Log In
San Ardo Road Race • Aug 21 2021 • San Ardo, CA
Clear, 75 degrees, wind 6 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Will Drinkwater
2 Matthew Parker Team Mike's Bikes powered by Equato
3 Jason Tang Dolce Vita Cycling p/b SL2
4 Nicholas Love Pen Velo Racing/Summit Bicycles
5 Alec Franco
6 David Domonoske
7 Trevor King Sacramento Golden Wheelmen
8 Yi Sun Rule Five Racing
9 Attila Reisz
10 Cassius Anderson
11 Corbin Parsley Team Velosport Junior & U23 Develop
12 Darren Parham
13 Alexander Yermolovich Pen Velo Racing/Summit Bicycles Teammate Top 5: Nicholas Love
14 Cameron O'reilly Alto Velo
15 Kevin Bishop
16 Oliver Neeley Team Swift
17 Christian Zollner
18 Gerald Kammerzell Team Factory Cycles/Ornot Bike
19 Frankie Mecono
20 Paul Levy Team City Racing
21 Julian Diaz Team Velosport Junior & U23 Develop
22 Vasileios Raptakis
23 Sean Strachan Team Swift
24 Eric Villasmil VELOSPORT RACING
25 Gabriel P
26 Soren Oakes Bikecoach Cycling Club
27 Nicolai Anger
28 Julian Azaret CCB Racing
29 Brian Shreeve Alto Velo Racing Club
30 Jonathan Miller Heritage Cycling Club
31 Kevin Locher GS Andiamo - Travel Team
32 Blake Becker Team Velosport Junior & U23 Develop
33 Andrew Shacker Team Fremont
34 John Hill
35 Derek Mead
36 Michael Osorio SquadraSF p/b Terun
37 Christopher Guzik Los Gatos Bicycle Racing Club
38 Donald Hersam SJBC
39 Matthias Reininger SJBC
DNP Trevor Jahn Velo Club La Grange
DNP Pedro Clark SJBC
DNP Saul Flores SLO Nexus
DNP Paul George SquadraSF p/b Terun
DNP Michael Gilson The Olympic Club
DNP Mike Greenlee Vivid Cycling Club - VCC
DNP Xi Lin SJBC
DNP Timmy Nguyen SJBC
DNP Dave Pankratz Coureur presented by Spinergy
DNP Luke Pankratz
DNP Abraham Sanchez SJBC
DNP Samuel Seibel GALAXY CYCLING
DNP Shiva Sharma Pen Velo Racing/Summit Bicycles Teammate Top 5: Nicholas Love
DNP Matthew Solomon
DNP Michael Spangler
DNP Wing To tang Dolce Vita Cycling p/b SL2 Teammate Top 5: Jason Tang
DNP Yichen Xu
DNP Isaiah Youngbrown
DNP German Zamora Dolce Vita Cycling p/b SL2 Teammate Top 5: Jason Tang
Finishers: Cat 3: 14   Cat 4: 20   Cat 5: 7   Cat ?: 17  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kevin Hashman
2 Eric Rodriguez
3 Christian Ramos
4 Philip Coyle Cal Poly Cycling
5 Jeff Haller
6 Purevdorj Tsogtkhuu
7 Felix Sanchez
8 Khatanbaatar Bayarmaa
9 Ulziibat Tserenbat
10 John Bird
DNP Jonathan Bernbaum
11 Batsaruul Altansukh
DNP Otto Jolanki
DNP Zolboo Luvsan
DNP Shane Maples
DNP Michael Overfield
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 15  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Eddy Huntsman UCI CT: Elevate-Webiplex Pro Cyclin
2 Jeff Linder SquadraSF p/b Terun
3 Ryan Gorman
4 Eric Fischer
5 Frank Wyer
6 Brockton Smith Team Velosport Junior & U23 Develop
7 Colin Patterson Voler Factory Team p/b OVCB
8 Finn Thomsen Team California
9 Matt Mikul Terun Elite
10 Zackery Weimer Green Line Velo driven by Zipcar
11 Rex Roberts SoCalCycling.com Team
12 Colden Kimber
13 Quinn Felton Team California
14 Aden Wardrop
15 Yuri Gonzaga Terun Elite
16 Will Brickler Davis Bike Club
17 Danian Castillo Team Velosport Junior & U23 Develop
18 Andrew Scott UCI CT: Team Skyline
19 Sam Benedict Team Mike's Bikes powered by Equato
20 Graham Weaver Team Velosport Junior & U23 Develop
21 Andrew Esler SJBC
22 Gregory White Ride Bikes Bro Elite Cycling Team
23 Devin Wilson Team California
24 Chris Riekert Team Mike's Bikes powered by Equato
25 Miles Hubbard
26 Brian Funk Cycle Sport - Specialized p/b Muscl
27 Roman Kilun
28 Jacob Timmerman SquadraSF p/b Terun Teammate Top 5: Jeff Linder
29 Tyler Pearce Ride Bikes Bro Elite Cycling Team
30 Blake Anton Voler Factory Team p/b OVCB
31 Adam Naguib
32 Christopher Beall Terun Elite
33 Bobby Lozoya Fig Mtn Race Team
34 Evan Larson Team California Juniors
35 Ivor Griffiths San Jose Bicycle Club
36 Caedan Aveling
37 Andrew Mathiesen Team Swift
