Log In
Litespeed BMW Twilight Criterium • Aug 15 2015
Clear, 84 degrees, wind 0 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Crater
2 Emile Abraham Texas Roadhouse Cycling p/b Stradal
3 Brian Teipen Nouveau Velo Cycling Team
4 Christopher Brown Litespeed-BMW
5 Isaac Strickland Velocity Racing & Cycling Inc
6 Jan Kolar Century Road Club Assoc
7 Mark Burroughs Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
8 Steve Simmons North Georgia Cycling Association I
9 Sean Philyaw Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
10 Brian Derose
11 Jake Andrews Cherry St. Cycles
12 Paul Duffy North Georgia Cycling Association I
13 Jeffrey Brooks Scenic City Velo
14 Chad Salla Energy Velo Club
15 Damien Dunn Peachtree Bikes
16 Brad Parkerson
17 Todd Muller Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
18 Richard Keller Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
19 Wes Parrish Litespeed-BMW Teammate Top 5: Christopher Brown
20 Daudi Cobb Peachtree Bikes
21 John Stowe Cherry St. Cycles
22 Robby Bryant L5Flyers p/b Preston Partnership
23 Darren Comer Litespeed-BMW Teammate Top 5: Christopher Brown
24 Eric Anderson Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
25 Jeff Brown
26 Tyrone Edwards
27 Jed Young PCP Race Team
28 James Cunningham Team Greenville Health System
29 Gregory Brown North Georgia Cycling Club/ Team Pr
30 Jason "jj" Hancock Cyclonauts Racers Inc.
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 13   Cat 3: 4   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andy Lougher Giordana p/b Reality Bikes
2 Kirk Corsello q
3 Igor Rudalev Century Road Club Assoc
4 Patrick Weddell Team Greenville Health System
5 Carter Schmeck 0
6 Theron Colucci The Bicycle Doctor Masters Racing T
7 Greg Spaeth Team Mission Source / NGCA
8 Dan Klapheke North Georgia Cycling Association I
9 Brendan Sullivan Century Road Club Assoc Teammate Top 5: Igor Rudalev
10 Michael Burns Nouveau Velo Cycling Team
11 Richard Fuqua Velocity Racing & Cycling Inc
12 Ty Tagami L5Flyers p/b Preston Partnership
13 Jonathan Atkins Velocity Racing & Cycling Inc
14 Creed Sewell
15 Todd Stout Atlantic Velo
16 Kirk Port Constellation Cycling
17 Brad Harper Team Mission Source / NGCA
18 Robert Watkins Amore & Vita-USA Racing
19 Gregory Smith Velocity Racing & Cycling Inc
20 ? Henry xXx Racing
21 Tom Golden Village Volkswagen Cycling Team
22 Rod Michael 0 Teammate Top 5: Carter Schmeck
23 Matthew Given
24 Michael Fitzgerald L5Flyers p/b Preston Partnership
Finishers: Cat 1: 7   Cat 2: 11   Cat 3: 4   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brian Brown
2 Andres Castro
3 Paul Mittelstadt Team Beyer Auto
4 Richard Mauney Toyota Forklifts of Atlanta
5 John Turner 0
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Stella
2 Alexander Hale
3 Adam Carll
4 Drew Rosedale
5 Michael Montgomery
6 James Stuart North Georgia Cycling Association I
7 Michael Packard
8 Geremy Van azkol
9 Daniel Graves North Georgia Cycling Club/ Team Pr
10 David Baker
11 Nathan Bolster
12 Wesley Frank Velocity Racing & Cycling Inc
13 Paul Chickester
14 Sam Voigt
15 Keyur Bhatnagar
16 Christopher Bellizzi
17 Michael Harris
18 Daniel Evans
19 Tim Abbott Britebyte
20 Dave Mallis Britebyte
21 Ivan Wademan Britebyte
Finishers: Cat 5: 13   Cat ?: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Robbins Scenic City Velo
