Log In
Mount Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial • Jun 5 2009
OBRA races uploaded by Chris Bagg
Download
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Zack Simons Cole Sport 48:54.10
2 Matthew Heck Cucina Fresca 49:05.70
3 Alan Schmitz Hagens-Berman LLP Cycling 49:31.50
4 Brendan Treacy Midtown Direct Racing 50:30.60
5 George Chiou Nike Cycling 50:42.40
6 Kristo Jorgenson BYRDS 50:52.60
7 Mark Vergari Hutch's Bend 50:55.50
8 Brian Hitchcock Starbucks Cycling 50:56.00
9 Alan Zarembo Kahala LaGrange 50:58.70
10 Brandon Fisher Team S&M 51:02.60
11 Ted Martin Escape Velocity 51:06.90
12 Brian Morra 51: 19.00
13 Peter Durso Zia Velo 51:20.00
14 Will Niemann-ross Life Cycle Bike Shop 51:21.90
15 Derek Titus Cucina Fresca 51:24.50 Teammate Top 5: Matthew Heck
16 Christopher Bosch Webcor/Alto Velo 51:39.90
17 Nelson Snyder Cyclepath Racing 51:47.20
18 Jeffrey Henderson 51: 53.40
19 Stefan Gomez CU Cycling 52:05.10
20 Alex Brookhouse Team NorCal Bike Sport 52:08.30
21 Alex Telitsine IJM.org 52:24.80
22 Troy Newton Team NorCal Bike Sport 52:30.70
23 Tim Doelman Sun Valley Road & DIrt 52:36.00
24 Spencer Canon Kahala LaGrange 52:45.50
25 David Welsh Kuhl/SCOTT 52:45.70
26 Stoney Landers Delta/Anvil Cases 53:14.30
27 Doug Laplaca Bend Bike 'N Sport 53:22.40
28 Nicholas Roberts Wines of Washington/Bikesale.com 53:24.80
29 Chase Watkins BYRDS 53:26.50
30 John Sindell Starbucks Cycling 53:29.90
31 Mike Bene Yard Dawgs Book Club 53:31.60
32 Steven Zeliadt Starbucks-Seattle Cancer Care Allia 53:37.70
33 Asim Malik Whole Athlete 53:44.70
34 Jim Stefanoff Emde Sports 53:45.90
35 Andy James Cucina Fresca 53:47.70 Teammate Top 5: Matthew Heck
36 Donald Hahn 53: 47.70
37 Ethan Stehley Wheel Works/Rolf Prima 53:51.20
38 Sandy Poulson Chinook Cycling Club 53:51.30
39 Michael Black Cucina Fresca 53:52.90 Teammate Top 5: Matthew Heck
40 Andrew Lea coastal 53:56.60
41 Wes Wahlin Starbucks Cycling 54:02.20
42 Todd Dye Pacific Power Blue Sky 54:20.40
43 Ted Chauvin Lenovo 54:21.40
44 Brian Walburn Hagens-Berman LLP Cycling 54:23.10 Teammate Top 5: Alan Schmitz
45 Paul Clark Bend Bike 'N Sport 54:52.60
46 Ryan Krusemark Kuhl 55:00.50
47 Jeff Malnick 55: 09.00
48 Andrew Willis Ironclad Performance Wear 55:19.70
49 Shannon Maris asc racing 55:39.10
50 Jamin Aasum Bridgetown Velo 55:42.80
51 David Mai Kovarus/ABTA 55:54.40
52 Ryan Mongan Cucina Fresca 56:13.40 Teammate Top 5: Matthew Heck
53 David Lelong Team Oregon presented by Laurelwood 56:17.90
54 Harald Graham Specialized River City Bicycles 56:30.20
55 Ben Jackson Escape Velocity 56:36.90
56 John Piasta All Sport-Team Swift 56:37.20
57 Scott Larson Capitol Velo Racing Club 57:15.80
58 Sean Thielen Portland Velo 58:28.70
59 Brendan Banovic Colossi 58:45.50
60 Greg Valentin Gentle Lovers 01:01:43.5
61 Matt Lichtenfels Bridgetown Velo 01:05:30.6
62 Jim Fischer Pacific Power Blue Sky