38 Travis Mceuen Terun Elite
39 Tory Gillett
40 Miles Lamon Team CLIF Bar Cycling
41 Hunter Wilson Team California
42 Travis Longfellow
43 Jason Francia Team Simple Green/Specialized/Rock-
DNP David Kennedy
DNP Jacob Longo Go Fast - Incycle
DQ Sandy Floren
DNP Wesley Miyamura Davis Bike Club Race Team
DNP Griffin Nemitz SJBC
DNP Cooper Shanks Team Mike's Bikes powered by Equato
DNP Riley Walberg GS Tenzing
DNP Aaron Wirthwein
DNP Russell White Ride Bikes Bro Elite Cycling Team
DNP Chad Boyer Team Velosport Junior & U23 Develop
Finishers: Cat 1: 19   Cat 2: 17   Cat 3: 10   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sean Davies SJBC
2 David Avery CBRE Racing
3 Zachary Rudy
4 Yuri Tupaz CBRE Racing
5 Lucian Nelson
6 Lyndon Zavalla Mantis Racing
Finishers: Cat 5: 3   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Massimo Morson Team Swift
2 Aidan Zavalla San Jose Bicycle Club
3 Maxwell Doyle Lamorinda Cycling Club
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ben Robledo
2 Carsten Baker SJBC
3 Corey Shen Team Swift
4 Aiden Fraley
5 Aidan Roberts
6 Enzo Blakelock
DNP Charlie Vanacht
7 Kevin Li SJBC Teammate Top 5: Carsten Baker
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nicolas Goumas Team Swift
2 Ryan Kaehler VeloKings Raging
3 Cole Amaya Team Swift Teammate Win: Nicolas Goumas
4 Matthew Amara Team Swift Teammate Win: Nicolas Goumas
5 Mattheus Johnson Pen Velo Racing/Summit Bicycles
Finishers: Cat 2: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Sanders CBRE Racing
2 Michael Machado Don Chapin Monterey Bay Racing Team
3 Sergei Volkov Dolce Vita Cycling p/b SL2
Finishers: Cat 2: 2   Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matt Ardito
2 Anthony Little
3 Nat Green
4 Ninos Gergeo CBRE Racing
5 Kyle Viau Team Fremont/FFBC data by OnTheDay.
6 Francois Xavier bucher
7 Diego Rivera Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
8 Clovis Bryan Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
9 Erich Menge SJBC
10 Russ Freeman Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
11 Jesse Avery Team Fremont/FFBC data by OnTheDay. Teammate Top 5: Kyle Viau
12 Bob Ippolito Dolce Vita Cycling p/b SL2
13 Jimmy Barboza Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
14 Amir Michael Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNP Anthony Low CBRE Racing Teammate Top 5: Ninos Gergeo
Finishers: Cat 4: 10   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chris Coble The Olympic Club
2 Benjamin Erickson ThirstyBear Cycling
3 Mathias Jacquelin TMB Development p/b Equator Coffees
4 David Grundman Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic
5 James Yang Dolce Vita Cycling p/b SL2
6 Travis Lee Folsom Bike/Shingle Springs Subaru
7 Max Noda Cognition
8 Michael Cordova Los Gatos Racing Team
9 Brian Schuster ThirstyBear Cycling Teammate Top 5: Benjamin Erickson
10 Jonatan Jatombliansky Dolce Vita Cycling p/b SL2 Teammate Top 5: James Yang
DNP Sergei Badeka CoreTechs Elite
DNP Seth Mcdonough
DNP Joshua Tipton Sacramento Golden Wheelmen
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 6   Cat 3: 4   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Will Riffelmacher Olympic Club
2 Dustin Armstrong
3 Ariel Herrmann ThirstyBear Cycling
4 David Fidler Divine Electric Norcal
5 Travis Mccarty Vivid Cycling Club - VCC
6 Przemek Tutak VSRT
7 Mate Adamkovics KaiVelo Racing
8 Blaine Ashley ThirstyBear Cycling Teammate Top 5: Ariel Herrmann
9 Michael Coughlan
10 Eugene Chan Pen Velo Racing/Summit Bicycles
11 Richard Gabel Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
12 Philip Barros Team Mike's Bikes powered by Equato
13 Eamonn Tucker The Olympic Club Teammate Win: Will Riffelmacher
DNP Dmitry Uchitel D9 Foundation / CBS Cycling
14 Seth Huggins Team Simple Green/Specialized/Rock-
Finishers: Cat 1: 3   Cat 2: 3   Cat 3: 9  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Owen Bittinger
