Log In
Historic Roswell Criterium • Apr 29 2012
Clear, 78 degrees, wind 3 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 James Todd Frazier Cycling
2 Alexander Dijkema Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
3 Nick Oestreich Junior Flyers
4 Spencer Ramthun
5 Blake Johnson Cycle-Therapy GA
6 Prithvi Gummadi Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
7 Mikey Waine Junior Flyers Teammate Top 5: Nick Oestreich
8 Blake Wilson Frazier Cycling Juniors Teammate Win: James Todd
9 Toby Wakelin Frazier Cycling Juniors Teammate Win: James Todd
10 Aditya Gummadi Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
11 Davis Branyon Frazier Cycling Juniors Teammate Win: James Todd
12 Rishi Teja mocherla Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
13 Christian Corsello Fulton Flyers Cycling Club
14 David Worsnop Junior Flyers Teammate Top 5: Nick Oestreich
15 Ian Schirmer Frazier Cycling Juniors Teammate Win: James Todd
16 Sean Branyon Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
17 James Groberty
18 Reece Latham Junior Flyers Teammate Top 5: Nick Oestreich
19 James Stuart
20 Thayne Dean Frazier Cycling Teammate Win: James Todd
21 Alec Weigel Orlando Road Club Inc
22 Owen Braunecker Junior Flyers Teammate Top 5: Nick Oestreich
Finishers: Cat 4: 8   Cat 5: 13   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Phil O'donnell
2 Johnathan Brown
3 Brandon Pruett Rome Velo
4 William Ruhter
5 Fletcher Lydick Frazier Cycling
6 Robert Monahan Desire Title Racing
7 Luke Broadwell Junior Flyers
8 Daniel Rudalev Iron Data Racing
9 Clayton Burke Junior Flyers
10 Nicholas Collins
11 Justin Bashe Frazier Cycling Juniors Teammate Top 5: Fletcher Lydick
12 Haegan Altizer Junior Flyers
13 Parker Haney Frazier Cycling Teammate Top 5: Fletcher Lydick
14 Alex Wexler
15 James Todd Frazier Cycling Teammate Top 5: Fletcher Lydick
16 Brandon Pruett Rome Velo Teammate Top 5: Brandon Pruett
17 Willem Kaiser
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 6   Cat 4: 4   Cat 5: 3   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Emilio Asconeduy
2 Christopher Cundiff Bicycles Etc.
3 Kent Wheeler
4 Michael Burns
5 Jason Snow
6 Tony Scott
7 Unknown Rider
8 Ryan Saylor
9 Charles Rossignol Litespeed-BMW
10 Steven Carpenter
11 Ryan Pumpian North Georgia Cycling Association,
12 Thomas Godfrey NCVC/UnitedHealthcare
13 Scott Staubach Depaula Racing
14 Brian Derose Deeds Publishing
15 Daniel Asbury L5Flyers p/b Quantum Mechanics
16 Oleg Tanovitchi
17 Mike Buechel Hollander Benelux Racing p/b Badger
18 Ryan Brooks
19 Joseph Duhon
20 Rick Riciubrrson
21 Dan Klapheke
22 Herber Cristino
23 Jonny Mazero
24 Paul Duffy Team Mission Source-NGCA
25 Michael Carter
26 Todd Muller Deeds Publishing
27 Brad Reed
28 Ben Cullini
29 Lee Showers BeckJanitorial.com
30 Xavier Cortez Team Mission Source-NGCA
31 Gregory Brown
