Snydal Kelly Benefit Strategies/LSV
7 Roman Steis NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Artun Duransoy
8 Borja Arenzana World Cup Ski and Cycle
9 Quinn Marchionini Team Beyer Auto
10 Zander Greenspun Rock Creek Velo
11 Mason Baturka Lateral Stress Velo
12 Colten Siedor Kelly Benefit Strategies
Finishers: Cat 5: 12  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nima Ebrahimnejad Kelly Benefit Strategies/LSV
2 Michael Stearns Evolution Cycling Club p/b Long & F
3 Michael Kingery Team Beyer Auto
4 Michael King NCVC/UnitedHealthcare
5 David Osborne Artemis
6 Curtis Southern NCVC/UnitedHealthcare
7 Erik Engle Hydro Monkeys
8 Douglas Philippone Evolution Cycling Club p/b Long & F Teammate Top 5: Michael Stearns
9 Marc Frazer Kelly Benefit Strategies/LSV Teammate Win: Nima Ebrahimnejad
10 Christopher Woltemade AVC / Team Hagerstown-Washington Co
11 Victor Siegfried Evolution Cycling Club p/b Long & F Teammate Top 5: Michael Stearns
12 Geraldo Peralta WWVC Racing
13 Shaun Abell Battley Harley Davidson/Spokes Etc
14 Aric Line The Bike Lane
15 Ramon Benitez Hydro Monkeys
16 Luther Swift NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
17 Peter Lindeman NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
18 Scot Jaworski NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
19 Ronald Barry Sportif Coaching Grp/Patapsco Bicyc
20 Shawn Fenty Team Buyer Auto
21 James Johnson NCVC/ UnitedHealthCare Teammate Top 5: Michael King
22 Robb Lee Team Beyer Auto/DC Velo Teammate Top 5: Michael Kingery
23 Bob Gillespie All American Bicycle Club
24 Mark Hagen C3 20/20
25 Jeffrey Sanders AVC/Team Hagerstown-Washington Co
26 Stokely Samuel Artemis Teammate Top 5: David Osborne
27 Pedro Hijar Kelly Benefit Strategies/LSV Teammate Win: Nima Ebrahimnejad
28 David Scharff Kelly Benefit Strategies/LSV Teammate Win: Nima Ebrahimnejad
29 Guy Perotti On Site Bike Repair
30 Ray Plewacki Evolution Cycling Club p/b Long & F Teammate Top 5: Michael Stearns
31 Arturo Caraballo Evolution Cycling Club p/b Long & F Teammate Top 5: Michael Stearns
32 Kevin Gallo Squadra Coppi
33 Andrew Shaw NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
34 Thomas Godfrey NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
35 Gregory Pellegrino NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
36 Thomas Snyder NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
37 Scott Thompson Squadra Coppi
38 Carlos Goncalves CRGAutoBody.com
DNF Benjamin Basham Peaks Coaching Group
DNF Bill Gros Integrated Sports Medicine p/b Brow
DNF Marc Klein NCVC/UnitedHealthcare Teammate Top 5: Michael King
DNF Richard Melencio All American Bicycle Club
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 11   Cat 3: 21   Cat 4: 4   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nick Ilyashevich NCVC/UnitedHealthcare
2 Nathan Graham Integrated Sports Medicine p/b Brow
3 Will King Integrated Sports Medicine p/b Brow
4 Ryan Knight Charm City Cycling LLC
5 Anwar Gorham Kelly Benefit Strategies / LSV
6 Sam Nussenzweig Century Road Club Assoc
7 Christopher M. jones Route 1 Velo/Arrow Bicycle
8 Adam Fulcher Rock Creek Velo
9 Manggon Comsan Foreign Auto Services Cycling
10 Scott Wisseman Foreign Auto Services Cycling
11 Jason Luttrell District Velocity Racing p/b Bicycl
12 Will Mitchell District Taco Elite Cycling
13 Joel Waters Cutaway 3sports p/b Angus dentistry
14 Mykel Nahorniak District Velocity Racing p/b Bicycl
15 Matthew Ficke Bike Rack Racing
16 Logan Breed NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Nick Ilyashevich
17 Chris Weddington Kelly Benefit Strategies / LSV Teammate Top 5: Anwar Gorham
18 Thomas Simchak District Velocity Racing p/b Bicycl
19 Brian Rivera VeloWorks-Spokes Etc
20 Nick Taylor District Taco Cycling
21 William Mikolajczak NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Nick Ilyashevich
22 Ryan Cullen
23 Christopher Guepe Integrated Sports Medicine p/b Brow Teammate Top 5: Nathan Graham
24 Peter Steyaert Integrated Sports Medicine p/b Brow Teammate Top 5: Nathan Graham
25 Brian Barnett BPC Perfomance System
26 Steve Fife TEAM BIKE DOCTOR
27 Ryan Collins Integrated Sports Medicine p/b Brow Teammate Top 5: Nathan Graham
28 Jake Thompson Integrated Sports Medicine p/b Brow Teammate Top 5: Nathan Graham
29 Clay Moulton VeloWorks-Spokes Etc
30 Ryan Buerman Ride Cycling
31 Clifton Chamberlin Bayside Velo/Bike Doctor
32 Eric Sorensen VeloWorks-Spokes Etc
33 Justin Markunas VeloWorks-Spokes Etc
34 Dustin Dunsmore District Taco Cycling
35 David Rodgers District Taco Cycling
36 David Lopez District Taco Cycling
37 Jason Combs VeloWorks-Spokes Etc
38 Drake Jordan PTuning
39 Chris Brennan VeloWorks-Spokes Etc
40 Rasheed Jabr District Velocity Racing p/b Bicycl
41 David Campbell VeloWorks Spokes Etc
42 David Stryffeler Integrated Sports Medicine p/b Brow Teammate Top 5: Nathan Graham
43 Mark Anthony sanchez US Military Endurance Sports
DNF Thomas Bailey VeloWorks-Spokes Etc
DNF Sean Chisham VeloWorks-Spokes Etc
DNF Michael Zoeller Crosshairs Cycling p/b Bike Doctor
DNF Faisal Kamdar Velocipede P/B Quadtec Solutions
DNF Cameron Quick Syn-Fit Racing
DNF Timothy Meyers NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Nick Ilyashevich
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 27   Cat 4: 17   Cat 5: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christopher Danko NCVC/UnitedHealthcare
