Log In
Copper Town Square Circuit Race • Apr 2 2016
Clear, 70 degrees, wind 2 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Fergus Liam AMain Cycling Team
2 Chris Espy Team Specialized/Touchstone Ra
3 Joseph Holt Chico Masters Cycling Team
4 John Gregorio TRU/Trace3 Racing P/B Fullerto
5 Joseph Griffith Rio Strada Racing
6 Dustin Denton Michael David Winery/ Delta Ve
7 Stephen Cabebe CoreTechs Elite
8 Alex Newcomb AMain Cycling Team Teammate Win: Fergus Liam
9 Samuel Hill Team Mike's Bikes Development
10 Kyle Thielen Echelon-Storck Development Tea
11 Ford Murphy BikeReg Elite Cycling
12 Zachary Hyland SJBC
13 Jeffery Edwards
14 Zachary Isaacs Craft Factory Cycling Team
15 Michael Claudio Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
16 Sou Saechao Sacramento Golden Wheelman
17 Casey Fallon Data Driven Athlete
18 Michael Egan Sacramento Golden Wheelmen
19 Nabil Samaan
20 Ken Hill
21 Tyler Pearce Michael David Winery Cycling T
22 Robert Lander AMain Cycling Team Teammate Win: Fergus Liam
23 Aaron Rindy Hub Coffee
24 Shawn Remy Delta Velo Engine 11 ARMA Whee
25 Ryan Brooks Michael David Winery
Finishers: Cat 2: 24   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Dizon Swell Bicycles
2 Erik Vangsnes Dolce Vita Freewheel
3 Jose Cuevas orange pedal
4 Timmy Bauer Sierra Nevada/Reliable Racing
5 Benjamin Dodge Bicycle Brstop
6 Chris Gaitos Team Fremont/FFBC
7 Matthew Amicucci Davis Bike Club Race Team
8 Wesley Miyamura RIO STRADA RACING
9 Treavor Matsushima West River Cycles
10 Aaron Casados Form+Data p/b Mercedes Benz of
11 Nathanael Dunn Data Driven Athlete Racing
12 Rey Surla Team Fremont/FFBC
13 Aaron Mcdevitt SJBC
14 Christopher Flower Data Driven Athlete Racing
15 Anton Vynogradenko SJBC
16 Brandon Gatan Team ORNOT
17 Adrian Yang Lost Dog Cycling
18 Scott Sommerfeld Bell Real Estate Cycling
19 Scott Kingston Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
20 Justin Widlund form+data p/b Mercedes Benz of
21 Owen Mcgrath Dolce Vita Freewheel Teammate Top 5: Erik Vangsnes
22 Adam Beltz Dolce Vita Freewheel Teammate Top 5: Erik Vangsnes
23 Timothy Zsoka Sierra Nevada/Reliable Racing Teammate Top 5: Timmy Bauer
24 Dennis Kwon TRU Cycling - JAX Bicycle Raci
25 Joshua Tipton Rio Strada racing
26 Bernhard Stonas Team Fremont
27 Alvaro Mosquera Sierra Nevada/Reliable Racing Teammate Top 5: Timmy Bauer
28 Matthew Axford Rio Strada Racing
29 Matt Sawchuk Dolce Vita Freewheel Teammate Top 5: Erik Vangsnes
30 Travis Retzer Data Driven Athlete Racing
Finishers: Cat 3: 29   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pete Schoenenberger Fun Sport Bikes Cycling Team
2 Jordan Byck Cyclesport - Specialized p/b M
3 Len Baker Revs Road Race
4 Jeff Scott The Hub Roseville Racing
5 Jordan Mcelroy HUB COFFEE ROASTERS
6 Alexander Lopez Rio Strada Racing
7 Chris Midkiff Chico Corsa Cycling Club
8 Aaron Garcia
9 Daniel Hii SJBC
10 Daniel Karpelevitch Team Fremont/FFBC
11 Jose Ayon
12 Christopher Stricklen SJBC
13 Matt Brantveyn Team Fremont/FFBC
14 Oliver Chan
15 Stephen Lenz Bell Real Estate Cycling
16 Roger Von rotz Funsport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
17 Stuart Collett CBRE Racing
18 Irving Zamora Lost Dog Cycling
19 Timber Weiss Velo Reno P/B Western Lithium
20 Jace Benson Team City Racing
21 Jeroen Post Davis Bike Club Race Team
22 Daniel Wallmark Delta Velo/Michael David Winer
23 David Temblador Rio Strada Racing
24 Adam Stansbury Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