2 Brad Rampelberg SJBC
3 Casildo Romero SJBC
4 Todd Canfield SB Project
5 David O'Brien Alto Velo
Finishers: Cat 4: 2   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeromy Cottell
2 Dennis Wall CoreTechs Cycling TwT
3 Mark Tucker Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
4 John Novikoff Data Driven Athlete Racing
5 Scott Cox Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic
6 Brian Zimny Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic
7 Jason Grefrath ThirstyBear Cycling
8 Sean Brandt Dolce Vita Cycling p/b SL2
9 Jonathan Eropkin Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic Teammate Top 5: Scott Cox
10 Stephan Hofmann SJBC
11 Alexander Komposch SJBC
12 Hayden Mackay R4R-Make A Wish
13 David Koesel Monster Racing Team
14 Gregory Kennedy KaiVelo Racing
15 Peadar O'mochain
16 Masanori Yamashita Alto Velo
17 Joseph Sullivan SJBC
18 Menko Johnson Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNP Paul Berger
DNP Giles Douglas SJBC
DNP Jacob Hill San Jose Bicycle Club
DNP Murat Ozgur Don Chapin Monterey Bay Racing Team
DNP Graham Simpson Don Chapin Monterey Bay Racing Team
DNP Michael Stroud R5 Ciclismo
DNP David Van everen SJBC
DNP Robert Whittier ThirstyBear Cycling
DNP Matthew Carinio
DNP Jeong Kim
Finishers: Cat 1: 8   Cat 2: 7   Cat 3: 10   Cat 4: 2   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Scott Giles Rock Solid Cycling
2 Kyle Glerum Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic
3 Ludovic Hilde Cannondale Capo p/b Incycle Bicycle
4 Sean Smith R4R-Make A Wish
5 David Allen Cognition Racing Road
6 Paul Chia D9 Foundation / CBS Cycling
7 Dennis Hopp R4R-Make A Wish Teammate Top 5: Sean Smith
8 Michael Holt SJBC
9 Phil Tercero CoreTechs Cycling TwT
10 Michael Charleton Red Peloton
11 Wilson Gorrell Folsom Bike/Shingle Springs Subaru
12 Michael Foley Cognition Racing Road Teammate Top 5: David Allen
13 Daryl Hemenway CoreTechs Cycling Team
14 Jorge Hernandez Polli Veloce
15 Brian Heneghan SJBC
16 Matthew Sloan Cognition Racing Road Teammate Top 5: David Allen
17 Hussein Saffouri
18 Wylie Palmer CBRE Racing
DNP Shaun Bagley E-VOKE RACING
DNP Jason Boynton Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic Teammate Top 5: Kyle Glerum
DNP Channing Chen Burlingame United Cycling Club
DNP Benjamin Cota Franco Factory Racing
DNP Andrew Heinemann AUDI RENO- TAHOE CYCLING
DNP Matthew Mcnamara Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNP John Olsen Schnur Racing
DNP Raymond Rodriguez
DNP Nick Theobald Peet's Coffee Racing p/b Veloro Bic Teammate Top 5: Kyle Glerum
Finishers: Cat 1: 6   Cat 2: 14   Cat 3: 5   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matthew Peters Body Concepts
2 Eugene Raphaelian
3 Peter Krogh Body Logic/SERT
4 David Gehring CA Cycling Club
5 Greg Beliera Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
6 Matt Conidaris Body Concepts Teammate Win: Matthew Peters
DNP John Murphy N/a
Finishers: Cat 1: 1   Cat 4: 4   Cat 5: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrew Adelman CoreTechs Cycling TwT
2 Steven Romjue The Olympic Club
3 Jerome Nadel ThirstyBear Cycling
4 Craig Zimmerman Jessup Auto Plaza p/b P.S. Cyclery
5 Chris Hahn
6 Scott Leahy SJBC
7 Gregg Roh Sacramento Golden Wheelmen
8 Ted Toribio Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
9 Jordi Conrado
10 Rick Morgan
11 Tom Lyons
12 Robert Wotring
13 Chris Courtney Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
14 George Tomasich Canyon Velo
15 Todd Munk SJBC
16 Aaron Long ThirstyBear Cycling Teammate Top 5: Jerome Nadel
17 Mark johnson Suffolk-sunpower racing CoreTechs Cycling TwT Teammate Win: Andrew Adelman
18 Charles Pockell-wilson AUDI RENO-TAHOE
19 Darren Mar-elia Mellow Motors
20 Mark Bachman Clean Power Cycling
21 John Hawkins Vivid Cycling Club - VCC
22 Allen Wulczynski SJBC
