Log In
Janesville Town Square Gran Prix Day 2 • Jun 18 2021 • Janesville, WI
Race uploaded by ToAD csv | json
Partly Cloudy, 82 degrees, wind 9 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:

Instagram used to let us search for a hashtag, but now they don't. Bummer! Here's the 'grams you want: #TOAD2021

Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daniel Casper Donkey Label Racing
2 David Hildebrand
3 Bart Clifford E-Voke Racing
4 Matt Muyres Donkey Label Racing - DLR Teammate Win: Daniel Casper
5 Chris Carlson Torchy's Tacos/Bike Mart
6 Shaun Bagley E-Voke Racing
7 Nelson Repenning Cycle-Smart
8 Brian Koeneman Donkey Label Teammate Win: Daniel Casper
9 Mark Hill Armada Cycling
10 Mynor Pineda Rockland Cycling Velo
11 Andrew Ohlsson VeloCity Cycling
12 Vance James Ponte Vedra Racing
13 Dean Abt xXx Racing-Athletico
14 Michael Froh 0
15 Steve Sonheim Liquid Velo Expeditors
16 Michel Dalal 110 Racing
17 Pablo Santa cruz FloridaVelo
18 Matthew Maddox Florida Velo
19 Marc Moeller Guaranteed Rate Cycling
20 Paul Curley Spin Arts/American Lung Associa
21 Peter Erdoes Neighborhood Race Team
22 Brian Brown Perpinan Project
23 John Walbaum South Chicago Wheelmen
24 Mark Stein Florida Velo
25 John Boudry Velocause Centraal Cycling
26 Chuck Holstein Florida Velo
27 Ralph Schroeder FloridaVelo
28 Ron Hagen MBRAC/FLANDERS
29 Ernie Pena Florida Velo
30 Darren Williams Team E-Voke Racing
31 Mark Hughes CZ Velo
32 Geoffrey Lanier Florida Velo
33 Vasilios Palekis Florida Velo
34 James Carney Piedmont
35 John Lutz Midwest Orthopedic Specialty Ho
36 William Ochowicz Waukesha Animal Hospital Cyclin
37 Andrew Tschampa PACT Cycling Team
38 William Kuster Minnesota Masters Cycling (MM
39 David Mcgrath Wolverine
40 John Kasbohm Northampton cycling
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 14   Cat 3: 13   Cat 4: 3  
Classes: All | M 2-3 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Viggo Moore LUX/Sideshow p/b Specialized
2 Mack Dorf Team Colorado
3 Will Coleman ZONE 6
4 Gabriel Acaba VeloCause Centraal
5 Conor Steward Have Fun, Go Fast, Stay Kind
6 Brody Burnham Northstar Development
7 Ian Williams Montana Velo
8 Hayden Warner Above and Beyond Cancer p/b Bik
9 Robert Strobel Upland Cycling P/b Grey Goat
10 Cole Lewis Subaru Santa Monica Racing
11 Nolan Church Spin Devo
12 Chad Boyer Velo sport
13 Justin Maxwell Moonshot Racing
14 Luke Arens Adapt Cycling
15 Leonardo Hernandez 0
16 Alexander Gustin LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
17 Kody Babler Road Crew Racing
18 Luke Elphingstone Team Colorado Teammate Top 5: Mack Dorf
19 Corbin Parsley Velosport
20 Ivan Gallego Missoula Bicycle Works Racing
21 Chris Wiatr INTENT
22 Wasani Castro Project BZE
23 Shay Wright Northstar Devo
24 Henry Li Project BZE
25 Jafari Castro Project BZE
26 Demsy Cifuentes 0
27 Graham Weaver Velosport
28 Luke Feuerhelm LUX/sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
29 Emiel Pastijn Adapt cycling