2 Dylan Cantrell Asheville Youth Cycling Club
3 Alex Winnicki Greensboro Velo Club
4 Chad Conley East Point Track Club
5 Jonathan Hauck
6 Gabriel Mendez Frazier Cycling
7 David Vargas
8 Kevin O'donnell Nautical Gnar Track Team
9 Jeremy Spafard Prima Tappa Cycling
10 Christian Cherniak North Georgia Cycling Association I
11 Alexander Bender Hilton Head Cycling/Robson Forensic
12 Tim Spackman
13 Ben Rothschild Georgia Institute of Technology
14 Justin Schmidt Team Mission Source / NGCA
15 Jonathan White J.Brown p/b Ms.Roses
16 Spencer Crowe Cycle Haus Racing
17 Taylor Davis
18 Pablo Di marco North Georgia Cycling Association I
19 Jeffrey Avans
20 Evan Glowiak US Military Endurance Sports
21 Daniel Podratsky Prima Tappa Cycling
22 Travis Neumuller North Georgia Cycling Association I
23 Michael Garrison North Georgia Cycling Association I
24 Robbin Rahman L5Flyers p/b Preston Partnership
25 Gavin Alexander
26 Davis Branyon Frazier Cycling
27 Tracy Honeycutt North Atlanta Riding Club
28 Lino Asiatico Southern Crescent Cycling
29 Jackson Gilbert Georgia Tech Cycling
30 Alisher Vokhobov
31 Olbap Rojas
32 Andrew Luettgen Prima Tappa Cycling p/b Mansfield O
33 Liam Ainslie
34 Adam Hewitt LNC Racing p/b Octane
35 Drago Cepar Round Here Racing
36 Jason "jj" Hancock Cyclonauts Racers Inc.
37 Tommy Morrison
38 Marc Wong L5Flyers p/b Preston Partnership
39 Trey Griffin PCP Race Team
40 Jed Young PCP Race Team
41 Mark Schulz Frazier Cycling
42 Calvin Cheung North Georgia Cycling Association I
Finishers: Cat 3: 34   Cat 4: 4   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Heath Frazier Cycling
2 Joe Young
3 Jeffrey Burgoon Smyrna Bicycles
4 Huntley Nash
5 Tim Mondor Alpha Bikes Race Team
6 Tom Golden Scenic City Velo
7 W. Harrison nguy Frazier Cycling Teammate Win: David Heath
8 Kenny Gilead Southern Crescent Cycling
9 Eric Calder Les Amis/Up State Junior Cycling
10 Thomas Cross jr North Georgia Cycling Association I
11 David Wilkie RAPHA CYCLING CLUB
12 John Wilkes
13 Ovirne Lopez Dingo Race Productions LLC
14 Brian Hale Hilton Head Cycling Inc
15 Jeff Moore L5Flyers p/b Preston Partnership
16 Aaron Meyers Alpha Bikes Race Team Teammate Top 5: Tim Mondor
17 Chris Robinson
18 Devin Vernick
19 Mike Surgen
20 Max Perethian Reality Bikes Ambassador
21 Trey Kincaid
22 Benjamin Spangler L5Flyers p/b Preston Partnership
23 Matthew Murawski
24 Eric Thiele
25 Ben Callaway L5Flyers p/b Preston Partnership
26 Blake Wilson Frazier Cycling Teammate Win: David Heath
27 Josh Campbell
28 Nicolas Federico Frazier Cycling Teammate Win: David Heath
29 Robert Conlon Frazier Cycling Teammate Win: David Heath
30 Brian Field
31 Keith Werle North Georgia Cycling Association I
32 John Strickland Prima Tappa Cycling
33 Matthew O'connell L5Flyers p/b Preston Partnership
34 Greg Malautea
35 Stephen Baxter North Georgia Cycling Association I
36 Devin Vernick L5Flyers p/b Preston Partnership
Finishers: Cat 4: 34   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Thomas Brown The 706 Project
2 Mehdi Benhamouda
3 Frank Travieso The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
4 Emile Abraham Kentucky Flyers Cycling Inc
5 Parker Kyzer Finish Strong Elite Cycling Team p/
6 Andrew Scarano The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
7 Nicola Dalsanto Amore & Vita-USA Racing
8 Tim Henry Litespeed-BMW
