Log In
RED KITE OMNIUM EVENT #2 - RED KITE CRITERIUM (MARCH) • Mar 6 2016
Drizzle, 57 degrees, wind 9 mph.
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Corey Duren AMain Cycling Team
2 Erik Camacho SJBC
3 Robert Terra Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
4 Joseph Griffith Rio Strada Racing
5 Robert Lander AMain Cycling Team Teammate Win: Corey Duren
6 Tom Salvesen Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
7 Sam Benedict Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
8 Raul Arias j.r. SquadraSF p/b Terun
9 Jacob Oramoto
10 Jimmy Pham Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Robert Terra
11 Martin Szwarc Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
12 Aaron Mcdevitt SJBC Teammate Top 5: Erik Camacho
13 Sergei Badeka CoreTechs Cycling Team
14 Al Jerrold soriano TB143
15 Ryan Wei TEAM CLIF BAR Cycling
16 John Funke Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Robert Terra
17 Kyle Thielen Echelon-Storck Development Team
18 Matthew Sloan Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Robert Terra
19 Shawn Remy Delta Velo
20 Zachary Hyland SJBC Teammate Top 5: Erik Camacho
21 John Schiefer SJBC Teammate Top 5: Erik Camacho
22 Jaap Berg AMain Cycling Team Teammate Win: Corey Duren
23 Mark Manning SquadraSF p/b Terun
24 Justin Poulson SJBC Teammate Top 5: Erik Camacho
25 Chris Esparza Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
26 Sean Estes Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
27 John Gregorio TRU/TRACE3 Racing pb Fullerton Bike
28 Theo Goguely Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Robert Terra
29 Ryan Oakes AMain Cycling Team Teammate Win: Corey Duren
DNF Zachary Scott TB143
DNF Tyler Marchesano LOW//Factory Racing
DNF Richard Graetz SJBC Teammate Top 5: Erik Camacho
DNF Nicholas Reed Chico Corsa Cycling Club
DNF Jeffrey Palileo TB143
DNF Alex Lockwood SquadraSF p/b Terun
DNF Ford Murphy BikeReg Elite Racing
Finishers: Cat 2: 23   Cat 3: 11   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Gaitos Team Fremont/FFBC
2 Al Jerrold soriano TB143
3 Justin Poulson SJBC
4 Zachary Scott TB143
5 Tyler Marchesano LOW//Factory Racing
6 Theo Goguely Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
7 John Barbicas Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
8 Eric Welsh SunPower Racing
9 Long Nguyen CBRE Racing
10 Lindsey Furtado Dolce Vita Freewheel
11 Peter Smith Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
12 Sean Estes Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
13 Leonard Schummer Tieni Duro Junior Cycling Team
14 Jungho Kim Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
15 Will Wright SJBC Teammate Top 5: Justin Poulson
16 Daniel Hii SJBC Teammate Top 5: Justin Poulson
17 Tim Mcbirney Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
18 Morgan Cole
19 Justin Balderston Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
20 Aaron Mcdevitt SJBC Teammate Top 5: Justin Poulson
21 Jeffrey Palileo TB143 Teammate Top 5: Al Jerrold soriano
22 Jonathan Bell Dogfish/Team Noah
23 Richard Gonsalves Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
24 Aaron Garcia
25 Alexis Loera
26 Tim Vickroy Kovarus/Wells Fargo Racing Team
27 Nathan Kostiv Sierra Nevada/Reliable Racing
28 Yuriy Platoshyn SJBC Teammate Top 5: Justin Poulson
29 Irving Zamora Lost Dog Cycling
30 Jace Benson Team City Racing
31 Alvin Carpenter Davis Bike Club Race Team
DNF Matthew Axford Rio Strada Racing
DNF Alvaro Mosquera Sierra Nevada/Reliable Racing
DNF Scott Sommerfeld Bell Real Estate Cycling