25 Jeremy Hansen Dayka-Hackett
26 Mike Munoz Rio Strada Racing
27 Marcos Marrero Sjbc
28 Michael Landis Tri-State Velo / Amoroso Racin
29 John Gerling Funsport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
30 Tyler Canaday Rio Strada Racing
DNF Shiva Sharma SJBC
Finishers: Cat 4: 30   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jared Loucks Rio Strada Racing
2 Jon Clough
3 Shad Smith Rev Road Race
4 Adolph Estrada
5 Mark Elliott Revs Road Race
6 Robert Shirley Bell Real Estate Cycling Team
7 Steven Barnhill Velo Reno p/b Western Lithium
8 Matthew Cho Team Fremont/FFBC
9 Allie Abdulla Rio Strada Racing Teammate Win: Jared Loucks
10 Suraj Shah Team Fremont/FFBC
11 David Milligan Rio Strada Racing Teammate Win: Jared Loucks
Finishers: Cat 5: 11  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeff Scott The Hub Roseville Racing
2 Scott Kingston Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
3 Timmy Bauer Sierra Nevada/Reliable Racing
4 Simon Tuttle Bloc Racing
5 Bahati Worley Team Mikes Bikes p/b Equator C
6 Wesley Miyamura RIO STRADA RACING
7 Chris Midkiff Chico Corsa Cycling Club
8 Owen Mcgrath Dolce Vita Freewheel
9 Aaron Casados Form+Data p/b Mercedes Benz of
10 Anton Vynogradenko SJBC
11 Ernest Sanchez S2C/Primal
12 Adam Stansbury Folsom Bike/Trek/Raley's- Men' Teammate Top 5: Scott Kingston
13 Jace Benson Team City Racing
14 Jordan Mcelroy HUB COFFEE ROASTERS
15 Aaron Mcdevitt SJBC
16 Paul Berger Form+Data p/b Mercedes Benz of
17 Stephen Lenz Bell Real Estate Cycling
18 Matt Sawchuk Dolce Vita Freewheel
19 Matt Brantveyn Team Fremont/FFBC
20 Justin Widlund form+data p/b Mercedes Benz of
21 Jeroen Post Davis Bike Club Race Team
22 Jose Ayon
23 Garry Birch Team Fremont/FFBC
24 Joshua Tipton Rio Strada racing
25 Irving Zamora Lost Dog Cycling
DNF Daniel Karpelevitch Team Fremont/FFBC
DNF Matthew Amicucci Davis Bike Club Race Team
DNF Michael Landis Tri-State Velo / Amoroso Racin
DNF Bernhard Stonas Team Fremont
DNF Erik Vangsnes Dolce Vita Freewheel
DNF Chris Gaitos Team Fremont/FFBC
Finishers: Cat 3: 18   Cat 4: 13  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Robb Herrick Revs Road Race
2 Jason A. smith Rio Strada Racing
3 James Blankenship Victory Velo Racing
4 Chris Morris Folsom Bike/Trek/Raley's
5 Nathanael Dunn Data Driven Athlete Racing
6 Jeff Dale Revs Road Race Teammate Win: Robb Herrick
7 Lance Loveday Victory Velo Racing Teammate Top 5: James Blankenship
8 Brian Acord Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
9 Gary Paden Morgan Stanley Cycling Team
10 Alvaro Mosquera Sierra Nevada/Reliable Racing
11 Timothy Zsoka Sierra Nevada/Reliable Racing
12 Anthony Eng Team Oakland Cycling
13 Christopher Flower Data Driven Athlete Racing Teammate Top 5: Nathanael Dunn
14 John Lem Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
15 Paul Berger Form+Data p/b Mercedes Benz of
16 Omir Torres Revs Road Race Teammate Win: Robb Herrick
17 Rey Surla Team Fremont/FFBC
18 Lance Newey Sierra Nevada/Reliable Racing
19 Steven Aurousseau Morgan Stanley Cycling Team
20 Greg Tsutaoka LangeTwins Winery Racing Team
21 Ronald Johnson Rio Strada Racing Teammate Top 5: Jason A. smith
DNF Chirag Asaravala Team STAND
DNF Justin Widlund form+data p/b Mercedes Benz of
Finishers: Cat 3: 23  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeffrey Kato CBRE Racing
2 Jeremy Hansen Dayka-Hackett
3 Uri Friedman Swell Bicycles
4 Cameron Walker Mikes bike dev team
5 Bahati Worley Team Mikes Bikes p/b Equator C