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 9   Cat 3: 29   Cat 4: 3   Cat 5: 2   Cat ?: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Audrey Brown Team S&M 56:36.90
2 Sally Fraser Hagens-Berman LLP Cycling 57:15.90
3 Alana Armstrong Sorella Forte 58:09.90
4 Kelly Mckean Veloce/Felt 58:15.30
5 Loren Uscilowski Dirty Finger 58:41.20
6 Elise Huggins Veloforma 58:51.10
7 Anne Davis usher Bridgetown Velo 59:12.40
8 Sarah Tisdale Sorella Forte 59:21.40 Teammate Top 5: Alana Armstrong
9 Amy Campbell River City Bicycles 01:00:19.8
10 Sarah Max Bend Bike 'N Sport 01:00:29.8
11 Serena Bishop Sunnyside Sports 01:00:41.2
12 Julie Swearingen Mountain View Cycles 01:01:26.9
13 Christine Chang Wines of Washington/Bikesale.com 01:01:35.4
14 Laura Wilkinson Mountain View Cycles 01:01:36.9
15 Martha Brown IJM.org 01:01:50.4
16 Anna Vaughn Hammer Velo 01:01:53.1
17 Molly Mullane Land Shark 01:01:57.8
18 Kim Rueter Sorella Forte 01:01:59.1 Teammate Top 5: Alana Armstrong
19 Eloise Zimbelman Whitman College 01:02:03.3
20 Mikayla Lyman Kristin Armstrong Cycling Academy 01:02:27.9
21 Rhonda Morin Sorella Forte 01:02:29.2 Teammate Top 5: Alana Armstrong
22 Heather Paris Pacific Power Blue Sky 01:02:30.5
23 Beth Burns Veloce Vixens 01:02:31.6
24 Lindsay Kandra Hammer Velo 01:02:37.0
25 Sonja Unrau River City Bicycles 01:02:55.5
26 Sam Yeo Hammer Velo 01:03:06.5
27 Heather Wills Veloforma 01:03:12.2
28 Susanna Julber Bend Bike 'N Sport 01:03:46.3
29 Sherry Jako Sorella Forte 01:03:51.2 Teammate Top 5: Alana Armstrong
30 Anne Linton Sorella Forte 01:03:51.9 Teammate Top 5: Alana Armstrong
31 Joanna Mensher Gentle Lovers 01:03:54.1
32 Jennifer Wardell Mountain View Cycles 01:04:02.8
33 Cary Fisher Pacific Power Blue Sky 01:04:04.9
34 Savannah Rice Kristin Armstrong Cycling Academy 01:05:03.3
35 Meg Plank Kuhl-Scott 01:05:19.1
36 Joanne Green IJM.org 01:05:48.1
37 Renee Mansour Bend Bike 'N Sport 01:06:38.8
38 Amy Esnard River City Bicycles 01:10:27.7
39 Grace Alexander Kristin Armstrong Cycling Academy
40 Lucy Cutler Cucina Fresca
41 Tatum Tyynismaa Mountain View Cycles
42 Jennifer Pullen Trisports Cycling/Eclipse Racing
43 Heidi Copes van hasselt Wines of Washington/Bikesale.com
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 12   Cat 4: 3   Cat ?: 24  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dean Burton Old Town Cycles 51:57.40
2 Scott Buzan Spokane Rocket Velo 52:25.10
3 David Broemeling Escape Velocity 52:35.90
4 Alex Yale Ten Guys Named Alex 53:22.60
5 Cliff Goldstein ZTeam 54:24.90
6 Brian Schur Chinook Cycling Club 54:48.90
7 Brian Postlethwaite Escape Velocity 55:15.20 Teammate Top 5: David Broemeling
8 Arthur Jones 55:2 9.40
9 Tim Kibler Cucina Fresca 55:36.40
10 Jason Turner Kovarus/ABTA 55:56.90
11 Patrick Dean Cucina Fresca 55:57.30
12 Tom Scales 56:1 4.70
13 John Kenney Mountain View Cycles 56:21.50
