Log In
Janesville Town Square Gran Prix Day 1 • Jun 17 2021 • Janesville, WI
Race uploaded by ToAD csv | json
Partly Cloudy, 83 degrees, wind 13 mph
Is there a Strava segment for this course? Paste the url here:

Instagram used to let us search for a hashtag, but now they don't. Bummer! Here's the 'grams you want: #TOAD2021

Categories
Race Pictures
Know where to find pictures from this race? Share the love by adding a Photo Url:
Note: sharing private Facebook albums is not exactly "da love." Remember to make it public!
 
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Daniel Casper Donkey Label Racing
2 David Hildebrand
3 Vance James Ponte Vedra Racing
4 Matt Muyres Donkey Label Racing - DLR Teammate Win: Daniel Casper
5 Michael Heagney Franco Factory Racing
6 Shaun Bagley E-Voke Racing
7 Chris Carlson Torchy's Tacos/Bike Mart
8 Bart Clifford E-Voke Racing
9 Ernie Pena Florida Velo
10 Mark Hill Armada Cycling
11 Nelson Repenning Cycle-Smart
12 Dean Abt xXx Racing-Athletico
13 Peter Erdoes Neighborhood Race Team
14 Brian Brown Perpinan Project
15 Michael Froh 0
16 Andrew Ohlsson VeloCity Cycling
17 Matthew Maddox Florida Velo
18 Mark Stein Florida Velo
19 Michel Dalal 110 Racing
20 James Halpin Mariner Cycling
21 John Boudry Velocause Centraal Cycling
22 Brian Koeneman Donkey Label Teammate Win: Daniel Casper
23 Chuck Holstein Florida Velo
24 Ron Hagen MBRAC/FLANDERS
25 Darren Williams Team E-Voke Racing
26 Paul Kiedrowski LAPT
27 William Ochowicz Waukesha Animal Hospital Cyclin
28 Pablo Santa cruz FloridaVelo
29 James Carney Piedmont
30 Paul Curley Spin Arts/American Lung Associa
31 Curtis Tolson Texas Roadhouse
32 Mynor Pineda Rockland Cycling Velo
33 Ralph Schroeder FloridaVelo
34 Geoffrey Lanier Florida Velo
35 John Lutz Midwest Orthopedic Specialty Ho
36 Andrew Tschampa PACT Cycling Team
37 Mark Hughes CZ Velo
38 David Nelson Team Extreme
39 David Mcgrath Wolverine
40 William Kuster Minnesota Masters Cycling MMC
41 Christian Fischer 0
42 John Kasbohm Northampton cycling
Finishers: Cat 1: 10   Cat 2: 15   Cat 3: 13   Cat 4: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Corbin Parsley Velosport
2 Vaughn Veenendaal Team Colorado
3 Alexander Gustin LUX/Sideshow p/b Specialized
4 Anthony Hilligoss Northstar Development
5 Brody Burnham Northstar Development
6 Viggo Moore LUX/Sideshow p/b Specialized
7 Mack Dorf Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
8 Kody Babler Road Crew Racing
9 Imeh Nsek Legion
10 Asher Tilghman LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Top 5: Alexander Gustin
11 Conor Steward Have Fun, Go Fast, Stay Kind
12 Ivan Gallego Missoula Bicycle Works Racing
13 Emerson Cifuentes Bike lab OKC velo
14 Leonardo Hernandez 0
15 Jafari Castro Project BZE
16 Shay Wright Northstar Devo Teammate Top 5: Anthony Hilligoss
17 Nicholas Petrov Torchy's Tacos/Bike Mart
18 Emiel Pastijn Adapt cycling
19 Chad Boyer Velo sport Teammate Win: Corbin Parsley
20 Vincent Ramirez NorthStar Development Teammate Top 5: Anthony Hilligoss
21 Robert Strobel Upland Cycling P/b Grey Goat
22 Henry Li Project BZE
23 Eddie Stillman Lindenwood University
24 Luke Arens Adapt Cycling
25 Caedan Aveling Velosport Elite & U23 Developme
26 Wasani Castro Project BZE
27 Charlie Barsch Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
28 Luke Elphingstone Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
29 Jonathan Hauck 0
30 Jackson Stoehr Tte de la Course
31 Ben Gonzalez Team Swift