6 Jason Roth Revs Road Race
7 Neil Rapmund Kovarus /Wells Fargo Racing
8 Joe Luzny AUDI RENO-TAHOE CYCLING
9 Len Baker Revs Road Race
10 Philip Barros CBRE Racing Teammate Win: Jeffrey Kato
11 Bill Simmons Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
12 Jeff Farley Rio Strada Racing
13 Jon wilson Kovarus Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
14 Albert Lehman Delta Velo/Michael David Winer
15 Alvin Carpenter Davis Bike Club Race Team
16 John Mckenna Revs Road Race
17 Patrick O'rourke Dayka-Hackett Teammate Top 5: Jeremy Hansen
18 Roy Hui Team City Racing
19 James Yi Revs Road Race
20 Mark Sneed Team Fremont/FFBC
21 Gregory Porter Revs Road Race
Finishers: Cat 4: 21  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Brian Zimny Peet's Coffee Racing
2 Craig Roemer Team Specialized/Touchstone Ra
3 Robert Pasco SAFEWAY Cycling
4 Jay Newton ThirstyBear p/b Akamai
5 Chris Espy Team Specialized/Touchstone Ra
6 Michael O'rourke Peet's Coffee Racing Teammate Win: Brian Zimny
7 Ronnie Leavitt Team Specialized/Touchstone Ra Teammate Top 5: Craig Roemer
8 Dan Martin Peet's Coffee Racing Teammate Win: Brian Zimny
9 Jason Snovel LangeTwins Winery Racing Team
10 Jason boynton Folsom bike/vw/raley's Peet's Coffee Racing Teammate Win: Brian Zimny
11 James Coats
12 Dennis Baker Michael David Winery
13 David Harwin Audi Reno-Tahoe
14 Nabil Samaan
15 Rick Lawton Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
16 Daniel Quirk ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Jay Newton
17 Tim Granshaw Craft Factory
18 Stephen Langone Craft Factory Cycling Team
19 Andrew Nevitt CoreTechs Cycling TwT
20 Dean Abt Team Oakland Cycling
21 Jason Brown LangeTwins Winery Racing Team
22 Duane Coughlan ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Jay Newton
23 Mj Foley Team STAND/City Cycle
24 Gardie Jackson ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Jay Newton
25 Andrew Adelman CoreTechs Cycling TwT
26 Michael Egan Sacramento Golden Wheelmen
27 Michael Claudio Folsom Bike/Trek/Raley's- Men'
28 Matt Tufts Folsom Bike/Trek/Raley's
29 Chris Evans ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Jay Newton
30 Donald Langley Morgan Stanley Cycling Team
31 David Christenson Herbalife p/b Marc Pro - Natur
32 Jeff Watson LangeTwins Winery Racing Team
33 Chirag Asaravala Team STAND
34 Aaron Patterson Peet's Coffee Racing Teammate Win: Brian Zimny
35 Ronald Reade Peet's Coffee Racing Teammate Win: Brian Zimny
36 Josh Rennie Herbalife p/b Marc Pro - Natur
37 Samuel Worthington Team STAND/City Cycle
38 Anthony Eng Team Oakland Cycling
39 John Schiefer SJBC
40 Jeffery Edwards
DNF Greg Tsutaoka LangeTwins Winery Racing Team
DNF Russell White
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 28   Cat 3: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Pete Schoenenberger Fun Sport Bikes Cycling Team
2 Jason Roth Revs Road Race
3 Michael Williams Audi Reno-Tahoe Cycling
4 James Ruffin Funsport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
5 Oto Slavos SunPower Racing
6 Mark Bachman
7 Michael Wilkins Funsport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
8 Jay Moccio Precision Drafting
9 Renzo Bernales Team City Racing
10 Henrik Schubert CBRE Racing
11 Timm Ryken grattet Davis Bike Club Race Team
12 Mark Massey Pen Velo Racing/Summit Bicycle
13 Erich Shofstall VSRT/Livermore Toyota Scion
14 Bill Simmons Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