14 William Laubernds 56:2 5.00
15 Jeffrey Spaulding NCVC 56:27.90
16 Andy Olsson 56:4 2.90
17 Kevin Nichols Pacific Power Blue Sky 56:48.20
18 Randy Opp Vertical Earth 56:48.40
19 Benjamin Weaver 57:0 7.80
20 Ron Sines Pacific Power Blue Sky 57:09.90
21 Robert Crocker Cycology Racing 57:30.40
22 Juan Quintero Team Helens/8WC 58:07.70
23 Brian Towey Mountain View Cycles 58:13.00
24 Qayam Jetha AVIAWEST 58:14.40
25 Peter Rouse Starbucks Cycling 58:22.00
26 Matthew Stanigar Cucina Fresca 58:26.80
27 Ian Mullins Cucina Fresca 58:31.30
28 John Sorlie Hutch's Bend/Clear Choice/Bend Dent 58:35.70
29 Wayne Boyle Pacific Power Blue Sky 58:37.10
30 Andrew Utz Ruckus Test Team presented by Zipca 59:15.00
31 Tony Dirks Mountain View Cycles 59:18.30
32 Eric Moody Mountain View Cycles 59:28.20
33 Colin Mullane Land Shark 59:55.40
34 Sean Becker Ten Guys Named Alex 01:00:23.7 Teammate Top 5: Alex Yale
35 Stephen Berard Wines of WA/Bikesale.com 01:01:22.9
36 Alex Hughes Ten Guys Named Alex 01:01:57.0 Teammate Top 5: Alex Yale
37 Zachary Utz 01:02:0 7.40
38 Steve Wursta Bend Bike 'N Sport 01:03:00.1
39 Greg Warner Ten Guys Named Alex 01:03:20.2 Teammate Top 5: Alex Yale
40 Jon Marsh 01:03:5 3.80
41 Karl Mikkelson Mountain View Cycles 01:04:41.8
42 David Caplan Team WebCyclery.com 01:04:49.4
43 Jesse Agner NRO
44 Robson Glasscock University of Denver
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 4   Cat 3: 9   Cat 4: 8   Cat 5: 2   Cat ?: 20  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Zimbelman ZTeam 46:43.80
2 Paul Bourcier Hutch's 47:46.10
3 Jeff Bannink Team Type 1 48:00.50
4 Michael Larsen Hutch's Bend/Clear Choice/Bend Dent 48:27.00
5 Roger Worthington Labor Power 48:57.50
6 John Browning Cyclepath Racing 49:02.90
7 Nils Johnson Safeway/Bicycles Plus 49:04.50
8 Karsten Hagen ZTeam 49:32.20 Teammate Win: David Zimbelman
9 Jerry Long Emde Sports 49:39.20
10 Michael Walsh ZTeam 49:40.50 Teammate Win: David Zimbelman
11 Wes Stephens Paul's Bicycle Way of Life Cycling 50:00.30
12 Brian Marsh Grand Forks Cyling Club 50:02.30
13 Mark Hibbard 50: 21.50
14 Mark Zimbelman+ Bountiful Mazda Cycling Team 50:21.80
15 Matthew Slater ZTeam 50:25.70 Teammate Win: David Zimbelman
16 Greg Canfield Hutch's Bend 50:44.50
17 Erik Huston Hutch's Bend 50:57.10
18 Tim Butler River City Bicycles 51:00.90
19 Douglas Reid Veloce/Felt 51:06.10
20 David Worthington Cynergy Cycles 51:07.20
21 Steven Holland Finnegans Toys/Discover Chiropracti 51:42.10
22 Gary Porter+ Bountiful Mazda Cycling Team 51:54.30
23 Jonathan Laine+ Safeway/Bicycles Plus 52:42.90
24 Peter Toth Juventus 52:52.60
25 Bradley Taylor Hutch's 52:59.00 Teammate Top 5: Paul Bourcier
26 Ben Lieberson Rapha Racing 52:59.60
27 Gregory Kauper IJM.org 53:10.40
28 Michael Dunn ZTeam 53:35.60 Teammate Win: David Zimbelman
29 Matthew Allen+ 53: 36.10
30 Nate Magaret Rapha Racing 53:38.10