9 Jason Chatham Litespeed-BMW
10 Brandon Pruett Litespeed-BMW
11 Franklin Deese Cyclus Sports
12 Robert Loomis Prima Tappa Cycling p/b Mansfield O
13 Dylan Degan Scenic City Velo
14 Charkie Huegel
15 Phillip Short 0
16 Oliver Flautt UCI CT: Lupus Racing Team
17 Zachary Hoover Scenic City Velo
18 Hank Beaver Litespeed-BMW
19 Willem Kaiser The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
20 Christopher Brown Litespeed-BMW
21 Dillon Swaim Prima Tappa Cycling
22 David Goodman The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
23 Patrick Walle Scenic City Velo
24 Oleg Tanovitsky Century Road Club Assoc
25 Mathew Meunier Extract.coffee - Rocket Espresso
26 Adam Koble The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
27 Austin Ulich The 706 Project Teammate Win: Thomas Brown
28 Justin Mcquerry Team Novo Nordisk
29 Zach Lutz L5Flyers p/b Preston Partnership
30 Nicholas Van winkle Litespeed-BMW
31 Jan Kolar Century Road Club Assoc
32 Zack Kratche Low Country Cycling Team
33 Benjamin Bryant North Georgia Cycling Association I
34 Quentin Valognes
35 Forrest Howard High Country Development Team
36 Ryan Collins L5Flyers p/b Preston Partnership
37 Eric Serantoni Hearts Racing Club
38 Michaelee Bowes Scenic City Velo
39 Robert Berghel
40 Carlos Norena 0
41 Eric Palacio L5Flyers p/b Preston Partnership
42 John Butler * J.Brown p/b Ms.Roses
43 Darel Christopher Prima Tappa Cycling
44 Ulugbek Saidov
45 Hank Booth 0
46 Paul Gregory Low Country Cycling Team
47 Matthew Mcnees Cyclus Sports
48 Tanner Hurst 0
49 Richard Keller Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
50 Dmitriy Ponkratov
51 Aaron Trent Finish Strong Elite Cycling Team p/ Teammate Top 5: Parker Kyzer
52 Brady Rogers Litespeed-BMW
53 David Varela
54 Zvonimir Jeliniä‡
55 Yukinori Hishinuma
56 Jason Spruill Peachtree Bikes
Finishers: Cat 1: 27   Cat 2: 21   Cat 3: 1   Cat ?: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dylan Cantrell Asheville Youth Cycling Club
2 Willem Kaiser The 706 Project
3 Davis Branyon Frazier Cycling
4 Gabriel Mendez Frazier Cycling
5 Daniel Graves North Georgia Cycling Club/ Team Pr
6 Eric Calder Les Amis/Up State Junior Cycling
7 James Stuart North Georgia Cycling Association I
8 Blake Wilson Frazier Cycling Teammate Top 5: Davis Branyon
9 Henry Howell
10 Max Schwalbach North Georgia Cycling Association I
11 Drew Wetherington
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3   Cat 4: 2   Cat 5: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Garrison North Georgia Cycling Association I
2 David Heath Frazier Cycling
3 W. Harrison nguy Frazier Cycling
4 Eli Hoppenfeld Frazier Cycling
5 Nicolas Federico Frazier Cycling
6 Stephen Heath Frazier Cycling
7 Willem Wambeke Les Amis/Up State Junior Cycling
8 Brett Barton
9 Aidan Landrum Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
10 Reece Latham North Georgia Cycling Association I Teammate Win: Michael Garrison
11 Joseph Stuart North Georgia Cycling Association I Teammate Win: Michael Garrison
12 James Paine The Bike Store
13 Ian Poore North Georgia Cycling Association I Teammate Win: Michael Garrison
14 Andrew Merlo
15 Julien Ruhe North Georgia Cycling Association I Teammate Win: Michael Garrison
16 Ryan Hoppenfeld Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
17 William Tullis Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