15 Jon wilson Kovarus Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
16 Albert Coble Fun Sport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
17 Neil Rapmund Kovarus /Wells Fargo Racing
18 Albert Lehman Delta Velo/Michael David Winer
19 Mark Dames Coretechs
20 John Gerling Funsport Bikes Cycling Team Teammate Win: Pete Schoenenberger
21 Alvin Carpenter Davis Bike Club Race Team
22 Mike Munoz Rio Strada Racing
23 Jeffrey Kato CBRE Racing
24 Michael Deen Fun Sport Cycling Team
DNF Mark Sneed Team Fremont/FFBC
Finishers: Cat 4: 25  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Dan Martin Peet's Coffee Racing
2 Gardie Jackson ThirstyBear p/b Akamai
3 Donald Langley Morgan Stanley Cycling Team
4 Michael O'rourke Peet's Coffee Racing Teammate Win: Dan Martin
5 Jerome Nadel R4R - Make A Wish
6 Scott Fonseca AUDI RENO-TAHOE
7 Ronnie Leavitt Team Specialized/Touchstone Ra
8 Nabil Samaan
9 Jason boynton Folsom bike/vw/raley's Peet's Coffee Racing Teammate Win: Dan Martin
10 Mj Foley Team STAND/City Cycle
11 Tracy Muegge Sierra Nevada/Reliable Racing
12 Chris Morris Folsom Bike/Trek/Raley's
13 Greg Chapla Davis Bike Club Race Team
14 Lynden Mclaughlan Kovarus Wells Fargo Racing Tea
15 Butch Jackson Sierra Nevada/Reliable Racing
16 Rob Maheu SJBC
17 Brian Mcandrews ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
18 Lance Loveday Victory Velo Racing
19 Dennis Baker LangeTwins Winery Racing Team
20 Jay Newton ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
21 Roger Martin R4R-Make A Wish Teammate Top 5: Jerome Nadel
22 Herman Johnson Ciclistas del Valle
23 Robert Pasco SAFEWAY Cycling
24 Rick Lawton Kovarus/Wells Fargo Racing Tea
25 Alan Roberts ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
26 Andrew Nevitt CoreTechs Cycling TwT
27 John Schiefer SJBC
28 Gary Paden Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Donald Langley
29 Duane Coughlan ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
30 Todd Dambly Folsom Bike/Trek/Raley's
31 James Blankenship Victory Velo Racing
32 Daniel Quirk ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
33 Darryl Smith R4R-Make A Wish Teammate Top 5: Jerome Nadel
34 Andrew Adelman CoreTechs Cycling TwT
35 James Coats
36 Jason Cruser R4R-Make A Wish Teammate Top 5: Jerome Nadel
37 Craig Roemer Team Specialized/Touchstone Ra
38 Hans Gouwens ThirstyBear p/b Akamai Teammate Top 5: Gardie Jackson
39 Ronald Reade Peet's Coffee Racing Teammate Win: Dan Martin
40 Marty Cunningham Folsom Bike/Trek/Raley's
41 Daryl Hemenway CoreTechs TWT
DNF Steven Aurousseau Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Donald Langley
DNF Lance Newey Sierra Nevada/Reliable Racing
DNF B Thomas rice CoreTechs Cycling Team - TwT
DNF Charles Pockell-wilson Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Donald Langley
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 27   Cat 3: 13  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Butch Jackson Sierra Nevada/Reliable Racing
2 Steve Clifton Pen Velo Racing / Summit Bicyc
3 Tracy Muegge Sierra Nevada/Reliable Racing Teammate Win: Butch Jackson
4 Marty Cunningham Folsom Bike/Trek/Raley's
5 Douglas Gonda 3 Ft. - It's The Law
6 Dean Abt Team Oakland Cycling
7 Erik Salander Pen Velo Racing/Summit Bicycle
8 Alan Roberts ThirstyBear p/b Akamai
9 Jonathan Laine 3 Ft. - It's The Law Teammate Top 5: Douglas Gonda
10 B Thomas rice CoreTechs Cycling Team - TwT
11 Brian Mcandrews ThirstyBear p/b Akamai
12 Dan Tilzey Audi Reno-Tahoe Cycling