32 Carlos Daez
33 Steve Simmons
34 Igor Rudalev Iron Data Racing
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 10   Cat 3: 8   Cat 4: 2   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andy Lougher Iron Data Racing
2 Steven Carrell Peachtree Bikes
3 Joseph Ruf Madison Cycles
4 Kirk Corsello Iron Data Racing Teammate Win: Andy Lougher
5 Gene Samuel
6 Terry O'toole
7 Jose Guzman James Vincent Bicycles/JV Racing
8 Steve Middleton Reality Bikes
9 Chuck Schmidt L5Flyers p/b Quantum Mechanics
10 Firmon Hardenbergh Peachtree Bikes Teammate Top 5: Steven Carrell
11 Robert Gregory
12 Keith Lamberson Iron Data Racing Teammate Win: Andy Lougher
13 James T gotsick
14 Mark Brackenbury North Georgia Cycling Association,
15 Dale Hair Global BMW-Mini p/b Economy Honda M
16 Tom Ramthun
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 8   Cat 3: 3   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Novak Hi-Tech
2 Ariel Mendez-penate Champion System p/b Stan's NoTubes
3 Leonardo Marquez Lifetime Bikes Loganville
4 Matthew Russell Scenic City Velo
5 Alexander Gil Flying Ace Cycling Club
6 Ruben D delcristo
7 Joseph Ruf Madison Cycles
8 Michael Russell Lifetime Bikes Loganville Teammate Top 5: Leonardo Marquez
9 Garey Gomez HomeSmart/L5Flyers
10 Mitchell Jacaruso Champion System p/b Stan's NoTubes Teammate Top 5: Ariel Mendez-penate
11 Robert Vachon Bicycle Works
12 Henry Willis The Fit Lab
13 Stephen Leotis Doulos Cycling
14 Andrew Hodges Frazier Cycling
15 Ranjodh Gill US Military Cycling Team Fueled by
16 Nick Fishbein Hincapie Cycling
17 Johnathan Freter Cleveland Clinic Sports Health - RG
18 Nicholas Nichols Hub Endurance Chattanooga
19 Sergio Atocha Champion System p/b Stan's NoTubes Teammate Top 5: Ariel Mendez-penate
20 Daniel Rudalev Iron Data Racing
21 Bradley Davis Peachtree Bikes
22 David Carpenter Rasmussen Bike Shop
23 Willie Payton
24 Oliver Flautt Athens Velo Club
25 James T gotsick Iron Data Racing
26 Evon Wynn Knapp's Cyclery Racing
27 Shannon Williams Swiftwick Factory Racing p/b Cumber
28 Myles Lietzke CBC Racing Team
29 Matt Brown Krystal Elite Cycling Team
30 Dustin Greer
31 Broderick Hartley JET Cycling
32 Luke Broadwell Junior Flyers
33 Robert Cotrell L5Flyers p/b Quantum Mechanics
34 Nolan Tankersley Tri Cities Road Club
35 Ty Tagami HomeSmart/L5Flyers
36 Clark Hurst
37 Mclean Harris Smyrna Bicycles
38 Drago Cepar Depaula Racing
39 Isaac Strickland BeckJanitorial.com
40 Valentin Todorow Peachtree Bikes
41 Chad Strickland HomeSmart/L5Flyers
42 Giancarlo Bianchi Flying Ace Cycling Club Teammate Top 5: Alexander Gil
43 Johnathan Brown Hot Tubes Development Cycling Team,
44 Litespeed Rider bib on wrong side
45 Ricardo Perez
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 24   Cat 3: 14   Cat 4: 3   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Lavenhagen 352 Racing p/b Bikes and More