30 Darren Parham Team Velosport Junior & U23 Dev
31 Anthony Hilligoss Northstar Development
32 Nicholas Petrov Torchy's Tacos/Bike Mart
33 Liam Adams Northstar Devo
34 Dylan Ogle Hub Bikes Racing
35 Vincent Ramirez NorthStar Development
36 Sam Riess 0
37 Ryan Mcloughlin Alumnus Project
38 Caedan Aveling Velosport Elite & U23 Developme
39 Christian Norvold JAM / NCC
40 Emerson Cifuentes Bike lab OKC velo
41 James Eby Landis/Trek
42 Rick Schopp INTENT
43 Asher Tilghman LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
44 Vaughn Veenendaal Team Colorado Teammate Top 5: Mack Dorf
45 Tommy Morrison Hub Bikes Racing
46 Tim Jansen GP Velotek
47 Benjamin Sharp Stages Cycling
48 Jacob Steinfeld New England Devo p/b Cadence We
49 William Cucco Tete de la Course
50 Aiden Swift Team Colorado Teammate Top 5: Mack Dorf
51 Jackson Stoehr Tte de la Course
52 Will Peterson GP VeloTek
53 Ryan Chaney 0
54 Austin Peterson Torchy's Tacos/Bike Mart
55 Micah Danielson Saint Paul Bicycle Racing Club
56 Malachi Jackson Oklahoma flyers
57 Zachary Lowe Velo Rousillon jr Development
58 Chad Briggs Christian Cycling Club
59 Peter Armstrong Brazen Dropouts
60 Anson Sperry Nine13sports p/b Singleton Coac
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 21   Cat 3: 19   Cat 4: 12   Cat 5: 1   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Nolan Church Spin Devo
2 Chad Boyer Velo sport
3 Darren Parham Team Velosport Junior & U23 Dev
4 Liam Adams Northstar Devo
5 William Cucco Tete de la Course
6 Malachi Jackson Oklahoma flyers
7 Zachary Lowe Velo Rousillon jr Development
8 Anson Sperry Nine13sports p/b Singleton Coac
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 4   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Viggo Moore LUX/Sideshow p/b Specialized
2 Mack Dorf Team Colorado
3 Brody Burnham Northstar Development
4 Alexander Gustin LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
5 Luke Elphingstone Team Colorado
6 Corbin Parsley Velosport
7 Ivan Gallego Missoula Bicycle Works Racing
8 Shay Wright Northstar Devo Teammate Top 5: Brody Burnham
9 Graham Weaver Velosport
10 Luke Feuerhelm LUX/sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
11 Anthony Hilligoss Northstar Development Teammate Top 5: Brody Burnham
12 Nicholas Petrov Torchy's Tacos/Bike Mart
13 Vincent Ramirez NorthStar Development Teammate Top 5: Brody Burnham
14 Asher Tilghman LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Win: Viggo Moore
15 Vaughn Veenendaal Team Colorado Teammate Top 5: Mack Dorf
16 Aiden Swift Team Colorado Teammate Top 5: Mack Dorf
17 Jackson Stoehr Tte de la Course
18 Micah Danielson Saint Paul Bicycle Racing Club
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 8   Cat 4: 5   Cat 5: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daniel Feuling Adapt Cycling
2 Talius Chickering Gotham Greens p/b Verge Sport
3 Eli Keyes Adapt Cycling Teammate Win: Daniel Feuling
4 David Kosela Sunbelt Rentals p/b craft ginge