32 Nolan Church Spin Devo
33 Gabriel Acaba VeloCause Centraal
34 Darren Parham Team Velosport Junior & U23 Dev
35 Demsy Cifuentes 0
36 Cole Lewis Subaru Santa Monica Racing
37 Nicholas Salazar garcia Velocious sport
38 James Eby Landis/Trek
39 James Anders MoMo Riders' Club
40 Matthew Sedwick INTENT
41 Ryan Chaney 0
42 Tommy Morrison Hub Bikes Racing
43 Christian Norvold JAM / NCC
44 Luke Feuerhelm LUX/sideshow p/b Specialized Teammate Top 5: Alexander Gustin
45 Rick Schopp INTENT
46 Dylan Ogle Hub Bikes Racing
47 Chris Wiatr INTENT
48 Liam Adams Northstar Devo Teammate Top 5: Anthony Hilligoss
49 Zachary Lowe Velo Rousillon jr Development
50 William Cucco Tete de la Course
51 Aiden Swift Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
52 Tim Jansen GP Velotek
53 Graham Weaver Velosport Teammate Win: Corbin Parsley
54 Sean Strachan Team Swift
55 Blake Becker Team VeloSport
56 Anson Sperry Nine13sports p/b Singleton Coac
57 Luke Reilly Oklahoma Flyers
58 Ian Kutzleb 0
Finishers: Cat 1: 1   Cat 2: 16   Cat 3: 17   Cat 4: 14   Cat 5: 3   Cat ?: 7  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Chad Boyer Velo sport
2 Nolan Church Spin Devo
3 Darren Parham Team Velosport Junior & U23 Dev
4 Liam Adams Northstar Devo
5 Zachary Lowe Velo Rousillon jr Development
6 William Cucco Tete de la Course
7 Blake Becker Team VeloSport
8 Anson Sperry Nine13sports p/b Singleton Coac
Finishers: Cat 3: 1   Cat 4: 4   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Corbin Parsley Velosport
2 Vaughn Veenendaal Team Colorado
3 Alexander Gustin LUX/Sideshow p/b Specialized
4 Anthony Hilligoss Northstar Development
5 Brody Burnham Northstar Development
6 Viggo Moore LUX/Sideshow p/b Specialized
7 Mack Dorf Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
8 Asher Tilghman LUX/Sideshow p/b Specialized Teammate Top 5: Alexander Gustin
9 Ivan Gallego Missoula Bicycle Works Racing
10 Shay Wright Northstar Devo Teammate Top 5: Anthony Hilligoss
11 Nicholas Petrov Torchy's Tacos/Bike Mart
12 Vincent Ramirez NorthStar Development Teammate Top 5: Anthony Hilligoss
13 Charlie Barsch Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
14 Luke Elphingstone Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
15 Jackson Stoehr Tte de la Course
16 Ben Gonzalez Team Swift
17 Luke Feuerhelm LUX/sideshow p/b Specialized Teammate Top 5: Alexander Gustin
18 Aiden Swift Team Colorado Teammate Top 5: Vaughn Veenendaal
19 Graham Weaver Velosport Teammate Win: Corbin Parsley
20 Sean Strachan Team Swift
21 Luke Reilly Oklahoma Flyers
22 Ian Kutzleb 0
Finishers: Cat 2: 4   Cat 3: 8   Cat 4: 6   Cat 5: 3   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 David Kosela Sunbelt Rentals p/b craft ginge
2 Eli Keyes Adapt Cycling
3 Daniel Feuling Adapt Cycling
4 Nate Coleman BAD BIKES
5 Patrick Mckay Team Speed p/b Macro Supps
6 Christopher Sopiarz 0
7 Adam Raychel Midwest Orthopedic Specialty Ho
8 Jordan Nelson PSIMET Racing
9 Briant Kelly Midwest Orthopedic Specialty Ho
10 Chris Cornelius Adapt Cycling Teammate Top 5: Eli Keyes
11 David Bender MSN Pro Coaching
12 Will Harper MTCX
13 Kyle Polich Johnson County Flyers
14 William Wilhelm Piedmont
15 Peter Cavoto PSIMET Racing
16 Brian Cosgrove INTENT
17 John Rausch Cannonball Hub
18 Matthew Beeber Johnny Sprockets Cycling
19 Lee Prouty Velocause Central Cycling
20 Jeremy Cucco Hagens Berman
21 John Walbaum South Chicago Wheelmen
22 Brad Schrag Breakaway Cycling Team