2 Alan Dawkins Hub Endurance Chattanooga
3 Alexander Dijkema Frazier Cycling
4 Austin Sholly
5 Richard Buning 352 Racing p/b Bikes and More Teammate Win: David Lavenhagen
6 Ryan Cleary Round Here Racing
7 Chris Mcgee Rome Velo
8 Mclean Harris Smyrna Bicycles
9 Michael Gearren ii Full Spectrum Racing
10 Spencer Whittier Hub Endurance Chattanooga Teammate Top 5: Alan Dawkins
11 Tony Esposito BBC p/b WheelWorx
12 Steve Simmons North Georgia Cycling Association,
13 Fletcher Lydick Frazier Cycling Teammate Top 5: Alexander Dijkema
14 George Garvick
15 Ryan Brooks BeckJanitorial.com
16 Ryan Fisher 352 Racing p/b Bikes and More Teammate Win: David Lavenhagen
17 Brandon Rudin Headstrong
18 Thomas Ramthun BeckJanitorial.com
19 Ryan williams Unattached
20 Paul Duffy Team Mission Source-NGCA
21 Robert Cotrell L5Flyers p/b Quantum Mechanics
22 Clark Hurst
23 Jeff Brown
24 Daniel Broshar Drummond Racing
25 Grayson Tudor Peachtree Bikes
26 Prithvi Gummadi Frazier Cycling Teammate Top 5: Alexander Dijkema
27 Olbap Rojas AeroCat Cycling
28 Shawn Shields
29 Carlos Paez
30 Gabriel Eugene denes Georgia Cycling Inc.
31 Kevin Bevis Steel City Cycling
32 Jacinto Oliveros
33 Jerry Andrick Reality Bikes
34 Mark Brackenbury North Georgia Cycling Association,
35 Justin Schmidt North Georgia Cycling Association,
36 David Monismith 352 Racing p/b Bikes and More Teammate Win: David Lavenhagen
37 Jon Woodroof Faster Mustache
38 Jack Easter Drummond Racing
39 Nathaniel Rowe Georgia Institute of Technology
40 Mchael Fitzgerald L5Flyers p/b Quantum Mechanics
41 Dan Klapheke North Georgia Cycling Association,
42 Eduardo Avila Peachtree Bikes
43 Reginald Pineda Deeds Publishing
44 Dan Busch BeckJanitorial.com
45 Chad Cheadle Colavita Racing, Inc.
46 Tracy Terpstra Scenic City Velo
47 Wesley Gass Smyrna Bicycles
48 Moive Star kerns Krystal Cycling Team
49 Ian Prunier Smyrna Bicycles
50 Brian Lowery BeckJanitorial.com
51 Chris Kaiser Smyrna Bicycles
52 Brandon Taylor Doulos Cycling
53 James Delong Krystal Elite Cycling Team
54 Taylor Bosch VeloBrew Cycling Club
Finishers: Cat 3: 27   Cat 4: 27  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luke Barton
2 Jonathan Austin Peachtree Bikes
3 Brad Jacobs Round Here Racing
4 Connor Ardrey
5 Steven Sparks U of Alabama
6 Ryan williams Unattached
7 Noah Hendrix Caney Fork Racing
8 Marcelo Martino Lifetime Bikes Loganville
9 Daudi Cobb
10 David Bowers
11 Scott Slusher
12 Scott Morris Lifetime Bikes Loganville
13 Randy Rogers Doulos Cycling
14 Joseph Koch University of Georgia
15 Nick Rogers Drummond Racing
16 Shawn Shields
17 Kevin Bevis Steel City Cycling
18 Jerry Andrick Reality Bikes
19 Ben Webster Caney Fork Racing
20 Marc Wong L5Flyers p/b Quantum Mechanics
21 Sean Philyaw Dingo Race Productions, LLC
22 Justin Bashe Frazier Cycling Juniors
23 Nathaniel Rowe Georgia Institute of Technology
24 Erik Van name L5Flyers p/b Quantum Mechanics
25 Johnny Mayero Frazier Cycling
26 Matthew Burks Birmingham Bicycle
27 Justin Meschler
28 Jared Senfeld
29 Steven Tarry Toyota Forklifts/Sport Factory
30 Calvin Perry Depaula Racing
31 Duane Brooks Krystal Elite Cycling Team
32 Brian Lafluer
33 Michael Neslon
Finishers: Cat 1: 1   Cat 4: 21   Cat 5: 10   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luke Barton
2 Leg Tanovitchi
3 Duane Brooks Krystal Elite Cycling Team
4 Darrell Farlow North Georgia Cycling Association,
5 Gregory Brown realitybikes.com
6 Heber Cristino Lifetime Bikes Loganville
7 Daudi Cobb
8 Justin Meschler
9 Allan Emmons Reality Bikes
10 Todd Gould Rome Velo
11 Jim Campbell
12 Brian Coll North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
13 Greg Latham Team Mission Source-NGCA
14 Harold Franco Team Mission Source-NGCA
15 Marc Wong L5Flyers p/b Quantum Mechanics
16 Thomas Freckmann
17 Jerry Andrick Reality Bikes
18 Anthony Fleming
19 Marvin Rivera
20 Jack Easter Drummond Racing
21 Kyle Emerson realitybikes.com Teammate Top 5: Gregory Brown
22 Jim Palmer