31 Bob Grover Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cyc 53:46.70
32 Marty Burck Mountain View Cycles 53:50.70
33 Michael Jones 53: 50.80
34 Mike Sheppard 53: 51.40
35 Robert Pasco Safeway/GA Communications Cycling T 54:25.10
36 T. kenji Sugahara Team Oregon presented by Laurelwood 55:09.30
37 Richard Albrow Bend Bike 'N Sport 55:21.20
38 Matt Morra 55: 46.30
39 Doug Smith Bend Bike 'N Sport 55:49.70
40 Ted Russo Secret Cycles 56:18.20
41 Jim Pennington+ Disco Velo 56:26.30
42 Chuck Collins ICE Rocky Mountain Surgery Center 56:42.50
43 James Ferguson Bountiful Mazda Cycling Team 57:07.40
44 Kurt Brown IJM.org 57:42.80
45 Jason Walker Team Clover 58:51.10
46 Eric Lafranchi ZTeam 01:00:15.2 Teammate Win: David Zimbelman
47 Scott Ryman Even the Mt.'s will Praise His Name 01:01:38.4
48 Anthony Aleto Emde Sports
49 Hunter Ziesing ZTeam Teammate Win: David Zimbelman
Finishers: Cat 1: 4   Cat 2: 16   Cat 3: 6   Cat 4: 4   Cat 5: 2   Cat ?: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Baldwin OUCH Pro Cycling Team Presented by 42:44.70
2 Paul Mach Bissell Pro Cycling 42:47.90
3 Jonathan Chodroff dope OUCH Pro Cycling Team Presented by 43:19.20 Teammate Win: Chris Baldwin
4 Mike Olheiser warp9bikes.com/tristar 43:44.90
5 Nathaniel English ZTeam 43:55.00
6 Mark Santurbane California Giant -Specialized 43:56.40
7 Morgan Schmitt Bissell Pro Cycling 44:01.50 Teammate Top 5: Paul Mach
8 Jamie Sparling Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 44:30.40
9 Justin England California Giant -Specialized 44:31.60
10 Corey Collier Team Rio Grande 44:33.40
11 Adrian Hegyvary Hagens-Berman LLP Cycling 44:38.70
12 T. burke Swindlehurst Bissell Pro Cycling 44:43.20 Teammate Top 5: Paul Mach
13 Rob Britton Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 44:45.40
14 Roman Kilun OUCH Pro Cycling Team Presented by 44:47.10 Teammate Win: Chris Baldwin
15 Benjamin King Fly V Australia 44:48.40
16 Kevin Rowe Bobs-Bicycles.com 45:10.40
17 Graham Howard Bissell Pro Cycling 45:15.70 Teammate Top 5: Paul Mach
18 James Mattis California Giant -Specialized 45:18.00
19 Nic Hamilton Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 45:36.00
20 Eric Anderson Bobs-Bicycles.com 45:37.20
21 David Glick RideClean p/b PatentIt.com 45:37.70
22 Adam Switters California Giant -Specialized 45:40.70
23 Omer Kem Bissell Pro Cycling 45:44.80 Teammate Top 5: Paul Mach
24 Brandon Dyer Therapeutic Associates Inc. Cycling 46:08.30
25 Rob English Midtown/Bike Friday 46:10.80
26 Joshua Liberles Ten Speed Drive Racing 46:12.40
27 Andrew Boone Therapeutic Associates Inc. Cycling 46:16.70
28 Kai Applequist Bobs-Bicycles.com 46:17.70
29 Phillip Gaimon Jelly Belly 46:18.60
30 Aaron Olson OAKLEY/SIDI 46:33.70
31 Vince Owens HDR p/b Lombardi Sports 46:34.80
32 Gabe Varela Vertical Earth 46:37.40
33 Erik Slack Bobs-Bicycles.com 46:38.20