23 Ryan Sellner NorthStar Development Cycling
24 Alec Rodgers New England Devo p/b Cadence We
25 Kurt Bentsen PSIMET Racing
26 Jacob Beissel 110 Racing
27 Jason Beck 110 Racing
28 Jim Groenhof F3 Cycling p/b 7 Mile Cycles
29 Corbin Smith Torchy's / Bike Mart
30 Terry O'grady PSIMET Racing
31 Jack Bledsoe Team MACK
32 Tom Schnell Independent
33 Jacob Schilling Team Mack Racing
34 Stephen Wunrow PSIMET
35 Luke Moster Nine13sports p/b Singleton Coac
36 Jose Rivera bulgado Rockland Cycling Velo
37 Andrew Kenth LAPT (Lakes Area Physical Thera
Finishers: Cat 3: 19   Cat 4: 13   Cat 5: 1   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luyang Gao Adapt Cycling
2 Evan Zaremba Donkey Label Racing
3 Andrew Simons Team Colorado
4 Rafal Kulesza 0
5 Adam Mote Team Colorado
6 Labinot Shabani
7 Xapier Hunter Oklahoma flyers
8 Carson Shedd INTENT
9 Thomas Forney 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
10 Jason Patch The Pony Shop
11 Julian Diaz Velosport Junior & U23 Developm
12 Wesley Burdzilauskas 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
13 Brian Cosgrove INTENT
14 Caden Budd Broken Spoke Racing
15 Benjamin Luna North star development
16 Liam Olson Team Colorado Teammate Top 5: Andrew Simons
17 Braden Reitz nine13sports p/b SingletonCoach
18 Ben Tantasook xXx Racing
19 Austin Sympson Ames Velo
20 Juan Manco intent
21 Daniel Ayala 110 Racing
22 Alex Hinman 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
23 Everett Lauer NorthStar Development Cycling
24 Ashton Lockhart Team Colorado Teammate Top 5: Andrew Simons
25 Jude L schafer Team Colorado Teammate Top 5: Andrew Simons
26 Leo Rihn iv Florida Velo
27 Loren Danielson St Paul Bicycle Racing Club (SP
28 Lee Zettler Midtown Racing
29 Nick Glasenapp Belgianwerkx
30 Wojciech Kosela Plus Cycling Team
31 Dominic Barkeim Northstar Development
32 Joseph Pichotta Cyclebar Mequon
33 Brian Barnes 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
34 Samuel Adams Milwaukee Bicycle Company
35 Michael Zaug Adapt Cycling Teammate Win: Luyang Gao
36 Cory Fladhammer 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
37 Jesse Patoka 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
38 Matthew Richards LAPTCC
39 Andrew Muxen Iowa City Cycling Club
40 Griffin Raduchel nine13sports p/b SingletonCoach
41 Andy Kroll 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
42 Spencer Collins 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
43 Tristin Suhonen USMES
44 Pete Doyle Mercury Endurance
45 Michael Matson PSIMET Racing
46 Parker Rongstad 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
47 Matt Lawrence 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
48 Joaquin Medina garzon ADAPT
49 Paolo Morales 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
50 Justin Trayweeks Full Send Triathlon
51 Isak Keyes Adapt Cycling Teammate Win: Luyang Gao
52 Ty Cashen Adapt Cycling Teammate Win: Luyang Gao
53 Aiden Jurek Donkey Label Racing Teammate Top 5: Evan Zaremba
54 James Klabunde 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
55 Paul Unger Team Extreme
56 Tegan Neitzel north star development
57 Ian Mcglashan Team Colorado Teammate Top 5: Andrew Simons
58 Andrew Edens Smoky Mtn Vintage Lumber
59 John Christie 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
60 Hamilton Reinbold adapt cycling Teammate Win: Luyang Gao
61 Leo Buzalsky 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
62 Prathik Arunkumar Other