18 Andrew Conlon Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
19 Sam Tullis Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
20 Johnny Rhodes
21 Jake Neal
22 Josiah Mcintyre Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
23 Cameron Conlon Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
24 David Hills Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
25 Aneesh Shakthy Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
26 Baden Rogan Frazier Cycling Teammate Top 5: David Heath
27 Jory Van welie
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 4   Cat 5: 20   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Michael Garrison North Georgia Cycling Association I
2 David Heath Frazier Cycling
3 W. Harrison nguy Frazier Cycling
4 Nicolas Federico Frazier Cycling
5 Willem Wambeke Les Amis/Up State Junior Cycling
6 Ian Poore North Georgia Cycling Association I Teammate Win: Michael Garrison
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 3   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Davis Branyon Frazier Cycling
2 Gabriel Mendez Frazier Cycling Teammate Win: Davis Branyon
3 Eric Calder Les Amis/Up State Junior Cycling
4 James Stuart North Georgia Cycling Association I
5 Blake Wilson Frazier Cycling Teammate Win: Davis Branyon
6 Henry Howell
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dylan Cantrell Asheville Youth Cycling Club
2 Willem Kaiser The 706 Project
3 Daniel Graves North Georgia Cycling Club/ Team Pr
4 Max Schwalbach North Georgia Cycling Association I
5 Drew Wetherington
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 5: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eli Hoppenfeld Frazier Cycling
2 Stephen Heath Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
3 Brett Barton
4 Aidan Landrum Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
5 Reece Latham North Georgia Cycling Association I
6 Joseph Stuart North Georgia Cycling Association I
7 James Paine The Bike Store
8 Andrew Merlo
9 Julien Ruhe North Georgia Cycling Association I Teammate Top 5: Reece Latham
10 Ryan Hoppenfeld Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
11 William Tullis Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
12 Andrew Conlon Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
13 Sam Tullis Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
14 Johnny Rhodes
15 Jake Neal
16 Josiah Mcintyre Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
17 Cameron Conlon Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
18 David Hills Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
19 Aneesh Shakthy Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
20 Baden Rogan Frazier Cycling Teammate Win: Eli Hoppenfeld
21 Jory Van welie
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 18   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Crater
2 Isaac Strickland Velocity Racing & Cycling Inc
3 Jan Kolar Century Road Club Assoc
4 Jake Andrews Cherry St. Cycles
5 Chad Salla Energy Velo Club
6 Damien Dunn Peachtree Bikes
7 Brad Parkerson
8 Wes Parrish Litespeed-BMW
9 Daudi Cobb Peachtree Bikes
10 John Stowe Cherry St. Cycles Teammate Top 5: Jake Andrews
11 Tyrone Edwards
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 4   Cat 3: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Emile Abraham Texas Roadhouse Cycling p/b Stradal