DNF Richard Graetz SJBC Teammate Top 5: Justin Poulson
DNF Douglas Schaller JLVelo Cycling Team p/b The Freewhe
DNF Nicholas Reed Chico Corsa Cycling Club
DNF Benjamin Dodge
DNF Juan Duarte
DNF Christian Humpert TB143 Teammate Top 5: Al Jerrold soriano
DNF Erik Schiller
DNF George Sadler SunPower Racing
Finishers: Cat 3: 24   Cat 4: 18  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 John Franz Sacramento Golden Wheelmen
2 Eric Welsh SunPower Racing
3 Jungho Kim Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
4 Aaron Garcia
5 Jace Benson Team City Racing
6 Hans Poulsen Tieni Duro Junior Cycling Team
7 Leonard Schummer Tieni Duro Junior Cycling Team
8 Juan G. ramirez
9 Irving Zamora Lost Dog Cycling
10 Christian Humpert TB143
11 Daniel Hii SJBC
12 Will Wright SJBC
13 Matthew Carlson Chico Masters Cycling Team
14 Tim Mcbirney Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
15 Christopher Stricklen SJBC
16 Kenneth Oei Tieni Duro Junior Cycling Team
17 Jim Forester CBRE Racing
18 Yann Bertaud CBRE Racing
19 Luigi Petrone SJBC
20 Dan Rugani CBRE Racing
21 Marcos Marrero SJBC
22 Craig Auzenne CBRE Racing
23 Alex Jonas Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Jungho Kim
24 Prashanth Selvaraj
25 Joseph Picek Rio Strada Racing
26 Morgan Cole
27 Alexis Loera
28 Michael Logan A Bloc Racing
29 Nathan Kostiv Sierra Nevada/Reliable Racing
30 George Sadler SunPower Racing Teammate Top 5: Eric Welsh
31 Tomas Mitre Team Swift
32 Marco Lei Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee Teammate Top 5: Jungho Kim
DNF Philip Barros CBRE Racing
DNF Erik Schiller
DNF Stephen Chow CBRE Racing
DNF Yuri Gonzaga Craft Factory Cycling Team
Finishers: Cat 4: 36  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Conley Team Fremont/FFBC
2 Alex Mcmanigill
3 Gary Grim CBRE Racing
4 Nick Keane
5 Scott Morin Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
6 Daniel Hoeppner A Bloc Racing
7 James Grady SquadraSF p/b Terun
8 Alex Obero SJBC
9 Luke Jeater Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
10 Jean Padilla TCB Courier
11 Josef Nelson Mike's Bikes STL
12 Charles Ho
13 Dominic Hollingdale Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
14 Nathan Brito
15 Sergei Volkov
16 Michael Zimmer
17 Florian Mehring Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
18 Dan Stock Funsport Bikes Cycling Team
19 Robert Shirley Bell Real Estate Cycling
20 Dan Pellechio Team Citius
21 Santiago Campos SWIFT RACING
22 Michael Deen Funsport Cycling Team
23 Colby Goodman
24 Chad Roffey
25 Kieth Strong
26 Sanjin Obhodas SunPower Racing
27 Orion Pohl Tieni Duro Junior Cycling Team
28 Vu Chau SJBC
29 Michael Riyanto SJBC
30 Steven Bateman SJBC
31 Sean Martin LOW//Factory Racing
32 Matthew Cho Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
33 Evan Hudelson Funsport Bikes Cycling Team
34 Alexander Abaya Team Fremont/FFBC Teammate Win: Andrew Conley
35 Jerry Remides Funsport Bikes Cycyling Team
36 Jhenrick James dadula
Finishers: Cat 5: 34   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeff Linder SquadraSF p/b Terun
2 Leon Gledhill Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
3 Giuseppe Errico SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
4 Jaap Berg AMain Cycling Team
5 Ryan Wei TEAM CLIF BAR Cycling
6 Anthony Ferretti AMain Cycling Team
7 Randy Bramblett CoreTechs Elite
8 Dean Laberge Peet's Coffee Racing
9 Joseph Griffith Rio Strada Racing
10 Matt Mikul SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
11 Raul Arias j.r. SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