63 Keith Bennett 0 Teammate Top 5: Rafal Kulesza
Finishers: Cat 4: 17   Cat 5: 19   Cat ?: 27  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Caden Budd Broken Spoke Racing
2 Liam Olson Team Colorado
3 Ben Tantasook xXx Racing
4 Ashton Lockhart Team Colorado
5 Jude L schafer Team Colorado
6 Joaquin Medina garzon ADAPT
7 Aiden Jurek Donkey Label Racing
8 Ian Mcglashan Team Colorado Teammate Top 5: Liam Olson
9 Prathik Arunkumar Other
Finishers: Cat 5: 5   Cat ?: 4  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Evan Zaremba Donkey Label Racing
2 Andrew Simons Team Colorado
3 Adam Mote Team Colorado
4 Xapier Hunter Oklahoma flyers
5 Julian Diaz Velosport Junior & U23 Developm
6 Benjamin Luna North star development
7 Juan Manco intent
8 Everett Lauer NorthStar Development Cycling
9 Dominic Barkeim Northstar Development
10 Griffin Raduchel nine13sports p/b SingletonCoach
11 Isak Keyes Adapt Cycling
12 Tegan Neitzel north star development
Finishers: Cat 4: 3   Cat 5: 3   Cat ?: 6  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Luke Moster Nine13sports p/b Singleton Coac
2 Braden Reitz nine13sports p/b SingletonCoach
3 Evan Coles Team Soundpony
4 Cooper Bernstein Spin Devo
5 Kelan Fenters Kenosha Velosport
DNF Isaiah Culbreath Oklahoma Flyers
7 James Groenhof F3 Cycling p/b 7 Mile Cycles
Finishers: Cat 5: 6   Cat ?: 1  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Raef Trujillo Spin Devo
2 Leif Winters Oklahoma Flyers
3 Cole Hunter NorthStar Development
4 Pete Esposito 0
5 Roczen Beissel NorthStar Devo
Finishers: Cat 5: 3   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Clever Martinez Rockland Cycling Velo
2 Hayden Strong Project Echelon Racing
3 Robert White jr Athletes by Design
4 Matt Usborne Above and Beyond Cancer p/b Bik
5 Johnathan Freter 11Eleven Cycling - SLF Motion
6 William Hardin Project Echelon Racing
7 Curtis White Cannondale p/b Cyclocrossworld.
8 Dalton Collins Automatic Racing
9 Dante Young 0
10 Ama Nsek L39ION OF LOS ANGELES
11 Cesar Marte Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
12 Adam Myerson Cycle-Smart
13 Patrick Jungenblut Team Velocause
14 Brendan Cowley Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Matt Usborne
15 Brenden Hardy Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Matt Usborne
16 Nathan Guerra Broken Spoke Racing
17 Ezra Sonderling LOS ANGELES BICYCLE CLUB
18 Chad Burdzilauskas Davis Phinney Foundation Maste
19 Ethan Craine New England Development P/B cad
20 Dan Ajer Super squadra
21 Brian Kaker Project Echelon
22 Cesar alberto Mendez barajas LOS ANGELES BICYCLE CLUB
23 Jake Buescher Gotham Greens p/b Verge Sport
24 Mcaben Prince New England Development P/B cad
25 Chad Hartley Adapt Cycling
26 Lucas Stierwalt DDP Cycling Team
27 Matt Stordy ButcherBox Cycling
28 Jd Bergmann team clif bar
29 Timmy Bauer Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Matt Usborne
30 Josh Chu New England Devo p/b Cadence We
31 Nic Narraway 0
32 Ismael Collado acosta Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
33 Stephen Pimentel 0
34 Mark Morton Performance Bicycle Race Team
35 Alexander Chrystall New England Devo p/b Cadence We
36 Jason Tinkov New England Devo p/b Cadence Wealth
37 Austin Anderson Velocause Centraal Cycling
38 Gionvanni Vasta DDP Cycling Team
39 David alejandro Gonzalez suesca Club Orius
40 Hayden Warner Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Matt Usborne
41 Clayton Chase Athletes by Design Teammate Top 5: Robert White jr