23 Erin Simmons Body Concepts
DNP Bart Clifford E-VOKE RACING
DNP Royce Fraley
DNP John Hancock Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
DNP Ryosei Kaneko Clean Power Cycling
DNP Anrew Nuckles
DNP Ross Tinline Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNP Ken Todd Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
DNP Michael Wilkins Clean Power Cycling
Finishers: Cat 1: 2   Cat 2: 15   Cat 3: 12   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Jeff Qualle Velo Kings Racing p/b ATP Coaching
2 Matthew Trethric
3 Hunter Ziesing Hammer/53x11
4 Kevin Willitts Body Concepts
5 Clark Rasmussen Splunk Race Team
6 Leslie Oglesby Pen Velo Racing/Summit Bicycles
7 Jonathan Laine Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
8 Robert Montuori Sierra Nevada/Reliable Racing p/b F
9 Eric Zook Serious Cycling
10 Ken Shiokari Splunk Race Team Teammate Top 5: Clark Rasmussen
11 Chuck Spiteri Pen Velo Racing/Summit Bicycles
12 James Wachter Body Concepts Teammate Top 5: Kevin Willitts
DNP Erik Salander Pen Velo Racing/Summit Bicycles
DNP Stanley Terusaki Pen Velo Racing/Summit Bicycles
Finishers: Cat 2: 8   Cat 3: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Tim Davis SquadraSF p/b Terun
2 Paul Gossi Clean Power Cycling
3 Frank Winters Clean Power Cycling
4 Bob Gorman Splunk Race Team
5 Robert Montague Spokesman Bicycles
6 Steven Grusis Off The Front
7 Rino Barbagiovanni
8 Thomas Preisler
9 Fred Garcy
DNP Bryan Patterson
Finishers: Cat 1: 1   Cat 3: 7   Cat 4: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Don Grijalva SquadraSF p/b Terun
DNP Glenn Baldwin Voler Factory Team p/b OVCB
2 Glenn Fetsch Pen Velo Racing/Summit Bicycles
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 1   Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Anna Hicks
2 Anna Novikova
3 Naomi Bisagno
4 Lindsey Raven
5 Candice Lo SJBC
6 Brittany Rezowalli SquadraSF p/b Terun
7 Heidi Ott SJBC Teammate Top 5: Candice Lo
8 Jen Revelli
9 Rachel Noonan Velo Club La Grange
10 Zula Agvaansuren
11 Ellie Walsh
12 Amy Goad Team City Sacramento
13 Sofia Hamrin
DNP Rebekah Maples
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 3   Cat ?: 10  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Helena Gilbert-snyder
2 Charity Chia D9 Foundation / CBS Cycling
3 Lisa Hulse Los Gatos Bicycle Racing Club
4 Robin Betz Alto Velo
5 Gillian Bergmann Davis Bike Club
DNP Veronica Church California Polytechnic-San Luis Obi
Finishers: Cat 1: 2   Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kavya Srinivasan SJBC
2 Elin Vik
3 Sophia Avery CBRE Racing
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Louisa Kelly SJBC
2 Nora Vik SJBC Teammate Win: Louisa Kelly
3 Kieu-vi O'Brien San Jose Bicycle Club
4 Deena Shen San Jose Bicycle Club
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Shantelle Tupaz CBRE Racing
Finishers: Cat 4: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ashley Nelson SJBC
2 Megan Brinkmeyer Los Gatos Bicycle Racing Club
3 Serenity Marshall Revolution Racing p/b Jakroo
4 Shawna Homen SJBC Teammate Win: Ashley Nelson
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Shannon Gaffney C4 racing
2 Jennifer Steele Team Fremont/FFBC data by OnTheDay.
3 Sue Lin holt Alto Velo
4 Leah Toeniskoetter
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Laura Smith C4 Cycling
2 Lora Maes Pen Velo Racing/Summit Bicycles
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Andrea Tyson SJBC
2 Stephanie Nunes Schnur Racing
3 Fnu Novita Alto Velo
Finishers: Cat 3: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Christina Davis SJBC
Finishers: Cat 3: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Sheri Baldwin Voler Factory Team p/b OVCB
2 Ann Stuart SJBC
Finishers: Cat 3: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Narda Roushdi
2 Lesley Jensen Revolution Racing p/b Jakroo
Finishers: Cat 3: 2