12 David Grundman SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
13 Robert Terra Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
14 Alex Lockwood SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
15 Erik Camacho SJBC
16 Martin Szwarc Cycle Sport - Specialized p/b Muscl Teammate Top 5: Leon Gledhill
17 Shawn Remy Delta Velo
18 Jimmy Pham Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
19 Jacob Oramoto
20 John Gregorio TRU/TRACE3 Racing pb Fullerton Bike
21 Kyle Thielen Echelon-Storck Development Team
22 Tom Salvesen Cycle Sport - Specialized p/b Muscl Teammate Top 5: Leon Gledhill
23 Ryan Oakes AMain Cycling Team Teammate Top 5: Jaap Berg
24 Robert Lander AMain Cycling Team Teammate Top 5: Jaap Berg
25 Corey Duren AMain Cycling Team Teammate Top 5: Jaap Berg
26 Mark Manning SquadraSF p/b Terun Teammate Win: Jeff Linder
DNF Sergei Badeka CoreTechs Cycling Team
DNF Sam Benedict Cycle Sport - Specialized p/b Muscl Teammate Top 5: Leon Gledhill
DNF Chris Esparza Cycle Sport - Specialized p/b Muscl Teammate Top 5: Leon Gledhill
DNF Robert Doudell SJBC
Finishers: Cat 1: 7   Cat 2: 20   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Scott Morin Team Fremont/FFBC
2 Andrew Conley Team Fremont/FFBC Teammate Win: Scott Morin
3 Alexander Abaya Team Fremont/FFBC Teammate Win: Scott Morin
4 Daniel Hoeppner A Bloc Racing
5 Luke Jeater Team Fremont/FFBC Teammate Win: Scott Morin
6 Gary Grim CBRE Racing
7 Dan Stock Funsport Bikes Cycling Team
8 Alex Mcmanigill
9 Dominic Hollingdale Team Fremont/FFBC Teammate Win: Scott Morin
10 Charles Ho
11 Florian Mehring Team Fremont/FFBC Teammate Win: Scott Morin
12 Robert Shirley Bell Real Estate Cycling
13 Michael Deen Funsport Cycling Team
14 Evan Hudelson Funsport Bikes Cycling Team
15 Sean Martin LOW//Factory Racing
16 James Grady SquadraSF p/b Terun
17 Orion Pohl Tieni Duro Junior Cycling Team
Finishers: Cat 5: 16   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Norman Zellers LangeTwins Winery Racing Team
2 Dan Martin Peet's Coffee Racing
3 Samuel Worthington Team STAND/City Cycle
4 Chris Fortuna Morgan Stanley Cycling Team
5 Chris Evans ThirstyBear p/b Akamai
6 Matthew Sloan Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
7 Jeff Watson LangeTwins Winery Racing Team Teammate Win: Norman Zellers
8 Joshua Mcdonald Craft Factory Cycling Team
9 Kyle Glerum Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Dan Martin
10 Dean Laberge Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Dan Martin
11 John Funke Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
12 Jerome Nadel R4R-Make A Wish
13 Rich Russell Lathrup Industries Cycling Team
14 Daniel Smith Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
15 Hussein Saffouri LangeTwins Winery Racing Team Teammate Win: Norman Zellers
16 Tim Davis SJBC
17 Blaine Ashley??? Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
18 Dennis Hopp SJBC
19 Craig Stewart CA Technologies Racing
20 Richard Snodsmith CyclesFANATICRacing.com
21 Philip Roberts CyclesFANATICRacing.com
22 Kenneth Vernier Team O2
23 Ed Moon CyclesFANATICRacing.com
24 Benjamin Cota Funsport Bikes Cycling Team
25 John Barbicas Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
26 Mj Foley Team STAND/City Cycle Teammate Top 5: Samuel Worthington
27 Jeremy Loader CyclesFANATICRacing.com
28 Kevin Davidson CA Technologies Racing
29 Michael Holt Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
30 Brad Decker Team Simple Green/Cannondale/Stage2
31 Peter Nicholson
32 Richard Della maggiore Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