2 Brian Teipen Nouveau Velo Cycling Team
3 Christopher Brown Litespeed-BMW
4 Mark Burroughs Nouveau Velo Cycling Team
5 Steve Simmons North Georgia Cycling Association I
6 Sean Philyaw Nouveau Velo Cycling Team
7 Brian Derose
8 Paul Duffy North Georgia Cycling Association I Teammate Top 5: Steve Simmons
9 Jeffrey Brooks Scenic City Velo
10 Todd Muller Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
11 Richard Keller Isagenix / SeaSucker / Guttenplan C
12 Robby Bryant L5Flyers p/b Preston Partnership
13 Darren Comer Litespeed-BMW Teammate Top 5: Christopher Brown
14 Eric Anderson Nouveau Velo Cycling Team Teammate Top 5: Brian Teipen
15 Jeff Brown
16 Jed Young PCP Race Team
17 James Cunningham Team Greenville Health System
18 Gregory Brown North Georgia Cycling Club/ Team Pr
19 Jason "jj" Hancock Cyclonauts Racers Inc.
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 9   Cat 3: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andy Lougher Giordana p/b Reality Bikes
2 Kirk Corsello q
3 Igor Rudalev Century Road Club Assoc
4 Patrick Weddell Team Greenville Health System
5 Carter Schmeck 0
6 Theron Colucci The Bicycle Doctor Masters Racing T
7 Greg Spaeth Team Mission Source / NGCA
8 Dan Klapheke North Georgia Cycling Association I
9 Michael Burns Nouveau Velo Cycling Team
10 Richard Fuqua Velocity Racing & Cycling Inc
11 Creed Sewell
12 Robert Watkins Amore & Vita-USA Racing
13 Gregory Smith Velocity Racing & Cycling Inc
14 ? Henry xXx Racing
15 Tom Golden Village Volkswagen Cycling Team
16 Matthew Given
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 9   Cat 3: 2   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brendan Sullivan Century Road Club Assoc
2 Ty Tagami L5Flyers p/b Preston Partnership
3 Jonathan Atkins Velocity Racing & Cycling Inc
4 Todd Stout Atlantic Velo
5 Kirk Port Constellation Cycling
6 Brad Harper Team Mission Source / NGCA
7 Rod Michael 0
8 Michael Fitzgerald L5Flyers p/b Preston Partnership Teammate Top 5: Ty Tagami
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 2   Cat 3: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jane Tullis Frazier Cycling
2 Danielle Dohmen
3 Barbara Stella
4 Loren Morgan North Georgia Cycling Association I
5 Madeline Pearce
6 Michelle Campbell??? Birmingham Velo
7 Salma Huque East Point Track Club
8 Ariel Burgess Argon18Racing p/b November &Fast Fr
9 Anja Conlon Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
10 Isabella Nguy Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
11 Kimberly Fuller Sorella Cycling
12 Melanie Hof
13 Heather Riniker Hilton Head Cycling Inc
14 Laurie Imes
15 Kate Holbrook
16 Authumn Kirkdall
DNF Karen Honeycutt North Atlanta Riding Club
DNF Esha Shakthy Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
Finishers: Cat 3: 8   Cat 4: 8   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jane Tullis Frazier Cycling
2 Barbara Stella
3 Loren Morgan North Georgia Cycling Association I
4 Madeline Pearce
5 Michelle Campbell??? Birmingham Velo
6 Salma Huque East Point Track Club
7 Ariel Burgess Argon18Racing p/b November &Fast Fr
8 Heather Riniker Hilton Head Cycling Inc
Finishers: Cat 3: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Danielle Dohmen
2 Anja Conlon Frazier Cycling
3 Isabella Nguy Frazier Cycling
4 Kimberly Fuller Sorella Cycling
5 Melanie Hof
6 Laurie Imes
7 Kate Holbrook
8 Authumn Kirkdall
DNF Karen Honeycutt North Atlanta Riding Club
DNF Esha Shakthy Frazier Cycling Teammate Top 5: Anja Conlon
Finishers: Cat 4: 8   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Morgan Patton Colavita Women's Racing
2 Debbie Milne USA National Para Cycling Team
3 Jennifer Caicedo 0
4 Megan Heath Frazier Cycling
5 Arden Stelly 0
6 Sophie Mittelstadt JET Cycling
7 Lori Palmer
8 Allie Wetzel SpokesWomen Syndicate
DNF Nicole Johnson 0 Teammate Top 5: Jennifer Caicedo
DNF Heather Riniker Hilton Head Cycling Inc
DNF Ariel Burgess Argon18Racing p/b November &Fast Fr
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 4   Cat 3: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jane Tullis Frazier Cycling
2 Esha Shakthy Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
3 Elizabeth Liza kate may Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
4 Alexa Hoppenfeld Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
5 Francesca Nguy Frazier Cycling Teammate Win: Jane Tullis
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jane Tullis Frazier Cycling
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Megan Heath Frazier Cycling
2 Anja Conlon Frazier Cycling Teammate Win: Megan Heath
3 Isabella Nguy Frazier Cycling Teammate Win: Megan Heath
4 Kate Holbrook
5 Isabelle Poore North Georgia Cycling Association I
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Esha Shakthy Frazier Cycling
2 Elizabeth Liza kate may Frazier Cycling Teammate Win: Esha Shakthy
3 Alexa Hoppenfeld Frazier Cycling Teammate Win: Esha Shakthy
4 Francesca Nguy Frazier Cycling Teammate Win: Esha Shakthy
Finishers: Cat 4: 4