2 Fischer Maris
3 Hans Lellelid
4 Luis Arenzana World Cup Ski & Cycle
5 Cameron Quick Syn-Fit Racing
6 Jason Levitt Squadra Coppi
7 John Churan WWVC Racing
8 Kenneth Decker Sons United Racing Team
9 Daniel Ord VeloWorks-Spokes Etc
10 Peter Steyaert Integrated Sports Medicine p/b Brow
11 Ryan Lee V-DAY
12 John Sylvester NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
13 David Rodgers District Taco Cycling
14 Kyle Baca NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
15 Michael Anderson Phase Cycling
16 Marc Tremblay SEAVS/Haymarket
17 Matthew Kasprzak NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
18 Daniel Schoeff NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
19 Charles Santos Velocipede p/b Quadtec Solutions
20 Kelvin Scott US Military endurance sports
21 Colin Fischer Fat Frogs Racing
22 Munawar Abdul patah
23 Samuel Kristy Endorphin Fitness Juniors
24 Ian Berry
25 Christopher Dame Artemis Racing
26 Jeremy Siedor Kelly Benefit Strategies
27 Tirone Johnson PHASE Cycling
28 Lucas Beirne NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
29 Eric Brooks District Taco Cycling
30 David Lopez District Taco
31 Franklin Cao
32 Stephen Berry
33 Alexander Porter District Velocity Racing p/b Bicycl
34 Ruben Jacobo-rubio Route 1 Velo
35 Chris Brennan VeloWorks-Spokes Etc
36 Iain Mackeith NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
37 Trimane Goddard PHASE Cycling
38 Anthony Carter Getting It In Cyclists Inc
39 Marc Koblentz NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
40 Juan Constanza PHASE Cycling
41 Pete Doyle AVC/Team Hagerstown-Washington Co.
42 Samuel Goldberg NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
43 Douglass Gyatt PoWER
44 Randy Napiza NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
45 Hee Song Evolution Cycling Club p/b Long & F
DNF Lee Bacon NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
DNF Tarik Essawi velocipede
DNF Robert Jones
DNF Daniel Schnur District Velocity Racing p/b Bicycl
DNF Charles Pistole Foreign Auto Services Cycling
DNF Chris Branagan NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
DNF Terry Fuller NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Christopher Danko
DNF Faisal Kamdar Velocipede P/B Quadtec Solutions
DNF Nick Taylor District Taco Cycling
Finishers: Cat 4: 51   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Weeks Squadra Coppi
2 James Sharp
3 Wei-ting Chen
4 Jameson Harper
5 Sean Gordon Squadra Coppi Teammate Win: David Weeks
6 Steve Dorst Squadra Coppi Teammate Win: David Weeks
7 Mansur Mendizabal M Team
8 Dale Routledge
9 Joshua Einhorn
10 Timothy Smiley WWVC Racing
11 Peter Herrick NCVC/UnitedHealthcare
12 Ed Van rens
13 John Scanaliato Squadra Coppi Teammate Win: David Weeks
14 Chris Weddington Kelly Benefit Strategies/LSV
15 Matthew Asper
16 Markus Bjoerkhiem
17 Llewellyn Davis
18 Krzysztof Jedrzejewski
19 Quinn Horton East Coast Bicycles
20 Scott Coulter
21 Brandon Chiat TriPower Cycling
22 Young Kim
23 Peter Denitto VeloWorks-Spokes Etc
24 Tommy Henson NCVC/UnitedHealthcare
25 Thomas Tynan NCVC/UnitedHealthcare
26 John Barry
27 Charuwat Noppasri
28 Chris Boland
29 Arthur Beckman
30 Michael Roth Bayside Velo/Bike Doctor
31 William Longwell US Military Endurance Sports
32 Pedro Guerroro
33 Sean Murnane TRS Racing
34 Chris Mulee
35 Hunter Bailey
36 Terry Mclaughlin
37 Peter Childs