33 Gary Paden Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
34 Charles Bunting Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
35 Nick Theobald Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Dan Martin
36 Greg Tsutaoka LangeTwins Winery Racing Team Teammate Win: Norman Zellers
37 Donald Langley Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
38 Steven Aurousseau Morgan Stanley Cycling Team Teammate Top 5: Chris Fortuna
DNF Mark Fleishman CyclesFANATICRacing.com
DNF Joe Molinari CyclesFANATICRacing.com
DNF Allen Jackson Bahati-WTR
DNF Jason Brown LangeTwins Winery Racing Team Teammate Win: Norman Zellers
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 22   Cat 3: 14  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nathanael Dunn Data Driven Athlete Racing
2 John Schiefer SJBC
3 Dennis Wall CoreTechs
4 Richard Gonsalves Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
5 Christopher Monestier Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
6 Christopher Flower Data Driven Athlete Racing Teammate Win: Nathanael Dunn
7 Chirag Asaravala Team STAND/City Cycle
8 Bahati Worley Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
9 Jeffrey Kato CBRE Racing
10 Jason Thrasher
11 Rey Surla Team Fremont/FFBC
12 Sean Estes Cycle Sport - Specialized p/b Muscl Teammate Top 5: Richard Gonsalves
13 Scott Sommerfeld Bell Real Estate Cycling
14 Scott Lemke Eden Bicycles Racing Club
15 Givargis Betoshana Bell Real Estate Cycling
16 Long Nguyen CBRE Racing
17 James Ruffin Funsport Bikes Cycling Team
18 Jason Fritz SJBC Teammate Top 5: John Schiefer
19 Michael Rodriquez Funsport Bikes Cycling Team
20 Chris Morris Folsom Bike/Trek/Raley's- Men's Roa
21 Tim Vickroy Kovarus/Wells Fargo Racing Team
22 Jacob Jordan
23 Jim Forester CBRE Racing
24 Jeff Bilodeau CBRE Racing
25 Ernie Riley CBRE Racing
26 Jaime Madrigal CBRE Racing
27 Matthew Carlson Chico Masters Cycling Team
28 John Collins Rio Strada Racing
29 Yann Bertaud CBRE Racing
30 Max Hudson ZOCA p/b Halo Sports
31 Kurt Kuckein CBRE Racing
32 Marco Lei Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
33 Juan G. ramirez
34 Glen Kinion CBRE Racing
35 John Kekuewa Funsport Bikes Cycling Team
36 Robert Bell Bell Real Estate Cycling
37 Mark Cook CBRE Racing
38 Philip Barros CBRE Racing
39 Benjamin Dodge
40 Nick Dellamaggiore Morgan Stanley Cycling Team
41 Bernhard Stonas Team Fremont/FFBC
42 Adamvanminh Martin Lamorinda Cycling Club
43 Craig Dolley Sierra Nevada/Reliable Racing
44 Alvaro Mosquera Sierra Nevada/Reliable Racing
45 Marco Costantino Pen Velo Racing/Summit Bicycles
46 Daniel Leitner Funsport Bikes Cycling Team
DNF Richard Della maggiore Morgan Stanley Cycling Team
DNF Craig Auzenne CBRE Racing
DNF Alex Jonas Team Mikes Bikes p/b Equator Coffee
DNF Dan Rugani CBRE Racing
Finishers: Cat 3: 26   Cat 4: 24  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Donald Langley Morgan Stanley Cycling Team
2 Nick Theobald Peet's Coffee Racing
3 Dan Martin Peet's Coffee Racing
4 Chris Fortuna Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
5 Richard Della maggiore Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
6 Jerome Nadel R4R-Make A Wish
7 Keith Defiebre Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
8 David Avila SAFEWAY Cycling
9 Rann Valdez R4R-Make A Wish
10 Philip Roberts CyclesFANATICRacing.com
11 Daryl Hemenway CoreTechs Cycling TwT
12 Richard Nichols Kovarus/Wells Fargo Racing Team
13 Dennis Hopp SJBC
14 Michael Holt Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