34 John Hunt California Giant -Specialized 46:40.60
35 Justin Laue ZTeam 46:41.90 Teammate Top 5: Nathaniel English
36 Owen Harrison Total Restoration Cycling Team 46:53.80
37 Allen Krughoff Team Rio Grande 46:58.10
38 Evan Pickett Metromint Cycling 47:01.90
39 Chris Stuart Bobs-Bicycles.com 47:05.80
40 James Wingert ZTeam 47:10.60 Teammate Top 5: Nathaniel English
41 Dan Macdonald Total Restoration Cycling Team 47:12.90
42 Jonathan Tower Performance Driven 47:19.70
43 Dave Vukets Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 47:37.20
44 Bradley Gehrig Cole Sport Racing 47:41.10
45 Dan Bryant Safeway/Bicycles Plus 47:47.90
46 Dan Martin Safeway/Bicycles Plus 47:48.10
47 Aaron Sander Cyclepath Racing 47:48.60
48 Brad Bingham Team Rio Grande 47:53.80
49 Kurt Wolfgang Canyon Bicycles/Sienna Development 47:59.90
50 Jacob Macarthur Hagens-Berman LLP Cycling 48:03.80
51 Andrew Goessling HDR p/b Lombardi Sports 48:07.90
52 Jonathan Eropkin Safeway/Bicycles Plus 48:07.90
53 Unknown Rider ZTeam 48:08.20 Teammate Top 5: Nathaniel English
54 Lucas Binder ZTeam 48:10.10 Teammate Top 5: Nathaniel English
55 Brendan Sullivan Iron Data Racing 48:12.60
56 Sean Passage Safeway/Bicycles Plus 48:12.90
57 Brandon Lynch Bobs-Bicycles.com 48:18.30
58 Tanner Putt Cole Sport Racing 48:27.10
59 Wm. Colteryoung ERTC 48:40.40
60 Jeff Sherstobitoff Total Restoration Cycling Team 48:42.00
61 Christopher Parrish Hagens-Berman LLP Cycling 48:45.10
62 Andrew Rosette Second Ascent 48:46.90
63 Luca Ortolani ZTeam 48:48.90 Teammate Top 5: Nathaniel English
64 Kennett Peterson Team Oregon presented by Laurelwood 49:02.10
65 Albert Gonzales Mountain View Cycles 49:05.10
66 Corey Carlson Team Rio Grande 49:10.20
67 Michael Lanham warp9bikes.com/tristar 49:15.20 Teammate Top 5: Mike Olheiser
68 Travis Sherman warp9bikes.com/tristar 49:15.40 Teammate Top 5: Mike Olheiser
69 Eric Fischer Safeway/Bicycles Plus 49:16.90
70 Bruce Rahmig RMRC 49:26.80
71 Sean Mcbride HDR p/b Lombardi Sports 49:31.40
72 Kenyon Campbell Westwood Cycles/Cannondale 49:40.90
73 Emiliano Jordan Ten Speed Drive/BH Bicycles 49:54.80
74 Trevor Connor Therapeutic Associates Inc. Cycling 50:00.50
75 Christopher Hong Bobs-Bicycles.com 50:22.90
76 Shaun Adamson Juventus 50:23.00
77 Derek Dixon HDR p/b Lombardi Sports 50:28.30
78 Seth Patla River City Bicycles 50:36.50
79 Austin Arguello Hammer/CMG Racing Team 50:38.70
80 Hugh Trenchard Schwalbe Cycling Club 50:43.30
81 Tim Sherstobitoff Total Restoration Cycling Team 50:43.40
82 Barry Wicks Kona 50:53.60
83 Tyler Brandt HDR p/b Lombardi Sports 50:58.60
84 Will Mcginnis warp9bikes.com/tristar 51:03.40 Teammate Top 5: Mike Olheiser
85 Scott Gray Therapeutic Associates Inc. Cycling 51:14.80
86 Trevor Johnson 51:1 7.60
87 Cliff Heaberlin Guinness Cycling Team 51:18.80
88 Chris Swan Team Oregon presented by Laurelwood 51:22.10
89 Christiaan Devries Total Restoration Cycling Team 51:26.90