42 Juan Pimentel Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
43 Emmett Culp Digital Commerce Bank
44 Zach Berend DDP Cycling Team
45 Stephen Jette New England Devo p/b Cadence We
46 Grant Simonds Above and Beyond Cancer p/b Bik Teammate Top 5: Matt Usborne
47 Mike Budd Broken Spoke Racing
48 Jadon Jaeger Adapt Cycling
49 Ryan White Athletes by Design Teammate Top 5: Robert White jr
50 Daxton Mock Bear Professional Team
51 Eric Hill Project Echelon Racing Teammate Top 5: Hayden Strong
52 Geony Borrego lee Rockland Cycling Velo Teammate Win: Clever Martinez
53 Jon Lester Diablo Cycling
54 Chris Niesen JAM / NCC
55 Michael Lucas Adapt Cycling
Finishers: Cat 1: 24   Cat 2: 16   Cat 3: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 11  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Austin Killips STKD Racing Squad
2 Leigh Ann fields Breakaway Cycling Team
3 Erin Ayala Stamina Racing Collective x Mac
4 Catherine Guentert Velo Club LaGrange
5 Kayla Clemons Adapt Cycling
6 Candice Votava team ERRACE
7 Katie Isermann PSIMET Racing
8 Finn Taylor United Cycling
9 Jessica Brooks Breakaway Cycling Team Teammate Top 5: Leigh Ann fields
10 Ashley King Orion Racing p/b Borah Teamwear
11 Lauren Koon United Cycling
12 Mia Cheeseman Project Echelon
13 Hannah Glatter STKD!!! Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
14 Fiona Majendie Red Truck Racing p/b Mosaic Hom
15 Marianne Melling GP VeloTek
16 Mj Keys United Cycling
17 Mallory Macrostie 0
18 Anne Meyer University of Iowa Sports Medic
19 Sheree Tomba United Cycling
20 Annabel Buckley mcmahon New England Devo p/b Cadence We
21 Carlie Cooper FeraFox
22 Rachel Pearson STKD Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
23 Leah Sanda PSIMET Racing
24 Zoe Chavez New England Development P/B cad
25 Gabriella Allong ABUNDANCE
26 Lisa Lim Stkd Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
27 Kelly O'brien STKD Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
28 Anna Affias Stkd Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
29 Lisa Hilleren STKD Racing Squad Teammate Win: Austin Killips
Finishers: Cat 2: 10   Cat 3: 12   Cat 4: 3   Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Josephine Ramirez Northstar Devo
2 Ajay Baker nine13sports p/b SingletonCoach
3 Natalie Mitchell 0
4 Brittany Cornelius Adapt Cycling
5 Amelia Orton Team Colorado
6 Gabriella Allong ABUNDANCE
7 Elsa Westenfelder MT Alpha Cycling
8 Emma Balding Nine13sports p/b Singleton Coac
9 Shannon Goyda Benissimo
10 Ragan Weigel Twenty24 (Devo)
11 Bijou Vaultz Team Abundance / CRCA / Major T
12 Rachel Parker TEAM ABUNDANCE / Eclipse Racing
13 Johanna Gref Team Mack
14 Megan Kelly Half Acre Cycling
15 Bethany Kois 0 Teammate Top 5: Natalie Mitchell
16 Alondra valeria Granados bonilla Global Force ARJ
17 Samantha Laurie Team Colorado Teammate Top 5: Amelia Orton
18 Emma Polenske Team Velocause
19 Sarah Banks Nine13Sports p/b Singleton Coac
20 Lauren Weigel Twenty 24 (Devo)
21 Jacqueline Wunrow PSIMET
22 Margot Grotland nine13sports p/b SingletonCoach Teammate Top 5: Ajay Baker
23 Rowan Malmberg Northstar Development Teammate Win: Josephine Ramirez
24 Laura marie Cremonesi PSIMET
25 Stella Powell NorthStar Development Teammate Win: Josephine Ramirez
26 Valezca Umana Global Force ARJ
27 Meira Kalbas Midwest Orthopedic Specialty Ho
28 Mia Scarlato Marian University
29 Luz Chaver cruz Rockland Cycling Velo
30 Maire Noonan Junior cycle sport