38 Steven Weiss
39 Kevin Tan
40 Bless Gomes PHOENIX BIKES
41 Larry Miller instagram.com/LLM1983III
42 James Beattie NCVC/UnitedHealthcare
43 Kevin Brownstein Evolution Cycling Club p/b Long &a
44 Josh Chase
45 Joel Hawks Sweet Spot Cycling
46 Matthew Huisman Bike Rack Racing
47 Steven Kim
48 Firman Mathis Phase Cycling
49 Pere Maya
50 Christopher Moser
51 Carl Pinkney Getting it in cyclists
52 Charles Pramawat
53 Sulinya Sirichanh
54 Tim Vandish NCVC/UnitedHealthcare
55 Edmund Zolnik
56 John Doyle
57 Elton Mancilla
58 Paul Neureiter NCVC/UnitedHealthcare
59 Kevin Kato
60 Sean Quigg
DNF Douglas Crooke Prince William Elite Racing
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 52   Cat ?: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Peter Custer Haymarket/Starlight Custom Apparel
2 Sait Arana District Taco Elite Cycling
3 Matt Mcloone BATTLEY HARLEY-DAVIDSON/SPOKES ETC.
4 Jose Escobar Battley Harley-Davidson
5 Mattison Brady District Velocity Racing p/b Bicycl
6 Jeff Dickey Juggernaut ESF
7 Steven Kusy District Velocity Racing p/b Bicycl Teammate Top 5: Mattison Brady
8 Ranjodh Gill US Military Endurance Sports
9 Peter Warner TEAM BIKE DOCTOR
10 Jonathan Marshall Integrated Sports Medicine p/b Brow
11 Sam Nussenzweig Century Road Club Assoc
12 Myles Matteson NCVC/UnitedHealthcare
13 Hayden Westberry CHEERBACKS of Fat Frogs Racing
14 Daniel Proulx Bayside Velo/Bike Doctor
15 Andrew Shelby TEAM BIKE DOCTOR
16 Connor Ryan Battley Harley-Davidson Teammate Top 5: Matt Mcloone
17 Constantin Schreiber Arizona State University
18 Michael Russo BATTLEY HARLEY-DAVIDSON/SPOKES ETC. Teammate Top 5: Matt Mcloone
19 Paul Lengermann District Taco Elite Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
20 Donald Brew Team Beyer Auto
21 Paul Rades
22 Jacob Miller The Electric Banana Cycling Project
23 Thomas Humphreys BATTLEY HARLEY-DAVIDSON/SPOKES ETC. Teammate Top 5: Matt Mcloone
24 Frank Cundiff A team has no name
25 Christopher Hair NCVC/UnitedHealthcare
26 Luther Swift NCVC/UnitedHealthcare
27 Juan Arana District Taco Elite Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
28 Patrick Jarenwattananon District Velocity Racing p/b Bicycl Teammate Top 5: Mattison Brady
29 Evan Wheeler NCVC/UnitedHealthcare
29 Evan Wheeler NCVC/UnitedHealthcare
30 David Gates NCVC/UnitedHealthcare
31 Michael King NCVC/UnitedHealthcare
32 Andrew Friend District Taco Elite Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
33 Lucas Farr Haymarket/Starlight Custom Apparel Teammate Win: Peter Custer
34 Michael Stearns Evolution Cycling Club p/b Long & F
35 David Fuentes dope Evolution Cycling Club p/b Long & F
36 Paul Mica Team Beyer Auto
37 Mark Hyatt Team Beyer Auto
38 Mark Sommers Team Beyer Auto
39 Douglas Philippone Evolution Cycling Club p/b Long & F
40 Patrick Hogan ABRT
DNF Anthony Abate District Velocity Racing p/b Bicycl Teammate Top 5: Mattison Brady
DNF Jon Balatbat WWVC
DNF Filagot Dinku District Taco Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
DNF John Dove District Taco Elite Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
DNF Daniel Villaflor-drumwright District Taco Elite Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
DNF Kevin Gottlieb Team Beyer Auto
DNF Francis Heymann District Taco Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
DNF Aaron Hotaling District Velocity Racing p/b Bicycl Teammate Top 5: Mattison Brady