23 David Haney Frazier Cycling
24 Kevin Walsh Carolina Bicycle Company
25 George Valentine North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
26 Michael Ingmire
27 Sean Philyaw Dingo Race Productions, LLC
28 Louis Leclerc Team Mission Source-NGCA
29 Tim Smith Team Mission Source-NGCA
30 Peter Holmes
31 Bill Rule Doulos Cycling
32 David Braunecker Team Mission Source-NGCA
33 Steve Stanislaus North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
34 Steven Tarry Toyota Forklifts/Sport Factory
35 Greg Bryant Doulos Cycling
36 Stephen Albright NashvilleCyclist.com
37 Moive Star kerns Krystal Cycling Team
38 Sean Hodgson
39 Matthew O'connell
40 Brian Wagner International Christian Cycling Clu
41 Tracy Terpstra Scenic City Velo
42 Corey Bobo North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
43 Chris Kuhn Round Here Racing
44 Arnaldo San martin Round Here Racing
45 Joseph Gasser Team Mission Source-NGCA
46 Steve Riley North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
47 Stacy Hapgood North Georgia Cycling Association, Teammate Top 5: Darrell Farlow
48 Brandon Taylor Doulos Cycling
49 Modesto Diaz Southern Crescent Cycling
50 Ruben Espinosa
51 Duane Hebert Frazier Cycling
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 36   Cat 5: 11   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Benjamin Zawacki Team Mountain Khakis
2 Kevin Mullervy
3 Bobby Lea Pure Energy Cycling-ProAirHFA
4 Ben Chaddock
5 Ivan Dominguez
6 Emile Abraham Latino Cycling Team
7 John Murphy
8 Cole House
9 Carlos Alzate escobar Team Exergy
10 Frank Travieso Team Coco's
11 John Grant Texas Roadhouse Cycling Team P/B Mo
12 Luke Keough Mock Orange Racing
13 Conor Mullervy
14 Rafael Meran
15 Leonardo Marquez Lifetime Bikes Loganville
16 Neil Bezdek Team Mountain Khakis Teammate Win: Benjamin Zawacki
17 Thomas Gibbons
18 Euris Vidal
19 Sterling Magnell McGuire Cycling Team
20 Lucas Wardein FloridaVelo
21 Ed Veal
22 Jean Michel lechance
23 Thomas Brown Team Mountain Khakis Teammate Win: Benjamin Zawacki
24 Brendan Cornett TBB Sports
25 Adam Leibovitz Kentucky Flyers Cycling Inc
26 Gavriel Epstein Champion System p/b Stan's NoTubes
27 Alexander Bremer Foundation
28 Chad Hartley RACC pb GG
29 Luis Zayas EBP Racing Team
30 Isaac Howe
31 Gevan Samuel
32 Benjamin Renkema Team Athletix Benefitting Globalbik
33 Philip O'donnell Hot Tubes Development Cycling Team,
34 Dylan Degan
35 Jesse Keough Champion System p/b Keough Cyclocro
36 Jackie Simes
37 Daniel Chabanov Foundation
38 Allan Rego Champion System p/b Stan's NoTubes
39 Kyle Knott Team Athletix Benefitting Globalbik
40 Synjen Marrocco CCB Racing
41 Anthony Hall Champion System p/b Stan's NoTubes
42 Eric Stubbs GearLink Racing INC.
43 David Goodman Athens Velo Club
44 Jonathan Atkins Coweta Cycling
45 Jonathan Atwell Team United Healthcare Georgia/The
46 Pat Lemieux Texas Roadhouse Cycling Team P/B Mo
47 Timothy Rugg Champion System p/b Stan's NoTubes
48 Claudio Arone
49 Brandon Spencer
50 Juan Carlos arias
51 Yusuke Higuma
52 Maikel Matos Team Coco's
53 Barry Miller Pure Energy Cycling-ProAirHFA Teammate Top 5: Bobby Lea
54 Blake Anton TEAM CLIF BAR Cycling
55 David Wenger Bicycle Sport Shop pb Integrity
56 Brian Arne Low Country Racing Elite Team
57 David Cueli Team Cocos
58 Colin Jaskiewicz Champion System p/b Stan's NoTubes
59 Kenneth Ng
60 Jose Frank rodriguez
61 Andrew Scarano Team United Healthcare Georgia/The
62 Matt Brooks Team Type 1- Development
63 Jacob Hill Firefighters Racing p/b Advocare
64 Nicholas Keough Champion System p/b Keough Cyclocro
65 Marco Aledia Cleveland Clinic Sports Health - RG
66 Mark Brown Team Ville LLC
67 Andrew Joseph smith Depaula Racing
68 Clay Murfet
69 Victor Riquelme
70 Jared Nieters XO COMMUNICATIONS p/b CISCO
71 J gabriel Lloyd XO COMMUNICATIONS p/b CISCO
72 David Guttenplan The 706 Project
73 Chad Burdzilauskas Texas Roadhouse Cycling Team P/B Mo
74 Tony Scott Peachtree Bikes
75 Eric Losak TEAM CLIF BAR Cycling