13 Rob Maheu SJBC
14 Dave Bush
15 Roger Von rotz Funsport Bikes Cycling Team
16 Jeffrey Stephens Chico Masters Cycling Team
17 Hans Gouwens ThirstyBear p/b Akamai
18 Steve Grube Sacramento Golden Wheelmen
19 Garry Birch Team Fremont / FFBC
20 Mark Horton
21 John Zunino Fun Sport Bike Cycling
22 Kevin Willitts 3 Ft. - It's The Law Teammate Top 5: Douglas Gonda
23 Kurt Bickel 3Ft - It's The Law Teammate Top 5: Douglas Gonda
24 Robert Napieralski 3 Ft. - It's The Law Teammate Top 5: Douglas Gonda
25 Jess Raphael 3 Ft. - It's The Law Teammate Top 5: Douglas Gonda
26 Rj Laffins Chico Masters Cycling Team
27 L Allen shaw Funsport Bike Cycling Team
28 Greg Bollella SunPower Racing / Alto Velo Ra
29 Loran Vilas Chico Masters Cycling Team
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 10   Cat 3: 10   Cat 4: 7   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 William Myers Herbalife p/b Marc Pro - Strav
2 Randy Bramblett CoreTechs Elite
3 Matt Chatlaong Herbalife p/b Marc Pro - Natur
4 Ryan Eastman inGamba
5 David Grundman SquadraSF p/b Terun
6 Aj Snovel Davis Bike Club Elite Team
7 Joseph Griffith Rio Strada Racing
8 Aaron Patterson Peet's Coffee Racing
9 Fergus Liam AMain Cycling Team
10 David Harwin Audi Reno-Tahoe
11 Robert Lander AMain Cycling Team
12 Gregory White
13 Darin Morgan CoreTechs Elite Teammate Top 5: Randy Bramblett
14 Michael Jasinski TEAM CLIF BAR Cycling
15 Jonathan Barbus SquadraSF p/b Terun Teammate Top 5: David Grundman
16 Jayson Jacobs Dr Naylor-TreadwellTraining Ra
17 Matt Tufts Folsom Bike/Trek/Raley's
18 Kyle Thielen Echelon-Storck Development Tea
19 Sou Saechao Sacramento Golden Wheelman
20 Alex Newcomb AMain Cycling Team
21 Tyler Pearce Michael David Winery Cycling T
22 Russell White
23 David Christenson Herbalife p/b Marc Pro - Natur Teammate Top 5: Matt Chatlaong
24 Aaron Rindy Hub Coffee
25 Jose Cuevas Orange Pedal
26 Jonathan Barbus SquadraSF p/b Terun Teammate Top 5: David Grundman
27 Stephen Cabebe CoreTechs Elite Teammate Top 5: Randy Bramblett
28 Tony Wolf CoreTechs Elite Teammate Top 5: Randy Bramblett
DNF Matthew Axford Rio Strada Racing
DNF Ryan Brooks Michael David Winery
DNF Joshua Tipton Rio Strada Racing
DNF Casey Fallon Data Driven Athlete
DNF Jason Snovel LangeTwins Winery Racing Team
DNF Simon Tuttle Bloc Racing
DNF Chirag Asaravala Team STAND/City Cycle
DNF Brian Zimny Peet's Coffee Racing
DNF Samuel Cerruti Herbalife Marc Pro p/b Natures
DNF Josh Rennie Herbalife p/b Marc Pro - Natur Teammate Top 5: Matt Chatlaong
Finishers: Cat 1: 15   Cat 2: 17   Cat 3: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Megan Ruble Funsport Bikes Cycling Team
2 Erica Schwanke JAKROO
3 Diana Cedeno JLVelo Cycling Team p/b The Fr
4 Ann Stuart JLVelo Cycling Team p/b The Fr
5 Yuko Soneoka JLVelo Cycling Team p/b The Fr
6 Monica Holt Performance Cycle Coaching
Finishers: Cat 3: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Danielle Morshead Brown University
2 Heidi Alexander SJBC
3 Alexis Dezubiria JL Velo
4 Anna Stewart Funsport Bikes Cycling Team
5 Karen Munoz Rio Strada Racing
6 Helen Kim Team Fremont/ FFBC powered by
7 Annika Hui Team City Racing
8 Samantha Nielsen
9 Amber Pearson Rio Strada Racing Teammate Top 5: Karen Munoz
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christina Bonnington JLVelo Cycling Team p/b The Fr
2 Emily Matheu JLVelo Cycling Team p/b The Fr Teammate Win: Christina Bonnington
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 1