31 Carissa Yao 0 Teammate Top 5: Natalie Mitchell
32 Kelley Wegeng Wild Card Cycling
33 Babs Owca Half Acre Cycling
34 Camila Fernandes Stamina Racing Collective x Mac
35 Jess Hall Miller School of Albemarle
36 Claire Kudlata Velocause
37 Kensa Koeppen Team Wheel & Sprocket
38 Macy Lester Diablo Cycling
39 Christine Danielson Birchwood/GIS Racing
40 Lisa Britton THC/Girl Fiend
41 Alexa Fischer Lady Gnar Shredders
42 Marnie Pearsall twin six
43 Ajoa Abrokwa Kings Rule Together
DNF Emy Everhart 110 Racing
Finishers: Cat 3: 6   Cat 4: 16   Cat 5: 4   Cat ?: 18  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Amelia Orton Team Colorado
2 Elsa Westenfelder MT Alpha Cycling
3 Ragan Weigel Twenty24 (Devo)
4 Samantha Laurie Team Colorado Teammate Win: Amelia Orton
5 Lauren Weigel Twenty 24 (Devo)
6 Margot Grotland nine13sports p/b SingletonCoach
7 Stella Powell NorthStar Development
8 Meira Kalbas Midwest Orthopedic Specialty Ho
9 Claire Kudlata Velocause
10 Macy Lester Diablo Cycling
11 Alexa Fischer Lady Gnar Shredders
Finishers: Cat 3: 2   Cat 4: 6   Cat 5: 1   Cat ?: 2  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Ajay Baker nine13sports p/b SingletonCoach
2 Alondra valeria Granados bonilla Global Force ARJ
3 Sarah Banks Nine13Sports p/b Singleton Coac
4 Rowan Malmberg Northstar Development
5 Valezca Umana Global Force ARJ
6 Jess Hall Miller School of Albemarle
Finishers: Cat 4: 1   Cat ?: 5  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Riley Halpern Boost Cyclesport Jr. Devo
2 Stella Bickham-okoniewski Kenosha Velosport
3 Lucy Koch 0
4 Siri Reinbold adapt cycling
Finishers: Cat 5: 1   Cat ?: 3  
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Uhllana Woods Thee Abundance Mini-Grant
2 Addie Culbreath Oklahoma Flyers
3 Sloan Becker 0
4 Brooklyn Becker 0
By Age: All | U20 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60+ | Custom
By Category: All | Custom
Pl First NameLast NameTeamTime
1 Emily Ehrlich CWA Racing p/b TREK
2 Makayla Macpherson LUX/Sideshow p/b Specialized
3 Rachel Langdon InstaFund Racing
4 Matilda Raynolds Fearless Femme Racing
5 Celine Oberholzer ATX Wolfpack p/b Jakroo
6 Harriet Owen InstaFund Racing
7 Andrea Cyr Independent Midwest Elite
8 Kaia Schmid LUX/sideshow p/b Specialized Teammate Top 5: Makayla Macpherson
9 Chloe Patrick New England Development P/B cad
10 Kaitlyn Agnew Independent Midwest Elite
11 Alijah Beatty New England Devo p/b Cadence We
12 Gracie Pendleton New England Devo p/b Cadence We
13 Ana teresa Casas CWA Racing p/b TREK Teammate Win: Emily Ehrlich
14 Zoe Saccio Pickle Juice Pro Cycling
15 Daniely Del valle garcia CWA Racing p/b TREK Teammate Win: Emily Ehrlich
16 Ngaire Barraclough InstaFund La Prima
17 Tiffany Thomas Philly Bike Expo p/b VeloJawn
18 Kimberly Pettit KGL coaching
19 Maria Larkin Chicago Cuttin Crew
20 Evelyn Williamson Pratt Racing
21 Olivia Maurey Palmares
22 Paige Kostanecki ButcherBox Cycling
23 Allison Arensman Fearless Femme Racing Teammate Top 5: Matilda Raynolds
24 Morgan Patton Fearless Femme Racing Teammate Top 5: Matilda Raynolds
25 Elizabeth Harden New England Devo p/b Cadence We
26 Caitlin Conyers Winners Edge Bermuda
27 Tarah Cole CWA Racing p/b TREK Teammate Win: Emily Ehrlich
28 Lauren Wissman Chicago Cuttin Crew
29 Maddie Woolley New England Devo p/b Cadence We
30 Lauren Dodge ATX Wolfpack p/b Jakroo Teammate Top 5: Celine Oberholzer
Finishers: Cat 1: 5   Cat 2: 15   Cat 3: 2   Cat 4: 1   Cat ?: 7