76 Jim Baldesare Mass Bay Road Club
77 David Williams Team Priority Health
78 Demis Aleman
79 Ryan Mele Stan's NoTubes/AXA Equitable
80 Adam Myerson Team Mountain Khakis Teammate Win: Benjamin Zawacki
81 Name Missing
82 Tim Hall NashvilleCyclist.com
83 Yosmani Pol rodriguez dope Team Coco's
84 Andres Alzate
85 Hank Beaver LITESPEED-BMW
86 John Bergmann TEAM CLIF BAR Cycling
87 Alejandro Guzman Foundation
88 Marc Williams Team Athletix Benefitting Globalbik
89 Thomas Nankervis
90 Richard Reddell Team Party Time
91 Frank Cundiff Celerity Cycling p/b Brooks Systems
Finishers: Cat 1: 59   Cat 2: 13   Cat 4: 1   Cat 5: 4   Cat ?: 14  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Laura Van gilder Mellow Mushroom Pizza Bakers
2 Erica Allar RideClean/PatentIt.com
3 Sarah Fader Tradewinds Racing
4 Elizabeth Morse hill ZMOTION Racing Team
5 Alexis Ryan Team TIBCO II
6 Lindsay Bayer XO COMMUNICATIONS p/b CISCO
7 Colleen Gulick Pure Energy Cycling-ProAirHFA
8 Lenore Pipes River CIty Women's Racing
9 Addy Albershardt NOW and Novartis for MS
10 Carrie Cash wootten Pedal The Cause
11 Vanessa Drigo Vanderkitten-Focus
12 Cheryl Fuller-muller Louis Garneau Factory Team
13 Jocelyn Setter Stranamanti Cycling
14 Christy Keely Team Kenda presented by Geargrinder
15 Stacey Jensen Team Kenda
16 Kristen Meshberg Spidermonkey Cycling
17 Colleen Paine Team Kenda
18 Kathryne Carr Paceline Projects pb Veloforma
19 Valeria Galeano Rose Bandits
20 Rebecca Larson Athens Velo Club
21 Kristin Lotito Houlihan Lokey
22 Lauren Komanski PainPathways Cycling Team
23 Ann Koehler Modry/Evergreen Partners
24 Sara Clafferty ABRT (Annapolis Bicycle Racing Team
25 Debbie Milne MSMOC
26 Morgan Patton Team Type 1
27 Melissa Ross Team Kenda
28 Arley Kemmerer MVP Health Care Cycling
29 Kristen Lasasso
30 Mandy Marquardt Team Type 1
31 Hannah Miller PainPathways Cycling Team
32 Erica Chard Pepper Palace/Spin-Tech Training pb
33 Amy Phillips Mystique Cycling Team
34 Liz Gerrity Team Kenda
35 Zoe Frazier Frazier Cycling
36 Kathryn Clark Team Kenda
37 Jennifer Schuble
38 Christine Roettger Pedal The Cause
39 Kate Ross Pepper Palace/Spin-Tech Training pb
40 Laura Parsons Rose Bandits
Finishers: Cat 1: 23   Cat 2: 15   Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ann Weigel Orlando Road Club Inc
2 Isabella Brookshire DIY Junior Development Team p/b ABR
3 Salma Huque Junior Flyers
4 Madeleine Haney Frazier Cycling
5 Kate Eckrote Frazier Cycling
6 Mackenzie Collins Orlando Road Club Inc Teammate Win: Ann Weigel
7 Sophia Broadwell Junior Flyers Teammate Top 5: Salma Huque
8 Lesly Perez
9 Annalise Oestreich Junior Flyers Teammate Top 5: Salma Huque
10 Holly Wakelin Frazier Cycling Juniors Teammate Top 5: Madeleine Haney
11 Angelica Corsello Fulton Flyers Cycling Club
Finishers: Cat 4: 10   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Diana Ramos Junior Flyers
2 Megan Rogers Scenic City Velo
3 Sophie Wakelin Frazier Cycling Juniors
4 Cara Beth branyon Frazier Cycling
Finishers: Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Debbie Prouty Savannah Wheelmen
2 Katie Herman Louis Garneau Factory Team
3 Diana Ramos Junior Flyers
4 Salma Huque Junior Flyers
5 Evelyn Ewing Peachtree Bikes
6 Autumn Holt Colavita Racing, Inc.
7 Meghan Degan
8 Christy Brown Mystique Cycling Team
9 Jenny Delong Mystique Cycling Team
10 Elizabeth Lee Louis Garneau Factory Team Teammate Top 5: Katie Herman
11 Tina Locklear Rome Velo
12 Christina Panella
13 Janet Trubey Pepper Palace/Spin-Tech Training pb
14 Kim Schaper Louis Garneau Factory Team Teammate Top 5: Katie Herman
15 Frances Sledge Fairhope Bicycle Company
16 Ann Weigel Orlando Road Club Inc
17 Megan Rogers Scenic City Velo
18 Kelli Rogan West Coast Wheelmen
19 Sophia Broadwell Junior Flyers Teammate Top 5: Diana Ramos
20 Kate Eckrote Frazier Cycling
21 Shauna Staveley
22 Sophie Wakelin Frazier Cycling Juniors
23 Victoria Haney Frazier Cycling
24 Caleigh Hebert Frazier Cycling Juniors
Finishers: Cat 3: 4   Cat 4: 20