5 James Slade 0
6 Adam Raychel Midwest Orthopedic Specialty Ho
7 Nate Coleman BAD BIKES
8 Lee Prouty Velocause Central Cycling
9 Daniel Davidson 0 Teammate Top 5: James Slade
10 Jaden Grimes Piedmont
11 Jacob Beissel 110 Racing
12 Nick Diedrich 0 Teammate Top 5: James Slade
13 Briant Kelly Midwest Orthopedic Specialty Ho
14 Corbin Smith Torchy's / Bike Mart
15 Richard Grunewald 0 Teammate Top 5: James Slade
16 Jose Rivera bulgado Rockland Cycling Velo
17 Brad Schrag Breakaway Cycling Team
18 Brian Cosgrove INTENT
19 Matthew Beeber Johnny Sprockets Cycling
20 Will Harper MTCX
21 Peter Cavoto PSIMET Racing
22 Ryan Sellner NorthStar Development Cycling
23 John Rausch Cannonball Hub
24 Chris Cornelius Adapt Cycling Teammate Win: Daniel Feuling
25 Carson Shedd INTENT
26 Kurt Bentsen PSIMET Racing
27 Jack Bledsoe Team MACK
28 Luke Reilly Oklahoma Flyers
29 Jason Beck 110 Racing
30 Alec Rodgers New England Devo p/b Cadence We
31 Patrick Mckay Team Speed p/b Macro Supps
32 David Bender MSN Pro Coaching
33 Gregory Lahn 0 Teammate Top 5: James Slade
34 Stephen Wunrow PSIMET
35 Jordan Nelson PSIMET Racing
36 Samuel Vanden hogen Midwest Orthopedic Specialty Ho
37 Marc Jurewicz ZWS / Brilliant Advice
38 William Wilhelm Piedmont
39 Terry O'grady PSIMET Racing
40 Mark Richier INTENT
41 Luke Moster Nine13sports p/b Singleton Coac
42 Tristin Suhonen USMES
43 Tom Spencer Midwest Orthopedic Specialty Ho
44 John Janssen 0 Teammate Top 5: James Slade
61 Robert Mecea CRCA/Team VESELKA
Finishers: Cat 3: 20   Cat 4: 19   Cat 5: 1   Cat ?: 5  
Classes: All | M 4-5 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Julian Diaz Velosport Junior & U23 Developm
2 Caden Budd Broken Spoke Racing
3 Liam Olson Team Colorado
4 Michael Wright 0
5 Evan Zaremba Donkey Label Racing
6 Adam Mote Team Colorado
7 Andrew Simons Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
8 Carson Shedd INTENT
9 Thomas Forney 0 Teammate Top 5: Michael Wright
10 Benjamin Luna North star development
11 Luyang Gao Adapt Cycling
12 Lee Zettler Midtown Racing
13 Kevin Bania WAH Cycling
14 Ryan Hogan Waukesha Animal Hospital Cyclin
15 Alex Hinman 0 Teammate Top 5: Michael Wright
16 Braden Reitz nine13sports p/b SingletonCoach
17 Wesley Burdzilauskas 0 Teammate Top 5: Michael Wright
18 Loren Danielson St Paul Bicycle Racing Club (SP
19 Austin Sympson Ames Velo
20 Ashton Lockhart Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
21 Daniel Ayala 110 Racing
22 Jesse Patoka 0 Teammate Top 5: Michael Wright
23 Nick Glasenapp Belgianwerkx
24 Christopher Hill 0 Teammate Top 5: Michael Wright
25 Connor Polenske Team Velocause
26 Ben Tantasook 0 Teammate Top 5: Michael Wright
27 Nate Zwieg 0 Teammate Top 5: Michael Wright
28 Charles Rumley 0 Teammate Top 5: Michael Wright
29 Joseph Pichotta Cyclebar Mequon
30 Dominic Barkeim Northstar Development
31 Xapier Hunter Oklahoma flyers
32 Brian Barnes 0 Teammate Top 5: Michael Wright
33 Leo Rihn iv Florida Velo