15 Nick Steel Serious Cycling
16 Benjamin Cota Funsport Bikes Cycling Team
17 Ed Moon CyclesFANATICRacing.com
18 Gary Paden Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
19 Richard Snodsmith CyclesFANATICRacing.com
20 Chris Morris Folsom Bike/Trek/Raley's- Men's Roa
21 Steven Aurousseau Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
22 R Todd crisafulli Cycles Fanatic / ClassBook.com / NA
23 Mark Fleishman CyclesFANATICRacing.com
24 Kyle Glerum Peet's Coffee Racing Teammate Top 5: Nick Theobald
25 Daniel Smith Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
26 Nick Dellamaggiore Morgan Stanley Cycling Team Teammate Win: Donald Langley
27 Peter Nicholson
28 Joe Molinari CyclesFANATICRacing.com
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 17   Cat 3: 8  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Scott Sommerfeld Bell Real Estate Cycling
2 Michael Boehme Colavita Racing
3 John Schiefer SJBC
4 Craig Dolley Sierra Nevada/Reliable Racing
5 Richard Asturias Kovarus/Wells Fargo Racing Team
6 Rolland Jurgens CA Technologies Racing
7 Scott Lemke Eden Bicycles Racing Club
8 James Ruffin Funsport Bikes Cycling Team
9 Chris Morris Folsom Bike/Trek/Raley's- Men's Roa
10 Rey Surla Team Fremont/FFBC
11 Raymond Rodriguez
12 Michael Saba CA Technologies Racing
13 Jason Fritz SJBC Teammate Top 5: John Schiefer
14 Max Hudson ZOCA p/b Halo Sports
15 Mark Bachman
16 Jeffrey Kato CBRE Racing
17 Steven Hatter
18 Mark Massey Pen Velo Racing/Summit Bicycles
19 Alan Brake Pen Velo Racing/Summit Bicycles
20 Mark Slavonia Pen Velo Racing/Summit Bicycles
21 John Kekuewa Funsport Bikes Cycling Team
22 Yann Bertaud CBRE Racing
23 Fanny Bourdais Rio Strada Racing
24 Craig Auzenne CBRE Racing
25 Minh Nguyen Contra Costa Cycling Club
26 Mark Cook CBRE Racing
27 Robert Bell Bell Real Estate Cycling Teammate Win: Scott Sommerfeld
28 Albert Coble Funsport Bikes Cycling Team
29 Francis Tanjuatco Team Fremont/FFBC
DNF Michael Wilkins Funsport Bikes Cycling Team
DNF Billy Opsal Kovarus/Wells Fargo Racing Team Teammate Top 5: Richard Asturias
Finishers: Cat 3: 12   Cat 4: 18   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tim Davis SJBC
2 Richard Jones CA Technologies Racing
3 Craig Stewart CA Technologies Racing
4 Dean Abt Team Oakland Cycling
5 West Kurihara Team Fremont/FFBC
6 Brad Decker Team Simple Green/Cannondale/Stage2
7 Timothy O'hara Team Fremont/FFBC Teammate Top 5: West Kurihara
8 Greg Bollella SunPower Racing
9 Garry Birch Team Fremont/FFBC Teammate Top 5: West Kurihara
Finishers: Cat 2: 3   Cat 3: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Richard Jones CA Technologies Racing
2 Nate Smith S2C/Primal
3 Matthew Trethric CBRE Racing
4 Daniel Tkach CBRE Racing
5 Scott Riddle SJBC
6 Roderick Gilchrist SJBC
7 Brad Decker Team Simple Green/Cannondale/Stage2
8 Glen Kinion CBRE Racing Teammate Top 5: Matthew Trethric
9 Jim Forester CBRE Racing Teammate Top 5: Matthew Trethric
10 Daniel Leitner Funsport Bikes Cycling Team
11 Rodney Jewett Peninsula Velo Cycling Club
Finishers: Cat 3: 6   Cat 4: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Fanny Bourdais Rio Strada Racing
2 Amber Pearson Rio Strada Racing Teammate Win: Fanny Bourdais
3 Anna Stewart Funsport Bikes Cycling Team
4 Shelby Tramel Team Vulpes
5 Jill Stone SJBC
6 Christina Davis SJBC
7 Lilli Safley Ciclistas del Valle
8 Stephanie Wilson SJBC Teammate Top 5: Jill Stone
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom to
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeanette Haggas RAZZLE DAZZLE
Finishers: Cat 1: 1