90 Adam Thuss Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 51:37.70
91 Darrell O'quinn warp9bikes.com/tristar 52:04.30 Teammate Top 5: Mike Olheiser
92 Ben Rhodes Second Ascent 52:06.40
93 Kevin Noiles Trek/Red Truck P/B Mosaic Homes 52:06.80
94 Logan Garey Team Rio Grande 52:22.10
95 Mark Gyulafia Guinness Cycling Team 52:27.30
96 Tyler Riedesel Canyon Bicycles Draper 52:34.10
97 Jackson Beuhler Total Restoration Cycling Team 52:38.90
98 Ryan Iddings Lenovo 52:44.60
99 Trevor Haaheim Total Restoration Cycling Team 52:53.20
100 Michael Wilcox Logan Race Club 53:02.20
101 Christopher Wingfield Hagens-Berman LLP Cycling 53:38.80
102 Tad Hamilton Bobs-Bicycles.com 53:44.40
103 Erik Edgar Pacific Power Blue Sky 54:22.80
104 Julian Martinez California Giant -Specialized 54:41.90
105 Matthew Scott ICO 56:37.90
106 Ryan Olson Campione-Ratcliff 58:15.90
107 Shannon Morgan Clean Currents p/b Don Beyer Volvo 09:57.10
Finishers: Cat 1: 50   Cat 2: 18   Cat 3: 2   Cat 4: 2   Cat 5: 4   Cat ?: 31  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Edwige Pitel Sorella Forte 50:05.00
2 Leah Goldstein ValueAct Capital Cycling Team 50:10.90
3 Patricia Bailey Wines of Washington 51:47.80
4 Melissa Mcwhirter Veloforma 52:23.40
5 Robin Farina ValueAct Capital Cycling Team 52:42.20
6 Marilyn Mcdonald Specialized D4W/Bicycle Haus 53:12.10
7 Sarah Barber Kristin Armstrong Cycling Academy 53:22.60
8 Alice Pennington Veloforma 53:25.20 Teammate Top 5: Melissa Mcwhirter
9 Heather Albert Riverstone Women's Racing Team 53:42.20
10 Jessica Hannah Total Restoration Cycling Team 54:04.90
11 Erin Ford Veloforma 54:19.50 Teammate Top 5: Melissa Mcwhirter
12 Heather Pryor Touchstone Climbing 54:41.70
13 Kari Studley Velobella 54:43.50
14 Sue Butler Monaviecannondale.com 54:52.80
15 Teri Sheasby Bend Bike 'N Sport 54:57.70
16 Alisha Welsh PCIM 54:59.10
17 Gillian Carleton Total Restoration Cycling Team 55:07.10
18 Gillian Moody Total Restoration Cycling Team 55:16.00
19 Gabriela Ferrat Mountain View Cycles 56:04.30
20 Martina Patella ValueAct Capital Cycling Team 57:07.20 Teammate Top 5: Leah Goldstein
21 Karey Miles Therapeutic Associates Inc. Cycling 57:56.20
22 Amy Herlinveaux Trek Red Truck 58:27.00
23 Shari White Castelli 58:27.10
24 Jenny Slawta Land Shark 58:53.90
25 Julie Robertson zivin Hagens-Berman LLP Cycling 59:08.80
26 Cara Bussell 59: 14.40
27 Alison Testroete Total Restoration Cycling Team 59:55.50
28 Pamela Archer Therapeutic Associates Inc. Cycling 00:19.40
29 Robyn Poulson Chinock Cycling 00:24.60
30 Carolyn Eller Gregg's Elite 01:32.30
31 Kimberly Fong Sugarcrm 02:33.20
32 Cary Steinman Bend Bike 'N Sport 03:33.00
33 Sirikit Valentin Gentle Lovers 04:04.50
34 Libby Evans Sorella Forte 05:10.40 Teammate Win: Edwige Pitel
Finishers: Cat 1: 8   Cat 2: 7   Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat ?: 17