34 Jude L schafer Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
35 Juan Manco intent
36 Andy Kroll 0 Teammate Top 5: Michael Wright
37 Andrew Muxen Iowa City Cycling Club
38 Griffin Raduchel nine13sports p/b SingletonCoach
39 Matt Lawrence 0 Teammate Top 5: Michael Wright
40 Pete Doyle Mercury Endurance
41 Samuel Adams Milwaukee Bicycle Company
42 Michael Zaug Adapt Cycling
43 Joaquin Medina garzon ADAPT
44 Aiden Jurek Donkey Label Racing Teammate Top 5: Evan Zaremba
45 Everett Lauer NorthStar Development Cycling
46 Peter Pichotta Angus-Young
47 Paolo Morales 0 Teammate Top 5: Michael Wright
48 Ty Cashen Adapt Cycling
49 Tristin Suhonen USMES
50 Justin Trayweeks Full Send Triathlon
51 John Christie 0 Teammate Top 5: Michael Wright
52 Brent Zelinski 0 Teammate Top 5: Michael Wright
53 Ian Mcglashan Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
54 Kyle Weck WAG Adventure Team
55 Shane Armstrong Brazen Dropouts
56 Ryan Lemke Waukesha Animal Hospital Cyclin
57 Paul Unger Team Extreme
58 Jusuf Sarancic 0 Teammate Top 5: Michael Wright
59 Alek Czernobil 0 Teammate Top 5: Michael Wright
60 Hamilton Reinbold adapt cycling
61 Tegan Neitzel north star development
62 Prathik Arunkumar Other
63 James Klabunde 0 Teammate Top 5: Michael Wright
64 Leo Buzalsky 0 Teammate Top 5: Michael Wright
Finishers: Cat 4: 22   Cat 5: 22   Cat ?: 20  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Caden Budd Broken Spoke Racing
2 Liam Olson Team Colorado
3 Ashton Lockhart Team Colorado
4 Ben Tantasook 0
5 Jude L schafer Team Colorado
6 Joaquin Medina garzon ADAPT
7 Aiden Jurek Donkey Label Racing
8 Ian Mcglashan Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
9 Prathik Arunkumar Other
Finishers: Cat 4: 1   Cat 5: 5   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Julian Diaz Velosport Junior & U23 Developm
5 Evan Zaremba Donkey Label Racing
6 Adam Mote Team Colorado
7 Andrew Simons Team Colorado
10 Benjamin Luna North star development
11 Tegan Neitzel north star development
30 Dominic Barkeim Northstar Development Teammate Top 5: Benjamin Luna
31 Xapier Hunter Oklahoma flyers
35 Juan Manco intent
38 Griffin Raduchel nine13sports p/b SingletonCoach
45 Everett Lauer NorthStar Development Cycling Teammate Top 5: Benjamin Luna
Finishers: Cat 4: 2   Cat 5: 3   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luke Moster Nine13sports p/b Singleton Coac
2 Braden Reitz nine13sports p/b SingletonCoach
3 Evan Coles Team Soundpony
4 Cooper Bernstein Spin Devo
5 Isaiah Culbreath Oklahoma Flyers
6 Kelan Fenters Kenosha Velosport
Finishers: Cat 5: 5   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Raef Trujillo Spin Devo
2 Leif Winters Oklahoma Flyers
3 Cole Hunter NorthStar Development
4 Roczen Beissel NorthStar Devo
5 Pete Esposito 0
6 Henry Flentye The Pony Shop
7 William Flentye Ponyshop Jr.
Finishers: Cat 5: 4   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Clever Martinez Rockland Cycling Velo