DNF Kate Kirkpatrick
DNF Russell Langley BATTLEY H-D/SPOKES ETC Teammate Top 5: Matt Mcloone
DNF Ryan Mckinney Team Beyer Auto
DNF Nessim Mezrahi District Velocity Racing p/b Bicycl Teammate Top 5: Mattison Brady
DNF Gustav Ohrstrom Haymarket/Starlight Custom Apparel Teammate Win: Peter Custer
DNF David Stryffeler Integrated Sports Medicine p/b Brow
DNF Brad Thompson Amoroso's/TSV
DNF Geoffrey Tiblin SEAVS/Haymarket
DNF Dan Underwood Evolution Cycling Club p/b Long & F
DNF Peter Whitlock Team Pete
DNF Marc Frazer Kelly Benefit Strategies/LSV
DNF David Scharff Kelly Benefit Strategies/LSV
DNF Geraldo Peralta WWVC
DNF Pedro Hijar Kelly Benefit Strategies/LSV
DNF Benjamin Basham Peaks Coaching Group
DNF Osiris Hoil District Taco Cycling Teammate Top 5: Sait Arana
DNF Ross Marklein District Velocity Racing Teammate Top 5: Mattison Brady
DNF Nima Ebrahimnejad Kelly Benefit Strategies/LSV
DNF Eli Hengst Battley Harley-Davidson Teammate Top 5: Matt Mcloone
Finishers: Cat 1: 20   Cat 2: 33   Cat 3: 12   Cat 4: 1   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Hannah Ye
2 Cassie Bopf Rock Creek Velo
3 Leeya Wang HPC
4 Madelaine Bacon NCVC/UnitedHealthcare
5 Samara Cathirell Phoenix Bikes
Finishers: Cat 4: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nicole Madaffai ABRT
2 Evelyn Murcia PHOENIX BIKES
Finishers: Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Katherine Sarkisov Rock Creek Velo
2 Anna Avila RCV Teammate Win: Katherine Sarkisov
3 Maize Wimbush Getting It In Cyclists Inc
4 Lidia Cusack Rock Creek Velo Teammate Win: Katherine Sarkisov
5 Krishna Gupta Rock Creek Velo Teammate Win: Katherine Sarkisov
6 Alexa Avila RCV Teammate Win: Katherine Sarkisov
7 Azyra Franklin Getting it in cyclist Inc.
8 Alexia Klein NCVC/UnitedHealthcare
Finishers: Cat 4: 7   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Alexis Zink NCVC/UnitedHealthcare
2 Ainhoa Perez-diez ABRT
3 Mary Breed NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Alexis Zink
4 Erin Bougie NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Alexis Zink
5 Kristin Anderson NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Alexis Zink
6 Michele Scherer Bike Stop Velo Femmes p/b BMC
7 Melissa Tallent Haymarket/Starlight Custom Apparel
8 Kaitlyn Mittan VeloWorks Spokes Etc
9 Lisa Young NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Alexis Zink
10 Joanne Neukirchen NCVC/UnitedHealthcare Teammate Win: Alexis Zink
11 Tina Pai VeloWorks-Spokes Etc
12 Ann Mcelvein Rock Creek Velo
13 Christine Fuentes Evolution Cycling Club p/b Long & F
DNF Sue Mcquiston ABRT Teammate Top 5: Ainhoa Perez-diez
DNF Sophie Mittelstadt JET Cycling
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 4   Cat 3: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Angela Parrotta Team Sticky Fingers
2 Emma Humphreys Rock Creek Velo
3 Uma Gupta Rock Creek Velo
4 Hannah Ye
5 Kim Bailey VeloWorks-Spokes Etc
6 Lauren Nesbitt Phase Cycling
7 Viviane Espinoza NCVC/UnitedHealthcare
8 Raymonda Yeh BIKE DOCTOR/VISIT FREDERICK
9 Teresa Amundson NCVC/UnitedHealthcare
10 Rachael Hall Artemis Racing
11 Cayce Troxel
12 Jamie Morton VeloWorks-Spokes Etc Teammate Top 5: Kim Bailey
13 Meike Marshall Phase
14 Lauren Peterson NCVC/UnitedHealthcare
15 Amanda Zayas u.s.military endurance sports team
16 Claudette Pilger
Finishers: Cat 4: 15   Cat ?: 1