2 Cesar Marte Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
3 Ethan Craine New England Development P/B cad
4 Adam Myerson Cycle-Smart
5 Brenden Hardy Above and Beyond Cancer p/b Bik
6 Hayden Strong Project Echelon Racing
7 Chad Burdzilauskas Davis Phinney Foundation Maste
8 Amai Rawls Texas RoadHouse
9 Robert White jr Athletes by Design
10 Chad Hartley Adapt Cycling
11 Ezra Sonderling LOS ANGELES BICYCLE CLUB
12 Lucas Stierwalt DDP Cycling Team
13 Daxton Mock Bear Professional Team
14 Dante Young 0
15 Patrick Jungenblut Team Velocause
16 Timmy Bauer Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Brenden Hardy
17 Vivien Rindisbacher New England Development P/B cad Teammate Top 5: Ethan Craine
18 Josh Chu New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Ethan Craine
19 Dalton Collins Automatic Racing
20 Mcaben Prince New England Development P/B cad Teammate Top 5: Ethan Craine
21 Mark Morton Performance Bicycle Race Team
22 Brendan Cowley Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Brenden Hardy
23 Alexander Chrystall New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Ethan Craine
24 Randy Reichardt Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Brenden Hardy
25 Michael Lucas Adapt Cycling
26 Nic Narraway 0
27 Nicholas Ramirez Team Mack Elite
28 Ross Tuneberg Gotham Greens p/b Verge Sport
29 Cesar alberto Mendez barajas LOS ANGELES BICYCLE CLUB
30 David alejandro Gonzalez suesca Club Orius
31 Nathan Guerra Broken Spoke Racing
32 Curtis White Cannondale p/b Cyclocrossworld.
33 Jadon Jaeger Adapt Cycling
34 Matt Stordy ButcherBox Cycling
35 Gionvanni Vasta DDP Cycling Team
36 Emmett Culp Digital Commerce Bank
37 Ismael Collado acosta Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
38 Aaron Banks Zone6 Endurance
39 Jason Tinkov New England Devo p/b Cadence Wealth
40 Matt Usborne Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Brenden Hardy
41 Jd Bergmann team clif bar
42 Ryan White Athletes by Design
43 William Hardin Project Echelon Racing
44 Stephen Jette New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Ethan Craine
45 Austin Anderson Velocause Centraal Cycling
46 Chris Niesen JAM / NCC
47 Eric Hill Project Echelon Racing
48 Frank Cundiff Project Echelon Racing
49 Pablo Lozano Los Angeles Bicycle Club
50 Ama Nsek L39ION OF LOS ANGELES
51 Jon Lester Diablo Cycling
52 Will Coleman ZONE 6
53 Michael Lambert Velovit Elite Racing Team
Finishers: Cat 1: 23   Cat 2: 17   Cat 3: 4   Cat 5: 1   Cat ?: 8  
Classes: All | W 2-3 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Kayla Clemons Adapt Cycling
2 Leigh Ann fields Breakaway Cycling Team
3 Austin Killips STKD Racing Squad
4 Candice Votava team ERRACE
5 Erin Ayala Stamina Racing Collective x Mac
6 Catherine Guentert Velo Club LaGrange
7 Finn Taylor United Cycling
8 Fiona Majendie Red Truck Racing p/b Mosaic Hom
9 Katie Isermann PSIMET Racing
10 Mj Keys United Cycling
11 Annabel Buckley mcmahon New England Devo p/b Cadence We
12 Ashley King Orion Racing p/b Borah Teamwear
13 Mia Cheeseman Project Echelon
14 Hannah Glatter STKD!!! Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
15 Mallory Macrostie 0
16 Lauren Koon United Cycling
17 Jessica Brooks Breakaway Cycling Team Teammate Top 5: Leigh Ann fields
18 Marianne Melling GP VeloTek
19 Rachel Pearson STKD Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
20 Anne Meyer University of Iowa Sports Medic
21 Carlie Cooper FeraFox
22 Leah Sanda PSIMET Racing
23 Ajay Baker nine13sports p/b SingletonCoach
24 Sheree Tomba United Cycling
25 Zoe Chavez New England Development P/B cad
26 Lisa Lim Stkd Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
27 Gabriella Allong ABUNDANCE
28 Kelly O'brien STKD Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
29 Anna Affias Stkd Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
30 Lisa Hilleren STKD Racing Squad Teammate Top 5: Austin Killips
Finishers: Cat 2: 12   Cat 3: 12   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ajay Baker nine13sports p/b SingletonCoach
2 Amelia Orton Team Colorado
3 Elsa Westenfelder MT Alpha Cycling
4 Josephine Ramirez Northstar Devo
5 Anne Schwarzwalder Brazen Dropouts
6 Natalie Mitchell 0
7 Lydia Chinchilla B4D4WN Racing
8 Johanna Gref Team Mack
9 Gabriella Allong ABUNDANCE
10 Shannon Goyda Benissimo
11 Rachel Parker TEAM ABUNDANCE / Eclipse Racing
12 Ragan Weigel Twenty24 (Devo)
13 Bijou Vaultz Team Abundance / CRCA / Major T
14 Emy Everhart 110 Racing
15 Emily Soleyjohnson Avant Cycle Cafe
16 Sabrina Belisle Brazen Dropouts Teammate Top 5: Anne Schwarzwalder
17 Stella Powell NorthStar Development Teammate Top 5: Josephine Ramirez
18 Lauren Weigel Twenty 24 (Devo)
19 Emma Balding Nine13sports p/b Singleton Coac
20 Meira Kalbas Midwest Orthopedic Specialty Ho
21 Sarah Banks Nine13Sports p/b Singleton Coac
22 Alondra valeria Granados bonilla Global Force ARJ
23 Bethany Kois 0
24 Claire Kudlata Velocause
25 Carissa Yao 0
26 Megan Kelly Half Acre Cycling
27 Babs Owca Half Acre Cycling
28 Rowan Malmberg Northstar Development Teammate Top 5: Josephine Ramirez
29 Laura marie Cremonesi PSIMET
30 Kelley Wegeng Wild Card Cycling
31 Valezca Umana Global Force ARJ
32 Margot Grotland nine13sports p/b SingletonCoach Teammate Win: Ajay Baker
33 Emma Polenske Team Velocause
34 Jacqueline Wunrow PSIMET
35 Kristi Hepp Ames Velo
36 Reese Walton Na
37 Lisa Britton THC/Girl Fiend
38 Christine Danielson Birchwood/GIS Racing
39 Celeste Chadwick Ames Velo
40 Kensa Koeppen Team Wheel & Sprocket
41 Macy Lester Diablo Cycling
42 Luz Chaver cruz Rockland Cycling Velo
43 Marnie Pearsall twin six
44 Ajoa Abrokwa Kings Rule Together
Finishers: Cat 2: 1   Cat 3: 7   Cat 4: 15   Cat 5: 5   Cat ?: 16  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Amelia Orton Team Colorado
2 Elsa Westenfelder MT Alpha Cycling
3 Ragan Weigel Twenty24 (Devo)
4 Stella Powell NorthStar Development
5 Lauren Weigel Twenty 24 (Devo)
6 Meira Kalbas Midwest Orthopedic Specialty Ho
7 Claire Kudlata Velocause
8 Margot Grotland nine13sports p/b SingletonCoach
9 Macy Lester Diablo Cycling
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 5   Cat 5: 1   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ajay Baker nine13sports p/b SingletonCoach
2 Emma Balding Nine13sports p/b Singleton Coac
3 Sarah Banks Nine13Sports p/b Singleton Coac
4 Alondra valeria Granados bonilla Global Force ARJ
5 Rowan Malmberg Northstar Development
6 Valezca Umana Global Force ARJ
Finishers: Cat 2: 1   Cat 4: 1   Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Stella Bickham-okoniewski Kenosha Velosport
2 Riley Halpern Boost Cyclesport Jr. Devo
3 Lucy Koch 0
4 Siri Reinbold adapt cycling
Finishers: Cat 5: 2   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Uhllana Woods Thee Abundance Mini-Grant
2 Addie Culbreath Oklahoma Flyers
3 Sloan Becker 0
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Matilda Raynolds Fearless Femme Racing
2 Kaitlyn Agnew Independent Midwest Elite
3 Chloe Patrick New England Development P/B cad
4 Evelyn Williamson Pratt Racing
5 Rachel Langdon InstaFund Racing
6 Kaia Schmid LUX/sideshow p/b Specialized
7 Emily Ehrlich CWA Racing p/b TREK
8 Makayla Macpherson LUX/Sideshow p/b Specialized
9 Andrea Cyr Independent Midwest Elite Teammate Top 5: Kaitlyn Agnew
10 Alijah Beatty New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Chloe Patrick
11 Gracie Pendleton New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Chloe Patrick
12 Ana teresa Casas CWA Racing p/b TREK
13 Ngaire Barraclough InstaFund La Prima
14 Caitlin Conyers Winners Edge Bermuda
15 Celine Oberholzer ATX Wolfpack p/b Jakroo
16 Tiffany Thomas Philly Bike Expo p/b VeloJawn
17 Allison Arensman Fearless Femme Racing Teammate Win: Matilda Raynolds
18 Paige Kostanecki ButcherBox Cycling
19 Kimberly Pettit KGL coaching
20 Eleanor Thermansen Independent Midwest Elite Teammate Top 5: Kaitlyn Agnew
21 Maria Larkin Chicago Cuttin Crew
22 Harriet Owen InstaFund Racing Teammate Top 5: Rachel Langdon
23 Daniely Del valle garcia CWA Racing p/b TREK
24 Morgan Patton Fearless Femme Racing Teammate Win: Matilda Raynolds
25 Lauren Wissman Chicago Cuttin Crew
26 Tarah Cole CWA Racing p/b TREK
27 Katie Isermann PSIMET Racing
28 Elizabeth Harden New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Chloe Patrick
29 Lauren Dodge ATX Wolfpack p/b Jakroo
30 Maddie Woolley New England Devo p/b Cadence We Teammate Top 5: Chloe Patrick
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 17   Cat 3: 1   Cat 4: 1   Cat ?: 6